Булсатком или Виваком ТВ?

  • 44 680
  • 42
  •   1
Отговори

Анкета

Булсатком или Виваком ТВ?

Опции:

# 30
  • Мнения: 167
Някой да може да каже как е телевизията и нета от Виваком сега? Тези ги мразя направо в червата:( обаче са единствения оператор, който намерих да предлага всички телевизии, които искам, но аз явно търся странна комбинация.
Има ли ограничение за брой телевизори или други врътки, защото имаме един телевизор, но имаме и ТВ тунер с който гледаме и на компютъра.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 913
bib 11 колко канали можеш да спираш на пауза, да връщаш назад и т.н. и свързано ли е това с Интернет. Трябва ли нета ми да е Виваком, за да ползвам тези екстри?

Това не е свързано с Интернет, назад могат да се връщат само определени канали, които поддържат тази услуга - сега ще ги проверя пак, за да ти дам пример - всъщност те са доста - БНТ, всички БТВ-та, Нова, Диема и Диема фемили, Кино Нова, Тв7, някои спортни, AXN-ите, ТВ 1000, Bulgaria on air, Euronews, CNBC, Disney, The voice, Планетите, TLC, Fiesta, Discovery, Viasat History/Nature, X-Dream.
 
С възможност за запис са по-малко канали - например-БНТ, Нова, AXN-ите, Zone Romantica, Euronews, Disney, Планетите, TLC, Fiesta, Discovery, History HD, Zone Reality.
Аз вече умишлено започвам да гледам филмите малко по-късно, за да мога да превъртам досадните реклами. Wink





Преди година се прехвърлих от Булсатком на Виваком защото прекараха тяхен оптичен кабел до нашата сграда.Разликата е невероятна!Въпреки че съм на най ниската тарифа за най-ниска скорост никога не съм имал толкова бърз Интернет и то безпроблемен.
Колкото до ТВ разликата е направо огромна.От тогава не съм гледал реклами!И аз почвам да гледам всичко което ми е интересно поне 1/2 час по късно и ги превъртам Simple SmileМога да връщам 2 часа назад на практика всички интересни за мен програми(около 40) , и да избирам пропуснати програми седмица назад което ми е съвсем достатъчно Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 608
Другата седмица се местя от Булсата към Виваком, които и аз мразя, но нямам избор, след като първите вече няма да излъчват HBO.  Confused Виваком хич не ги харесвам, но той ми е единствения възможен вариант. /Близу, хич не ги броя.../

# 33
  • Мнения: 3 161
Булсат дали верно си вярват че ще им връщам декодер Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 15
ВИВАКОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Няма толкова нагли и безпардонни
8 ми ден, нямам интернет вкъщи, звънях хиляди пъти, най-накрая се появи техен екип т.е един човек, това било екип. Каза, че сме преместили кабел ( това обяснил на свекърва ми, която бяхме помолили да остане вкъщи този специален ден, в който казаха, че ще ни посети "екип") и си тръгнал. Прибираме се вкъщи, отново няма нет. Звъня пак на оператор, който, казва, че ще пратят отново екип. Но, още го чакаме.
При въпроса ми, дали ще ми намалят от сметката, че толкова дни нямам нет, отговора беше, че при 10 РАБОТНИ дни, ако нямам нет, ще ми намалят от таксата.
Няма такива мошеници.

# 35
  • Мнения: 1 843
Клиент на Булсатком от 2012 насам - 3 приемника, плащам 21,50 Grinning Grinning Grinning Имам достатъчно музикални канали, основните български и доста чуждестранни.   Peace Peace Peace Няма смисъл да казвам колко съм доволен, единствения кусур, който намирам, е че не мога да връщам назад, както във вивикома ама се преживява и лошото време повлиява на ТВ-то ама не винаги.

# 36
  • Мнения: X
Насича ли ви сигнала от чинията на Виваком? При мен вече много често.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 237
Клиенти сме на Виваком от около година и за тези 12 месеца нито веднъж не е прекъснал интернета или е спирала ТВ. Преди това бяхме на някакъв квартален оператор - постоянно имахме проблеми. Мисля и при родителите ми в провинцията да минем на Виваком, защото те са на местен доставчик, който не само че има проблем при падане на две капки дъжд, а при обаждане за повреда служителите се държат нагло и заявява да се оправят сами. Единственото ми притеснение е дали и там Виваком ще са с толкова добра услуга като в София.

# 38
  • Мнения: 27
В България няма смисъл и от двете понеже и двете фирми непредлагат американските канали. Например не съм чул в България кабелна фирма да предлага ЕSPN, ABC, CBS, Fox но американския и тн.

# 39
  • Мнения: 2
Бригада нов дом

# 40
# 41
  • Мнения: 1
Аз съм на Вива кой от Април 2019
На мен ми прекъсна два пъти а съм нямах нито телевизия нито интернет, ми излизат разни надписи на телевизора

# 42
  • Мнения: 15
Аз съм на булсатком отдавна, сигурно от както го има 2004-2005 там някъде и съм доволен, от няколко години сме и на fusion през интернет качеството на каналите е супер, може да се връщат до 24ч повечето канали, има видеотека, която малко я орязаха/ мисля, че виваком имаше повече функции, но все пак говорим за телевизия, аз като искам ютуб си имам телефон, компютър или ще си взема смарт тв.../  единственият проблем е, че понякога/рядко се случва/ ако няма интернет поради профилактика или нещо няма и ТВ, което е тъпо. За цените не знам каква е разликата аз плащам за 2 приемника, интернет 100мб и диема екстра (което е към 8лв) 37лв някъде.

Общи условия

Активация на акаунт