Петимата тибетци – ритуали за младост, жизненост и добра форма – 3 част

  • 51 189
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Е, чак пък 7. То вярно че има и шесто, но е за напреднали, които не правят секс.
Ама ще му метна едно око.
Значи това,което видях аз е по-скоро вдишване с диафрагмата,като се оформя силно хлътване на корема. Но не го следих  добре и внимателно,така че не разбрах шестият ритуал ли беше,или седмия  newsm78 Накрая момъкът обяви,че май седмият ритуал се заплаща Thinking Ще дам повече информация като имам по бърз Интернет. Но за мен беше достатъчно да видя как ги изпълнява основните 5 ритуала.

# 271
  • Мнения: 31 720
Шестия ритуал е. Явно не може да брои. Освен пък ако не брои медитацията за упражнения. Тя в друга книга е описана и се прави след всички упражнения.
А той не се заплаща  Laughing Има го описан и в книгата и на други места в нета.

# 272
  • Мнения: 299
Аз си правя само петте. Към шестото не проявявам интерес.  Седмо упражнение няма. Сигурно са комерсиални интереси.

# 273
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Аз си правя само петте. Към шестото не проявявам интерес.  Седмо упражнение няма. Сигурно са комерсиални интереси.
именно. Той казва,че ако се интересуваш може да питаш в официалният сайт,т.е. срещу заплащане.

# 274
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Зарязала съм упражненията. Много застудя, а и кучетата на съседите ми са сдавили котанчо Мишо,та без него ми е пусто да правя гимнастика на открито. Сега ще се пренеса у дома. От утре подновявам  упражненията.
Днес ходих в парка с мм на обиколка. Жалко,че не мога да ходя винаги,а само от време на време.
Вие къде сте се изгубили? Никой не се е вясвал в темата newsm78
 Hug

# 275
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Аз правя засега редовно, харесва ми, свикнах, добре се чувствам.
Намалих малко кафето, не знам дали е от упражненията.
Въртенето го правя със затворени очи и нямам проблеми вече.
Но не мога да мотивирам ММ да ги прави и той.

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
Аз ги спрях  Sad Embarassed.Ами много лошо ми стана 2 пъти и реших да ги спра.Щом така ми действат явно за сега не е за мен .Преди време като ги правих не ми действаха така  newsm78.Ще ви следя и когато усетя нужда ще ги започна.Иначе си правя йога вкъщи и се чувствам добре  Peace

# 277
  • Мнения: 31 720
Е, щом ти действат лошо е логично да ги спреш.  Peace

# 278
  • Мнения: 2 361
При мен също като ги правя рано сутринта след това не ми се пие кафе  Peace
Иначе си карам още по 5,смятам да ги увелича от другата седмица по 7  Simple Smile

# 279
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
При мен също като ги правя рано сутринта след това не ми се пие кафе  Peace
Иначе си карам още по 5,смятам да ги увелича от другата седмица по 7  Simple Smile
Аз поднових. И на мен не ми се пие кафе. newsm78 На 7 съм. Добре ми се отразяват Peace

# 280
  • Мнения: 440
а аз така и не намирам сили да ги започна

# 281
  • Карлово
  • Мнения: 4 651
E, недей така пролет е. Днес е моментът! Peace

# 282
  • Мнения: 31 720
А аз за последния месец ги правих два пъти. Срам ме. Поради различни причини и ангажименти, но и мързела има вина.
И откакто ги спрях ми едно такова отпаднало, никакво.
Ама ще се стягам определено.

# 283
  • Мнения: 275
Каквото и да си говорим, мързела е в основата на нередовността ни мили дамииии Naughty Аз се каня от много време да ги подновявам, но уви.. едва преди няколко дни като ме подхванаха ужасните болки в кръста и краката се сетих какво ме посъветва невролога ми и ги почнах и чак днес си дадох сметка, че ставам само 5мин. по-рано за работа заради упражненията, а така добре ми действат Simple Smile)) Е, първото винаги го пропускам, но и без него се чувствам добре. Малко ме е яд на себе си, че всяка сутрин предпочитах 5мин сън, вместо Тибетците Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 9 571
Луничка, подходящи ли са упражненията, когато има силни болки в краката и кръста? Аз съм така сега и се чудя с какво мога да се раздвижвам, освен физиотерапията. Преди години си бях купила книгата, но така и не ги правих редовно.Дали могат да се изпълняват от хора с дискова херния примерно?

Общи условия

Активация на акаунт