Интериорен стил по аматьорски 7

  • 52 585
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • на село
  • Мнения: 52

iv4i_79   bouquet

# 47
  • Мнения: 653
Полу заспала се записвам в темата. Утре ще е ден за четене Blush.

За да не е празен запис, обаче, споделям провинциално-полско местенце.

# 48
  • Мнения: 608
  Много ми харесва, Визибъл!! Едно от нещата, които никога няма да ми омръзнат е съчетанието м/у бяло, черно и дърво.

# 49
  • Мнения: 13 770
Ако можеше без кожите по пода само... дори и да са имитация, пак е противно.

# 50
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
От доста време ви чета,често се смея и водя дискусия с вас на ум,но не пиша.Сега обаче ми се иска да се допитам до вас.
Имам нови претапицирани диванчета.Едното от тях се нуждае от нови възглавници,а аз не мога да се спра на конкретен цвят,та ако някой има идея моля да я сподели.Да се вземе под внимание факта,че стените ще се пребоядисват все още в неизвестен цвят,за което също ще помоля за помощ.Върти ми се някаква идея,но ми се иска да чуя и други мнения.
ето от тук нататък
И за последно цветът е доста по ярък и свеж,но нещо не можах добре да го уловя с апарата.Може да опитам по-късно.

# 51
  • Мнения: 11 747
Стените бих направила кафеви, възглавниците от дамаската на дивана, тази на цветята.

Такъв цвят стени

http://hgtv.sndimg.com/HGTV/2010/02/25/DP_Kim-contemporary-livin … -room_s4x3_lg.jpg

 

Последна редакция: вт, 31 юли 2012, 10:48 от pina

# 52
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
^elle^ , имате страхотна веранда! Това дървена къща ли е?
Аз съм против ниската мека мебел, заради неудобството при ставане, а понякога и при сядане. Но вие сте млади, сигурно и слаби, може да не ви е проблем Simple Smile Пина много добре ти е описала кое може да е недостатък, присъединявам се.
Visible, в това провинциално местенце е зидал някой пишман майстор като нашия Laughing

# 53
  • Мнения: 1 252
Аз бих направила  възглавниците като подлакътниците, вишнево ли е? Нещо такова. Или различни наситени цветове, от присъстващите на дивана - но едноцветни - наситено синя, наситено розови, или кафяви. За стените се въздържам, все още и аз набирам смелост да сложа тъмни стени. Зависи какви са останалите мебели. А много ми харесва, и ми е южно!

Какви бихте боядисали стените на зелени мебели? - Наситено лилаво? ooooh!

Вилиан, диванчето е много свежарско!

# 54
  • Мнения: 408
Страхотна дамаска на диванчето. Подкрепям Росна китка за възглавниците. И на нас сега ни предстои избор на цветове за апартамента. На мен ми харесва комбинация от цветове на различните стени - примерно едната зад дивана сива, а другата с някакви акценти или в цвета на възглавниците, особено, ако е нещо наситено и по-ярко.
http://tapetivarna.com/tresor25.html
но точно този десен не се връзва с този на дивана  Confused

# 55
  • Мнения: 1 224
Уф,  Tired, да се запиша и аз измежду всичката лудница...

И да не е само "запис", да си кажа и аз по на ^elle^ терзанията - като пребиваващ в страна, в която се живее на пода - буквално - спя, седя и ям на пода. Ето идеи за организиране на хол с възглавници

# 56
# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Уф,  Tired, да се запиша и аз измежду всичката лудница...

И да не е само "запис", да си кажа и аз по на ^elle^ терзанията - като пребиваващ в страна, в която се живее на пода - буквално - спя, седя и ям на пода. Ето идеи за организиране на хол с възглавници

Много арно бе Танасе Grinning:

# 58
  • Мнения: 4
От доста време ви чета,често се смея и водя дискусия с вас на ум,но не пиша.Сега обаче ми се иска да се допитам до вас.
Имам нови претапицирани диванчета.Едното от тях се нуждае от нови възглавници,а аз не мога да се спра на конкретен цвят,та ако някой има идея моля да я сподели.Да се вземе под внимание факта,че стените ще се пребоядисват все още в неизвестен цвят,за което също ще помоля за помощ.Върти ми се някаква идея,но ми се иска да чуя и други мнения.
ето от тук нататък
И за последно цветът е доста по ярък и свеж,но нещо не можах добре да го уловя с апарата.Може да опитам по-късно.
Здравей,
ето няколко предложения за цвят на стените:
http://www.benjaminmoore.com/en-us/for-your-home/creating-beautiful-accent-walls
http://www.benjaminmoore.com/en-us/for-your-home/decorating-with-red
Или разгледай сайта им, имат доста интересни неща и идеи. Харесай си нещо и намери аналог на българския пазар на този цвят.
Успех.

# 59
  • на село
  • Мнения: 52
Едното от тях се нуждае от нови възглавници,а аз не мога да се спра на конкретен цвят,та ако някой има идея моля да я сподели.Да се вземе под внимание факта,че стените ще се пребоядисват все още в неизвестен цвят,за което също ще помоля за помощ.Върти ми се някаква идея,но ми се иска да чуя и други мнения.

На мен първата ми идея беше като на Pina - кафяво. Точно това показаното. Също ми се струва, че и сиво става.

^elle^ , имате страхотна веранда! Това дървена къща ли е?
Благодаря Simple Smile Може да се каже дървена, да. Сглобяема е. Ние сме много доволни. Единствено банките не я харесаха  Crazy

И мен ме притеснява, че има неудобство при по-ниското. Мъжът ми вика "то нали е само за лежане и гледане на тв. гостите ще са на масата"  Mr. Green

Самурайка, благодаря за идеите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт