Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 8

  • 45 719
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Иве, вземи се в ръце  Naughty - Махсун с това бостанско плашило, ужасТъ! Как може бре, момко, свършиха ли хубавите жени, та тази? Не напразно лицето и във втория линк е размазано - ами не е гледане. Дано не е истина, че ще го  #2gunfire .

# 61
  • София
  • Мнения: 1 433
Пфу, таз ако е новата изгора на Махсун, бятай да бягаме #Crazy
съвсем е завил у лево-къде са знойните блондинки, тази направо е конкуренция на Бат Ресул-небръснат Joy
да не е бил на 6 ракии като са се гаджосали, ако е истина де, ття ромина беше права за папараците

другия вариант е да е прочел сценалия на Славенка за сарая, и да е решил да бяга от всички хубави жени, да обяви бойкот, щото е по-евтино то Сейшелите. hahaha

# 62
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Яна, след като е бил (ако е истина) с това бостанско плашило, може да оцени една цена по добре.  newsm03
Другото, което е той си пада по засукани дами, който са поддържани, а тази на улицата излиза като чучело. Малко вероятно е да е с нея. Пък и не е руса.
То тази, ако я срещнете в тъмното, ще се наложи куршум против уплахи да ви леят.

# 63
  • Мнения: 1 012
Ми ако такъв му е вкусът, халал да му е, само да е щастлив.  Laughing

Лусия, няма проблем, мила, с удоволствие се ровя и аз и им изучавам нравите, и за удоволствие на свекърва ми.  Laughing

# 64
  • Мнения: 0
Яна, след като е бил (ако е истина) с това бостанско плашило, може да оцени една цена по добре.  newsm03
Другото, което е той си пада по засукани дами, който са поддържани, а тази на улицата излиза като чучело. Малко вероятно е да е с нея. Пък и не е руса.
Иве и руса е била,погледни на 4 стр.снимката от руската статия,това е тя но изрусена

# 65
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Петя, аз се чудех кой е този рус травестит.  Thinking

Странно ми е да е с тази като виждам Баде и тази музикантката (забравих на какво свири, нещо струнно беше). Те до нея са направо Мис Свят до тази. Той Ресул бръснат е по хубав от пъпчасалата и снимка.

# 66
  • Мнения: 0
Ми ако такъв му е вкусът, халал да му е, само да е щастлив.  Laughing

Стига бе, не вярвам да му е такъв вкуса-на фона на останалите му приятелки, тази наистина е много зле. Или много се е опарил от знойните хубавици и иска нещо по "скромно", или наистина е бил пиян, или махмурлия. Въпреки, че не ми се вярва-все пак е известна личнист, непрекъснато е под прицела на папараците. Не мисля, че е паднал чак дотам.

# 67
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ми ако такъв му е вкусът, халал да му е, само да е щастлив.  Laughing
Стига бе, не вярвам да му е такъв вкуса-на фона на останалите му приятелки, тази наистина е много зле. Или много се е опарил от знойните хубавици и иска нещо по "скромно", или наистина е бил пиян, или махмурлия. Въпреки, че не ми се вярва-все пак е известна личнист, непрекъснато е под прицела на папараците. Не мисля, че е паднал чак дотам.

Напълно съгласна съм. Особено по истерията, която предизвиква в жените на концертите си. Той е харесван мъж, чак до там да го е загазил не вярвам.

# 68
  • Мнения: 0
Извинете ме, но тази, в този и вид-дори не е руса, а избеляла-ми прилича на нашенските магистрални труженички. Само късата пола и бюстието и липсват. И кърмъзъ червилото де...

# 69
  • Мнения: 0
Ми ако такъв му е вкусът, халал да му е, само да е щастлив.  Laughing
Стига бе, не вярвам да му е такъв вкуса-на фона на останалите му приятелки, тази наистина е много зле. Или много се е опарил от знойните хубавици и иска нещо по "скромно", или наистина е бил пиян, или махмурлия. Въпреки, че не ми се вярва-все пак е известна личнист, непрекъснато е под прицела на папараците. Не мисля, че е паднал чак дотам.

Напълно съгласна съм. Особено по истерията, която предизвиква в жените на концертите си. Той е харесван мъж, чак до там да го е загазил не вярвам.

Иве, сега е момента да му грабнеш сърцето на момъка, а ние ще се задоволим с по един автограф... и с по една целувка, ако позволиш де, по бузата.  Hug

# 70
  • Мнения: 0
Не знам,ама тази е много малка на години, тя е набор 88 или 87, а вида и е .........................
Но може да не е вярно,ако е вярно както казахте въпрос на вкус.Може на живо пък да е хубава,щом и с Толга Карел е ходила,знам ли

# 71
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Петя, моля те дай линка с описанието какво ще направят рускините на Махсун. Ще си го превеждам с транслатора, че ми е много интересно какво са написали рускините.  

Яна, само трябва да отида на екскурзия в Турция и да срещна случайно Махсун (ама имаме проблем червенокоска съм) Joy  За другото нямате проблем.

Не знам,ама тази е много малка на години, тя е набор 88 или 87, а вида и е .........................
Но може да не е вярно,ако е вярно както казахте въпрос на вкус.Може на живо пък да е хубава,щом и с Толга Карел е ходила,знам ли
Той май си пада по малки. Баде е набор 83, ако не се лъжа. (На това му викат надеждата последна умира. С моя набор 86 може и да се класирам.  Joy)

# 72
  • Мнения: 535
Малиии като ви чета то известните хора трябва все по сами да са ,все ще се намери фен да не хареса някоя половинка ама питат ли ни неее   Laughing Той и Кенан (на Беренчето)не ми е много на сърце ама като се обичат младите пък да се вземат  Laughing Не се заяждам -да не го изтълкувате така , даже се забавлявам   Laughing с коментарите ви.

# 73
  • Мнения: 0
Петя, моля те дай линка с описанието какво ще направят рускините на Махсун. Ще си го превеждам с транслатора, че ми е много интересно какво са написали рускините.  

Яна, само трябва да отида на екскурзия в Турция и да срещна случайно Махсун (ама имаме проблем червенокоска съм) Joy  За другото нямате проблем.

Не знам,ама тази е много малка на години, тя е набор 88 или 87, а вида и е .........................
Но може да не е вярно,ако е вярно както казахте въпрос на вкус.Може на живо пък да е хубава,щом и с Толга Карел е ходила,знам ли
Той май си пада по малки. Баде е набор 83, ако не се лъжа.

Иве не съм намерила линка още,сега съм на друга вълна

# 74
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Лусия, четим си езиците.  Разчепкахме сериала до шушка и затова. Лаф да става.  Mr. Green

Петя, ок.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт