Вече на финалната права, бъдещата мама за среща със Септемврийчето се стяга!

  • 24 511
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4
Момичета абе нормално ли е да ме болят стриите ? Станали са кърваво червени и лилави и много ме болят при допир..... аз май много изведнъж се разтегнах  Sick Sick Sick

# 721
  • Мнения: 2
Ей, мамитки, кво му е на фамилията на доки  Wink важното е, че е пич!
Д-р Дяволов по-добре ли ви звучи, а?  Grinning

# 722
  • Варна
  • Мнения: 64
Лили може да мажеш направо с ампула вит Е щом са червени. Мен ме сърбяха, ама чак да ме болят.
За желязото май ще си купя малтофер, че другите железа са със сулфати, а пък те не са много хубави. Малтофера е с някаква друга форма на желязото.

# 723
  • Мнения: X
F.a.t.e. тези ароматизираните торби не са ли за мръсните памперси  Blush не мисля, че са за дрехи. В Джъмбо имало 50бр за 1лв, тези бяха 80бр за 2.40лв.

# 724
  • Мнения: 478
Фейт ние количката ще я капарираме сега като си дойде татито, но майка ми и баща ми ще я вземат и донесат в Пловдив чак като се роди бебока Simple Smile
Аз четох някъде че хремата е нормална по време на бременност и на мен чести ми тече носа без причина, просто по време на бременност лигавиците са по добре кръвоснабдени или нещо такова беше Simple Smile

# 725
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Ей, мамитки, кво му е на фамилията на доки  Wink важното е, че е пич!
Д-р Дяволов по-добре ли ви звучи, а?  Grinning
Не,и той хич не звучи добре  hahaha
За желязото,аз пия Тотема.Определено има ефект,но е гадничко.Преди го пиех сутрин на гладно и имах леко гадене.Сега го пия следобед между храненията и нямам никакви проблеми.Снаха ми пие Сорбифер и също има ефект.

# 726
  • Мнения: 2 802
Фейт много добре сте се справили  само да вметна нещичко в началото и ние мислехме кошарката на бебо да е така разположена както е вашата и спалянта ми е така ,но след едно две изкашляние на бебето и завъртяхме кошарта понеже нямаше добра видимост с решетката успоредна на спалнята .Не те шашкам просто помисли ,че няма да можеш да висиш до кошарата през нощта и за вариант  Peace

Ами няма просто как да застане до гардероба в една линия с решетката към нашето ... не стигат точно 7-8 см  Whistling За това на първо време ако се наложи / а си мсля че ще се наложи  Mr. Green / ще спя с краката на горе ... а главата в долния край на леглото  за да имам видимост към кошарката  Heart Eyes после като поотрасне няма да е проблем да си легна нормално  Mr. Green


F.a.t.e. тези ароматизираните торби не са ли за мръсните памперси  Blush не мисля, че са за дрехи. В Джъмбо имало 50бр за 1лв, тези бяха 80бр за 2.40лв.

Неее ... тези са пак вакуумиращи с най-различни аромати и цената им е към 6-8 лева за брой   Heart Eyes Тези в Джъмбо са съвсем други  Peace


Рошли ...  с две думи немОа разчитам на теб да я видя на живо, че ще раждам преди теб  Mr. Green Ще умувам тогава още  Hug

# 727
  • Мнения: 184
Мари, много сладки тия калинчести дрешки, направо се влюбих  Hug
Фейт, и аз мисля че на обратно кошарката ще ти е по-удобна. Иначе трябва да ставаш дори за да провериш дали не е отвит. Иначе подредбата ти е като в казарма(не че съм била там  Joy )
Анхела и аз не ти вярвам че си спряла с покупките  Mr. Green Аз УЖ бях приключила, ама на- вчера пак не издържах. Като наркоманка съм станала  hahaha  hahaha hahaha
Възглавницата за кърмене е много полезна вещ, но аз ще изчакам да видя първо дали ще имам кърма и едва тогава ще си купя.

# 728
  • Мнения: 468
Радост, 10 дни преди термина ти, заедно с документите и сакчето с багажа, отиваш рано сутринта в приемния кабинет на болницата, която си избрала. Преглеждат те, приемат те в патологична бременност. Правят ти нужните изследвания и на следващата сутрин те оперира лекарят, който е на смяна.  Simple Smile
За да си по-спокойна, можеш и преди това да се разходиш до този кабинет, да попиташ на място и да ти кажат точно на коя дата да отидеш, за да те приемат.

