Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 38

  • 76 445
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0


Привет, великолепни!   Hug

Съвсем отскоро съм в този форум и бг- мама като цяло..Интересува ме обаче само тази тема, защото "Великолепният век" ме вълнува вече месеци наред!  Heart Eyes В момента чета всички ваши теми и коментари досега. С някои съм съгласна, с други - не..Wink Но както знаете ''на вкус и на цвет товарищи нет"..Wink) За сметка на това пък съм впечатлена от  ерудицията на всички форумци тук, получавам много нова и богата информация, с която попълвам знанията си от уни-то и любовта си към историята.
Сега дойде и моят ред да изкажа благодарности и респект към целия екип от преводачи, не само заради упорития и неуморен труд, но и заради качеството на превода, който именно прави въздействието на сериала толкова силно!!! newsm20  Hands Clap omm  Моля ви, НЕ спирайте!  Praynig  Бих ви разбрала ако го направите..никой не обича да вземат от труда му...  Sad
Но пък винаги ще има такива като мен, които ще предпочетат да чуват  и да се наслаждават на ''оригиналните'' страхотни гласове на Халит, Окан, Зюмбюл и компания Simple Smile Party

_________________________________

Накрая, тъй като съм абсолютен новак тук, бихте ли ми помогнали с указания как да си сложа и аз лична картинка/аватар на моя любимец от сериала... Wink smile3534 Опитвам вече няколко дни, но нещо не ми се получава..?! Предварително ви благодаря! balloon

# 31
  • Мнения: 1
Накрая, тъй като съм абсолютен новак тук, бихте ли ми помогнали с указания как да си сложа и аз лична картинка/аватар на моя любимец от сериала... Wink smile3534 Опитвам вече няколко дни, но нещо не ми се получава..?! Предварително ви благодаря! balloon
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

# 32
  • Мнения: 0
Накрая, тъй като съм абсолютен новак тук, бихте ли ми помогнали с указания как да си сложа и аз лична картинка/аватар на моя любимец от сериала... Wink smile3534 Опитвам вече няколко дни, но нещо не ми се получава..?! Предварително ви благодаря! balloon
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

МнООго БлаГодаряя! :*

# 33
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=U5TV8D7Pno4

Поздравче за всички с това любимо мое..тематично..

!;)

# 34
# 35
  • Мнения: 9 761
Елена Алексиева Hug може ли Ели- за по кратко Grinning  честито нова премяна Heart Eyes  Паргалъ ли ти е любимеца  Thinking  браво Peace страхотен образ- любимец е и на Мерал Окай Grinning

Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 16:06 от Lilims

# 36
  • Мнения: 4
Някой може ли да ми каже има ли онлайн превод на български на книгата "Харем"."Роксолана" я прочетох вече и ми стана скучно.

# 37
# 38
  • Мнения: 197
Някой може ли да ми каже има ли онлайн превод на български на книгата "Харем"."Роксолана" я прочетох вече и ми стана скучно.

Не съм попадала на електронна версия.

# 39
  • Мнения: 0
Халит като Ататюрк в Dersimiz Atatürk



и сред малките фенове :



Една снимка на Гюлфем Хатун



И Туба Буюкюстюн ,която ще се включи в ролята на съпруга на шейхзаде Мустафа през новия сезон :

# 40
  • Мнения: 0
Елена Алексиева Hug може ли Ели- за по кратко Grinning  честито нова премяна Heart Eyes  Паргалъ ли ти е любимеца  Thinking  браво Peace страхотен образ- любимец е и на Мерал Окай Grinning



Може, Lilims - Лили, нали Simple Smile, даже ще ми е много приятно!
Да, той е..Wink :РРР     А публикувания от теб колаж е от една от най-любимите ми сцени, изиграна перфектно от тия двамата големи, muhtesem са!!! Благодаря ти, че го постна! :*

# 41
  • Мнения: 0
Халит като Ататюрк в Dersimiz Atatürk



и сред малките фенове :



Една снимка на Гюлфем Хатун



И Туба Буюкюстюн ,която ще се включи в ролята на съпруга на шейхзаде Мустафа през новия сезон :




Ха.., това за Туба вярно ли е..!? Wink Rolling Eyes Би било интересно наистина.. Thinking

# 42
  • Мнения: 0
 а Гюлфем е любимката ми сред хатуните в харема....Blush  забелязвам обаче, че не е сред най-тачените тука...Wink  Naughty  тя е толкова миловидна, добра, уравновесена...дали ще остане през новия сезон..!? Thinking

# 43
  • Мнения: 683
а Гюлфем е любимката ми сред хатуните в харема....Blush  забелязвам обаче, че не е сред най-тачените тука...Wink  Naughty  тя е толкова миловидна, добра, уравновесена...дали ще остане през новия сезон..!? Thinking

Защо да не е тачена тук  newsm78 Просто ролята и е поддържаща и няма силни емоции около нея и привърженици както около Хюррем, Мехидевран та дори и Нигяр и Хатидже. Предполагам, че няма да има причина да я махат през 3 сезон.

Краси, благодаря ти за снимката на Халит. Гледам, че си е купил крокс от Америка  Laughing Тук са много популярни и удобни за ходене.
Ето и още една снимка от ФБ на гръцките фенове  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 5 334
И отново...

Брад Пит ще участва в турски сериал?

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5004091

 hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт