Булсатком или Виваком ТВ?

  • 44 681
  • 42
  •   1
Отговори

Анкета

Булсатком или Виваком ТВ?

Опции:

# 15
  • Мнения: 10 596
подобни истории съм чувал поне от трима абонати на БЛИЗУУ, вече бивши.
Дори и година след разтрогването на договорите, гадните им оператори продължават да тормозят бившите си абонати и да ги агитират за промоции. Бях свидетел как един колега им изкрещя по телефона: Казах  НЕ, НЕ, НЕ и НЕ! ПОВЕЧЕ НЕ ЖЕЛАЯ ДА ЧУВАМ ЗА ВАС! изтрийте телефона ми и не си го пазете в базата данни! НЕ МЕ БЕЗПОКОЙТЕ ПОВЕЧЕ, не безпокойте и семейството ми! ОСТАВЕТЕ НИ НА МИРА!
И след 2 седмици някаква друга операторка пак звъннала. Явно не си отбелязват никъде, че дадения клиент НЕ иска и си пазят номерата на всички бивши и настоящи абонати и ги тормозят ДЕНОНОЩНО!
а при Близуу повечето абонати се отказват заради скапания интернет и извиването на ръцете, относно цените. Първите 3 месеца - рай. После... няма откачане... на високите цени. А интернет... 5 мин има, 10 мин. няма.
Така че... бягайте далеч от тях.

# 16
  • Мнения: 165
bib 11 колко канали можеш да спираш на пауза, да връщаш назад и т.н. и свързано ли е това с Интернет. Трябва ли нета ми да е Виваком, за да ползвам тези екстри?

Това не е свързано с Интернет, назад могат да се връщат само определени канали, които поддържат тази услуга - сега ще ги проверя пак, за да ти дам пример - всъщност те са доста - БНТ, всички БТВ-та, Нова, Диема и Диема фемили, Кино Нова, Тв7, някои спортни, AXN-ите, ТВ 1000, Bulgaria on air, Euronews, CNBC, Disney, The voice, Планетите, TLC, Fiesta, Discovery, Viasat History/Nature, X-Dream.
 
С възможност за запис са по-малко канали - например-БНТ, Нова, AXN-ите, Zone Romantica, Euronews, Disney, Планетите, TLC, Fiesta, Discovery, History HD, Zone Reality.
Аз вече умишлено започвам да гледам филмите малко по-късно, за да мога да превъртам досадните реклами. Wink

# 17
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
На Булсат сме от години......Дали е до нас, не знам, но като паднат 2 капки дъжд и веднага има смущения по трасето.....Свикнах вече......Единствен плюс за нас - спортните канали,излъчване на мачове, които другите ТВ не дават.......То и това бе основната причина да ги изберем.

За мен лично - който и да изберете - ще сгрешите....Изберете по-малкото зло......
Ние сме едни от първите им абонати. И ние имахме по едно време подобен проблем. Смениха една джаджа към антената и проблема изчезна- дъжд, сняг- няма значение, ТВто върви без проблем.

# 18
  • Мнения: 0
С мегалана нета е супер,поне за сега,обаче телевизията е шетня #Crazy,особено с новите устройства които дават са си за съд направо,почвам да се чудя дали да не си пусна още един оператор, въпроса е кой,булсата в момента подменят HD устройствата, и явно нямат достатъчно и се чака,нет 1  ходих в 2 офиса,на едните картината превключваше бавно,на другите някои канали бяха поразмити, и нещо не ме изкефиха,Близу,вече щастлив бивш клиент никога не бих ги пуснал #2gunfireвиваком имат привлекателни оферти,явно при нас имат оптика и явно няма да съм с чиния,и единствено ме притеснява как са с поддръжката ако стане нещо,някой ако може да сподели как отговарят на проблемите че и те са едни пиявици за пари само  #2gunfire.

# 19
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ми звъниш на 123 казваш какъв е проблема,ако не може да бъде оправен от тях дистанционно идват и ти оправят проблема  Wink Peace След това ти звънят и те питат как е било обслужването,дали са си сложили найлонки на обувките и ей такива работи  Crazy Peace

# 20
  • Мнения: X
Да попитам, някой от вас ползва ли този пакет на Виваком-Дуо, който  в момента е на промоция тв и интернет-40 тв.канала плюс интернет със скорост 10 мб? Изобщо не вярвах, че ще опра до тях, но в момента съм в сграда, която винаги е имала проблем с окабеляването, а и в град, в който възможностите са малко. Специално тези 10 мб. интернет ме притесняват, дали ще мога с тях да гледам клипче или предаване без да засича постоянно?

