София МЛАДОСТ (19)

  • 73 801
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 265
Благодаря, Slavaa!   bouquet
Да ни е честита новата тема!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 508
Благодаря за новата тема, Slavaa!  Hug  bouquet

# 17
  • Мнения: 22
ТУК! Благодаря за новата темичка!  Stop

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Славаа   bouquet

# 19
  • Мнения: 17
Никой не се е обадил за папагалчето-беглец!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 734
Здравейте, мили дами! Намесвам се ни в клин, ни в ръкав, но днес спешно ме сюрпризираха, че ще трябва да си търсим нова квартира и треска ме тресе. Искам най- любезно да помоля, ако някой знае за нещо в Младост 1А, да свирка. Принципно търсим нещо като преустроена гарсониера, с изнесена кухня на терасата примерно, или двустаен. Може и да не е напълно обзаведен, важни са гардеробите, кухненското обзавеждане и бялата техника.
Предварително много благодаря!

# 21
  • софия
  • Мнения: 2 140
Slavaa Flowers Bouquet
forest_veli,обадиха ли ти се от,,Българче"?На мен не са ми отговорили на имейла,но поразпитах тук-там и разбрах,че има няколко натровени дечица.  ooooh!

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Да се запиша и аз в новата тема.
А това с местата за разхождане на кучета е направо смехотворно. Не знам дали изобщо някой ще го спазва. Много се съмнявам.

# 23
  • Мнения: 2 879
Записвам се и аз в новата тема. Slavaa, благодаря!   bouquet

# 24
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Здравейте, мили дами! Намесвам се ни в клин, ни в ръкав, но днес спешно ме сюрпризираха, че ще трябва да си търсим нова квартира и треска ме тресе. Искам най- любезно да помоля, ако някой знае за нещо в Младост 1А, да свирка. Принципно търсим нещо като преустроена гарсониера, с изнесена кухня на терасата примерно, или двустаен. Може и да не е напълно обзаведен, важни са гардеробите, кухненското обзавеждане и бялата техника.
Предварително много благодаря!

Наши приятели преди няколко дни се изнесоха от квартира в един от високите блокове срещу Патиланци, ако искаш да попитам за някакви координати.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 734
Да, ако ти е удобно:)

# 26
  • София
  • Мнения: 1 508
А това с местата за разхождане на кучета е направо смехотворно. Не знам дали изобщо някой ще го спазва. Много се съмнявам.

Аз, аз! Не спазвам единствено една част от Закона за защита на животните, според който са забранени строгите нашийници (т.е. онези с шиповете навътре, слагат се, за да не дърпа силно животното). Няма начин да водя куче, тежащо колкото мен и с липсващи първите години възпитание, и да не взема мерки да не дръпне внезапно.

Сигурно някой от блоковете, гледащи към полето при СБА, ме е виждал там от балкона и може да подтвърди. Кучето е голямо и черно, и е винаги вързано.

# 27
  • Мнения: 3 248
Аз пак с въпросче. Някой знае ли другиден в колко часа ще спират топлата вода и на 15-ти в колко часа ще я пускат пак?

# 28
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Благодаря за новата тема  bouquet

# 29
  • Мнения: 417
Слава, благодаря за новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт