Вече на финалната права, бъдещата мама за среща със Септемврийчето се стяга!

  • 24 499
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 354
Sky много си права според мен. Да сме живи и здрави ще се гледаме с много любов. Аз също смятам да купя само най-необходимото за първо време и в последствие каквото ми трябва ще купувам. Месечният доход на семейството позволява да си гледаме прилично детето просто изведнъж ни се събраха много непредвидени разходи и това което бяхме заделили за бебето замина.
Само за ремонт на колата дадохме 2 000 лв!!! Но и без кола не може трябваше да го направим и естествено тя се прецака в най-неподходящия момент. Както един колега казваше "Мърфи не спи" Simple Smile

# 676
  • Мнения: 184
Добро утро   food010
Гледах сутринта на кафе(с което Фейт почерпа) и видях, че този месец и другия ни чака голяяяяяяяям бебевалеж  Mr. Green . И тъй като почваме да влизаме в 9-тия предлагам всички да си направим по 1 фото и да ги качим в ново албумче " 9-ти месец"
И да ви се оплача- за първи път за 3 бременности  Sick разбрах какво е "драйфус". Направо съчувствам на всички дето са били така. Имам ужасни киселини и нищо не ми помага, а и усещам как малко по малко получавам разкритие. Всичко ме боли, като баба се оплаквам. Мислех да отложа прането за средата на месеца, ама май ще избързам малко. Качвам ви и една снимчица на гащеризончето, което вчера децата избраха за бебка.  Heart Eyes
Някой гледал ли е брошурата на Лидл. Има едни халатчета за събота по 10 лева. Дали ще стават за нещо, че много ме изкушават?
Прохладен ден от мен   Hug

# 677
  • Мнения: 24
Дубро утроо:)).Някой се е наспал и пие кафенце,а навънка има слънце,което за сега не топли.Каквоо по-хубаво:))).Хихи ама много добре се събудих luvbed Blush Blush
Стефи помниш ли там в динозавърския парк Mr. Green,е от тогава поне едно 3 пъти седмично си повръщам.Бъзикат се с мен околните,че в началото когато всички жени повръщат се тъпчех с банички..ооо колко много ги обичах,а сега когато папкат промишлено аз се обичам с тоалетната чиния Laughing.Киселини пък не съм имала от 3 дни  Party Party
Скай ,Скай-бебе в чекмедже Heart Eyes Heart Eyes,толкова ама толкова сладко ми прозвуча:).Детенце се гледа наистина и с много и с малко.Особено докато е бебенце тя природата се е погрижила,млякото и топлината на мама и сигурността на тати.Какво ли повече иска малкото човеченце тогава.Дали му пука каква му е картинката на дрешката...Ооо как искам да го гушкам.

# 678
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
edna ot nas, много съм доволна от Св. София на Мазнейкова. Отиваш все едно на хотел (не си носиш нищо, нито за теб, нито за бебето), бебето е при теб от самото начало. Вземат го през нощта за 6 часа, но ако държиш може и да остане. Вечер педиатъра минава и ти разказва основните неща по грижите, отговаря на въпроси и т.н.... А бе добре беше.
Но лекарката ми е "външен лекар" там. Сега си работи на договор в МД и сякаш предпочитам да си е постоянно там. Не че съм страдала от липса на внимание Wink
Но като гледам цените, може да се окаже, че ще ми излезе едно и също къде ще раждам и може да размисля накрая и пак да е там;)

# 679
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен,
Фейт благодаря за хубавото кафенце   bouquet
Честно казано по далеч от родилния дом не гледам. Само се моля да преминем живи и здрави и двамата през това изпитание.
Скай и аз съм мисля точно на тази вълна  Hug
Като Родилен Дом засега съм за МД-София и АГ-Варна  Crazy ще чакам да дойде 1 септември и ще го реша
Качих снимки на покупките, които съм направила досега - нали реших по едно ново нещо  Mr. Green

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 09:57 от mari_p

# 680
  • Мнения: 1 445
Добрутро!
Edna ot nas, писала съм ти на лични за Св.София Peace

# 681
  • Мнения: 2 802

Гледах сутринта на кафе(с което Фейт почерпа) и видях, че този месец и другия ни чака голяяяяяяяям бебевалеж  Mr. Green . И тъй като почваме да влизаме в 9-тия предлагам всички да си направим по 1 фото и да ги качим в ново албумче " 9-ти месец"


И чак сега да кажеш, че можеш да гледаш на кафе   food010  Mr. Green Hug

Сега ще направя едно албумче ... последно за хубавите ни коремчета  Hug ... после ще направя и едно за нашите бебчета  Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 22
Аз засега съм решила Токуда при Попова - даже и за дата на секциото говорихме вече, но все още го мисля дали да не се прехвърля към св.София, че там ми поемат всички разходи.
Единственото, което ме притеснява е че не зная нищо за неонтолозите, а те са много важни....особено, ако за лош късмет трябва да помагат на бебо...

# 683
  • Мнения: 478
Добро утро
Еххх,Фейтче,като гледам тази картинка на кафенцето до моренцето и направо ми идва да пална моторетката и там...ама друг път Mr. Green 
Хубав ви ден ,тук все още е приятно хладдно,поне засега

# 684
  • Мнения: 135
Ей страшно сте иновативни - Стефис и Фейт а снимката с лейката е трепач ,ама Фейт и без поливане си мисля  ще порастват коремите ни  Joy

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 10:44 от nikita_gd

# 685
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Добро утро,момичета   bouquet
Аз да се отчета от вчерашния преглед.Бебчо е вече 1700 гр.Аз си вървя точно по една табличка,според която на термин трябва да бъде 3500,ако разбира се измерванията на ехографа са верни  Simple Smile Каза,че главата му била по-голяма,а коремчето изоставало  Confused Пак ме убеждаваше,че изобщо не се храня,ама да си гледа работата  Twisted Evil Следващият път ще ми мери вътрешния таз.
Да ви кажа вече съм започнала да ходя като пате и май коремчето ми тежи  pregnant Пък не съм качила много-дотук 6.3 кг.
Вчера си поръчах възглавница за кърмене на Бертони и днес очаквам да ми я донесат  Simple Smile
Приятен ден на всички  Hug

# 686
  • Варна
  • Мнения: 64
Добро утро, току що ми казаха за последните изследвания. Урина чиста, фекалната проба и тя чиста, хемоглобина ми от 108 паднал на 102 и ми изписаха Сорбифер 2 по 1 хапче. Някой пил ли го е? Страх ме е да не получа запек от него ама няма как  Embarassed

# 687
  • Мнения: 2 802

Еххх,Фейтче,като гледам тази картинка на кафенцето до моренцето и направо ми идва да пална моторетката и там...ама друг път Mr. Green 


И мъжо така вика често ... Ще ти купя "това" .. ама друг път  Joy Joy Joy

Стефис ... много е хубаво гащеризончето  Hug

Стефанелче ... хапвай повече бе момиче ... какви са тези 6 кг.  Crossing Arms аз съм два пъти повече и ми е много добре на стриестото Д  Mr. Green

# 688
  • Мнения: 1 639
Само мен ли не ме привлича морето?
Като знам и  за чрешния летен вирус, който върлува всяка
година по бг черноморието  Confused , още по-неприятна ми е мисълта.

sentex, не е задължително да получиш запек.

Miii, предполагам , че и цената е като на хотел - 5-6 звезден.  Laughing

# 689
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен, момичета!  Hug
Да се разпиша и аз в новата темичка, че види се днес може и да приключи май. Wink
И аз все още нищо не съм купувала. Нашия татко се прибира след 20 дни и тогава смятам да наваксам с всичко за ден два. Ще трябва да се купува скрин за бебешките дрешки, че през ден купувам дрехи за бременни и в гардероба вече няма място за нищо, та затова отлагам и прането на дрешките от баткото. Не съм търсила тук в нашето градче от тези вакуумни торби, но ако има ще се спра на този вариант, та поне това да свърша преди да дойде таткото.  Wink
Миналата седмица бях на консултация, но прегледа си мина както обикновено. Мериха ми само кръвно, кг, и корем. Ехограф моята АГ ми прави само първия път като ходих при нея, за установяване на бременност. Нищо не спомена за тонове и прочие, а гледам при вас дори кг на бебето следите. Освен на двете ФМ, където бях по собствено желание, нямам никаква информация за прилежание и прочие. След двете секциа, които имам и сега третото това едва ли има значение, но все пак...  Rolling Eyes Официално и аз съм с първия 45 дневен болничен от 28.07, но ще си го взема едва на 15-ти, тъй като моята АГ е в отпуск до тогава.
Калинас много хубави снимки. Браво!  smile3501 Аз обожавам да ме снимат, но в повечето случаи аз съм зад обектива.  Cry
Иначе се чувствам много добре. Нямам никакви оплаквания. На моменти дори забравям, че съм бременна, като пеперудка се чувствам, въпреки моите +14 вече кила.  Wink Само жегите ме тормозят, но с климатика спасявам положението поне докато съм си вкъщи.
На всички с неразположения, желая по-скоро да приключат и да се насладите на последните дни подобаващо. Не остана, мамчета!  Hug Толкова се вълнувам вече.  Crazy
Желая лек и изпълнен с положителни емоции ден! Целувам ви всички!   love001

Общи условия

Активация на акаунт