В момента чета ... 12

  • 37 908
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • España
  • Мнения: 342
Благодаря за темата, Естел!

Продължавам с препрочитането на Кинг, започнах "Четири след полунощ"- Ланголиерите и Таен прозорец, Тайна градина.

# 16
  • Мнения: 2 149
И аз съм на вълна С.Кинг- дългата разходка Wink
За плажа си взех Дневниците на Кари Брадшоу,но нещо мудничко ми върви,очаквах повече.

# 17
  • Мнения: 66
http://www.lspace.org/books/reading-order-guides/bulgarian/bulga … rder-guide-20.jpg
В предната тема питаха за Пратчет, тук е обяснено.

# 18
  • Мнения: 2 310
Завърших "Стъпки в пясъка " - много хубава книга!Препоръчвам ,особено на тези които помнят как се живееше по времето на Желязната завеса
Сега започнах Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Венера
  • Мнения: 858
Аз още се мотам на "Шърли".Много ми харесва,но постоянно върша нещо и напредвам бавничко.На 21 съм и повечето книги,за които говорите не съм ги и чувала,но с огромно удоволствие изчитам коментарите ви.Вече съм събрала куп книги,които искам да прочета!

# 20
  • Мнения: 5 647


Чаках я с нетърпение.

# 21
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Записсссссссс  Mr. Green Laughing
Продължавам да чета "Самотата на простите числа". Засега ми харесва  Laughing

# 22
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Благодаря за темата, Естел!

Продължавам с препрочитането на Кинг, започнах "Четири след полунощ"- Ланголиерите и Таен прозорец, Тайна градина.

И аз така, сега съм на "Таен прозорец..."

# 23
# 24
  • Мнения: 945
Аз започнах да препрочитам тази книга, чела съм я преди много години и помня само, че много ми беше харесала. Дано и сега е така. Grinning

                                                             

# 25
  • Мнения: 2 133
и паралелно с нея

Скрит текст:
не знам как се получи, но от няколко месеца чета по две, че и по три книги едновременно  Crazy

# 26
  • Мнения: 2 310
Скрит текст:
не знам как се получи, но от няколко месеца чета по две, че и по три книги едновременно  Crazy
Ооо и аз съм така ,чета по две ,случвало се е и по три книги наведнъж .
Сега чета и "Песен за огън и лед " 3 - интересна ми е поредицата ,но бавно ми върви и това си е.

Amidala ,до къде си с Кинг ? Аз снощи я започнах ,навъртях 100 страници и не можах да спя като хората  Crazy Ейй страхотна е  ..

tochica11 ,ще ми е интересно да кажеш мнение за "Стъпки в пясъка" .Филмът значително се разминава от книгата ,с изключение на един два момента, май само имената на героите са същите Confused

# 27
  • Мнения: 2 491
Завърших Стъкларят от Мурано, книжка като приказка-нищо запомнящо се, вече я забравих даже Simple Smile
Започнах с голямо нетърпение "Лунен дворец" на Пол Остър-та ще видим...

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 6 788
Довършвам трета плажна - "Приказки за размисъл".

Общи условия

Активация на акаунт