д.цветанова, ксилометазолин не е препоръчителен по време на бременност. Ползвай го само в краен случай.

Така ми се ходи на море момичетаааа  Simple Smile Още не съм загубила надежда след една-две седмици да отскочим до морето за 2-3 дни, пък ако бебето реши да се ражда и там има болници  Grinning Само от вирусите ме е страх. Че ако лепна някой точно в девети месец, хубаво ще се наредя. Но пък тях ги има всяка година, не са новост.

# 729
  • Мнения: 2 802
Иначе подредбата ти е като в казарма (не че съм била там  Joy )

Хахаха ... ами обичам всичко да ми е подредено и строено  Mr. Green ... малък педант съм на тема чистота и подредба  Blush

За леглото ще се нагаждаме, няма начин  Whistling




# 730
  • Мнения: 2 096
радост81 подсети ме за динята. Мерси!
Миленка87 радвам се че ти спряха болките.  Grinning
Лили може да болят стрии, макар че мен основно ме сърбяха, когато ми излизаха предния път. Нормално е да са цветни, с времето поблеяват.
Като казахте торби за памперси, да не забравите да се сдобиете с един добре затворен кош за болкук, че с тези памперси ще ви се осмърди душата. Специално за Анхелка има измислен специален кош за памперси, запечатва всеки един в отдена торбичка, да не мирише.(Анхелка надявам се да не се сърдиш че те бъзикам с пазаруването, аз бях същата с номер 1. Та си се самоиронизирам)
За кърменето един хубав стол с добри подлакътници е чудесна инвестиция. След 2-я месец като му порасна главата вече се кърмехме легнали.
Мартичка до под кривата круша сме. Бива дебили като нас, ама чак толкова. Още сме в ремонт, един терлик не съм купила на бебето, дори идея си нямаме с коя буква да е името, и доктора за раждане още не е ясен кой ще е, ама другата седмица отиваме на почивка. Сякаш ще раждам догодина. И точно толкова съм се трогнала от факта, че нямам и грам подготовка. Разправям ви аз че само една Дева ще ни вкара в релси нас.  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 24
Фейт видях снимките.Толкова ми харесва стаята ,че аз пък искам да съм твое бебе hahaha
Ние все още се двуомим като при вас ли да сложим леглото или успоредно на нашите,че да го виждам бебо докато лежа.
Току що подстригах мъжа.Толкова коса извади ,а само я скъсих с 2-3 см ,че беше орасла много.Стана ми като момченце  Blush Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 2 802
Лили може да болят стрии, макар че мен основно ме сърбяха, когато ми излизаха предния път. Нормално е да са цветни, с времето поблеяват.

Моите в момента за цветни  Mr. Green но видях, че имам стари вече побелели от страни на бедрата  Heart Eyes


Миленка то и при вас ще си покаже как да го сложите. Ние просто не можем да го издърпане почти до леглото, понеже пък пред гардероба сме оставили място за къпането в коритото  ...  да има място все пак. Ох ... не е лесно да го измислиш и да се нагодиш, но като поотрасне други работи няма да са лесни  ooooh! Mr. Green

# 733
  • Мнения: 24
А не каза за бебе взимаш ли ме Joy.Няма да те занимавам много,почти няма да ми виждаш очите хахахах

# 734
  • Мнения: 40
Да се разпиша и аз, преди да сме приключили тази тема.
Варненските мами - нали за утре беше уговорката - Планет 19:30?

Моите болки долу ниско в таза продължават. След всяко занятие по йога се усилват и после затихват. Мисля си, че там нещо се разпъвам и ми се разтягат сухожилията...  newsm78  Като с менгеме ме дърпа. И както си ме наболяваше вчера, бъдещият татко така ми вдигна нервите с неговите глупости, че май за пръв път получих контракции. Боля ме до сълзи. После отмина, но разпъването остана. Така се получава като се правя на героиня и гледам да не обременявам никого друг с бременността си.  #Cussing out Накрая съм виновна, че не се оплаквам. А той горкия - мъченик се изкара!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт