Вече на финалната права, бъдещата мама за среща със Септемврийчето се стяга!

  • 24 493
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 51
здр момичета, опитвам се да изчитам всичко но не ми остава време .Понеже видях че обсъдате възглавницата за кърмене на бертони -аз си  я взех още в 4-и месец и направо се родих с нея мн ми е удобна за спане.От толкова употреба вече на нищо не прилича и дори се е закъсъла на места но не си я давам  Naughty Даже мисля сега за бебето да взема нова и да я ползваме по предназначение  baby_neutral

# 736
  • Мнения: 0
Sky, ние решихме проблема с използваните памперси като взехме кошче на Томи Типи, специално за тази цел, в момента са на промо 66 лв + 4 касетки с торбички подарък. Много съм доволна от тази си покупка, пише че задържа миризмата и микробите и дори може да се държи в стаята ан бебето.

# 737
  • Мнения: 21
За петната - миналата бременност ми се появиха две кафеви петна на врата и едната ръка, след раждането - изчезнаха така както се появиха; сега от няколко месеца вече имам като сухи петна на бузите, особено от дясната страна вечер много ми личи - та сега и по бабини дивитини ще е момиче бебето Wink

за Килограмите да ви кажа - много издивявам от такива глупости за пълнеене-непълнеене и бебето расте-не расте...просто нямам думи. Предната ми бременност забременях 75 кг, влязох да раждам 76,5 кг, а Бебето беше 3 490 кг. От родилния дом излязох 68 кг....добре че съм по висока  Crazy та не се търкалям с тези килца де  Mr. Green сега забременях 68 кг, но този път ям като разпрана и не ми се гади май и вече съм 75 кг

Мерси Стефис  Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 453
д_цветанова, петната се казват "маска на бременността" и малко по малко след раждането трябва да изчезнат - така както ще изчезне и линеа негра например  Peace (която аз с тази бременност нямам, много интересно, ей сега се замислих и загледах  Grinning).
И за ксилометазолина - как може да кажеш - намерих един ксилометазолин и се родих - нали знаеш, че и най-безобидни на вид лекарства не можеш да ползваш по време на бременност без да питаш лекар ooooh! Утре така ще си намериш и аспирин да пиеш  Tired
Белчето, Мии, благодаря ви  Hug
Възглавница за кърмене - взех да се замислям и аз нещо - в началото наистина бебешок е много дребен, Скай ми припомни, че и аз тогава не можех легнала да го кърмя, хм, ще взема и аз да поръчам една, само да започна и аз с покупките, че нищичко нито сме ремонтирали още, нито сме купували  ooooh! Ако зависеше само от мен, досега сигурно всичко да съм направила, но мъжът ми е тооолкова бавен и муден за всяко нещо и накрая парите все отиват по други канали - ей сега например пак покрай колата разходи, понеже вчера мъжа ми го бутнал някакъв автобус  Tired Добре, че не съм била в колата и добре, че всички, които са били, са си абсолютно ОК. Другото ще го оправим все... Само дето пак ще сме без кола и ще се чудим от другата седмица как да водим детето на ясла Tired
Иначе за покупките знам, че накрая ще се ядосам, ще игнорирам мъжа и ще си накупя всичко, което ми трябва за 2 дена, аман от мотльовци!  Crossing Arms

# 739
  • Мнения: 2 802
А не каза за бебе взимаш ли ме Joy.Няма да те занимавам много,почти няма да ми виждаш очите хахахах

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao то на такава покана може ли човек да откаже  Mr. Green

Взимам те разбира се  Mr. Green Hug

# 740
  • Мнения: 1 067
Здравейте момичета   Hug

Бързам да споделя за софийските мами и ще се връщам да ви дочитам - сега се прибирам от Темпо имат ликвидация и всичко нехранително е на 50% намаление. Направо ме хвана яд че съм накупила вече повечето аксесоари на двойни цени Crossing Arms а уж сме колеги там никой не звъннал да каже че е от по рано промоцията / в брошурата пише от 02.08. а всъщност е от 30.07/.
Както и да е взех малко дрешки и помпа за кърма и разни други дреболии, но ако продължава така да има хора скоро няма нищо да остане.А, и памперсите и козметиката не са намалени нищо че са нехранителни.

# 741
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Май ще имаме нова тема  Mr. Green

# 742
  • Мнения: 2 802
Май ще имаме нова тема  Mr. Green

Вече е на лице  Mr. Green ... можете да прехвърлите въпросите и отговорите си там  Hug


Заповядайте в НОВАТА НИ ТЕМА!!!

Общи условия

Активация на акаунт