# 21
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да попитам, някой от вас ползва ли този пакет на Виваком-Дуо, който  в момента е на промоция тв и интернет-40 тв.канала плюс интернет със скорост 10 мб? Изобщо не вярвах, че ще опра до тях, но в момента съм в сграда, която винаги е имала проблем с окабеляването, а и в град, в който възможностите са малко. Специално тези 10 мб. интернет ме притесняват, дали ще мога с тях да гледам клипче или предаване без да засича постоянно?

Където е за 15.80лв ли?

# 22
  • Мнения: X
Да, за 15.80 със сателитна чиния.

# 23
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ами аз в момента съм на 15.80,обаче само с един телевизор,без сателитна чиния на итвителевизия,тоест интернет телевизия,можеш да си връшаш определени канали с 1-2 часа назад,а интернета си ми е перфектен,тегля филми,пиша си във форума всичко ми е на 6 нямам никви ядове Peace

В началото бях само на интернет за 15 лв и като излезе това за телевизията си го добавих,щото напрактика телевизията излиза на 80 ст Crazy Телевизията също е добра,много не гледам телевизия,но ме остройва Peace Не ми трябват други канали и да ми потрябват си ги пускам онлайн и си гледам Peace Те също вървят добре и не забиват Grinning

# 24
  • Мнения: X
Да, операторката днес ми каза, че можело и да се пусне само кабел( ако ситуацията около сградата позволява), без чиния. Аз никак не искам чиния, понеже имаме две на Булсатком, една  наша, и една на съседите, и сега ако лепнем и на Виваком ще заприличаме на цигански катун. LaughingА ти на тези 10 мб. скорост ли си , с интернета, или на повече? На мен не ми пречи, ако тегленето е по-бавно, но често гледам предавания по нета, като тези по Нова плей например и ми е много неприятно като почне да засича. Иначе музикалния им пакет на Виваком е умопомрачителен-Тянков, Планета фолк, Родина Laughing, но аз и толкова гледам телевизия...

# 25
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Честно казано не знам колко мбта ми е интернета Thinking Като исках да се прекарам и телевизия ми казаха,че с тази скорост която бях преди щяла с пускането на телевизията да стане по-бърза,понеже било се отпушвал по някъв начин сигнала  Crazy
Бе не забива ся зависи от сайта да ти кажа,аз гледам онлайн формула 1 по разни сайтове от време на време забива,понякога не,иначе дискавъри съм си пускала,нешанал като открия онлайн да го предават не е забивало,по едно време имаше един сайт бгсреща даваха и там онлан бг телевизия и там не забиваше Peace

# 26
  • Мнения: 229
Здравейте! Мислим да преминаваме на Булсатком ТВ+интернет. Да ми споделите как е качеството на интернета доволни ли сте и до колко време след заявяване идват да ви прекарат интернета? И колко се плаща първоначално?  newsm78

# 27
  • Мнения: 1
abe hora na koy spatnk sa blizoo.nemoga da gi otkriq,tvardo bulsatcom,pla6tam 25lv.s dva priemnika i internet i to premium paket plus turski kanali

# 28
  • Мнения: 1 717
Като е твърдо булсат защо ти е спътника на близу?Близу няма спътник не го търси повече.

# 29
  • Мнения: 10 596
abe hora na koy spatnk sa blizoo.nemoga da gi otkriq,tvardo bulsatcom,pla6tam 25lv.s dva priemnika i internet i to premium paket plus turski kanali

какъв СПЪТНИК , бе приятел? Близу са КАБЕЛЕН оператор, не са DTH (Direct to home) оператор от тия със сателитните чинии.

Запомни, DTH операторите в България (които приемат от спътник) са 4:

Bulsatcom
Vivacom
MTel
DigiTurk Bulgaria


Вече няма ITV Partner, Total TV и Satellite BG, които също бяха на този принцип Direct to home

Общи условия

Активация на акаунт