МАРТенската мама сподели,в нея малко сърчице тупти.

  • 31 517
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Белисима, стискам палци всичко да е наред при теб, вярвам че ще е така.  Praynig

Бебчо е добре, расте, спеше си, но лекарката ме побутна, за да го събуди и взе да мята ръчички и крачета. За пръв път го виждам в по-човешка форма и много се развълнувах. Имам образувана плацента и видяхме пъпната връв. Пожелавам на всички да се почувствате като мен днес. Hug

 Hug Разтопих се! Страхотно е!

Момичета, ако тръгнем да говорим за количките (и не само за тях) като цени, определено няма да сме всички на едно мнение. За едни 1000лв. са много, за други нормално, трети не гледат цената, а си поставят критерии и се придържат към тях независимо от цената.
Когато трябваше да избирам количка се допитвах до приятелки, дали им харесва като модел, функционалност и т.н., никога не съм питала за цената дали им допада. Но познайте първо това правеше впечатление. А не съм избирала от кой знае колко скъпи модели и марки.
Първо си определех един бюджет, след това по какъв терен ще я карам, дали ще минавам стълби, асансьор (някой асансьори са тесни), всеки ден използвам кола и ми беше важно да се сгъва лесно и да влиза без проблем в багажника. Направих компромис с малките гуми, борда за бебчо отпред, малкия кош и май .... това е като минус при мен.

мисля, че 400-450 лв. са нормално да се дадът за количка, и май най-разумно е да е втора ръка

Изборът на количка втора ръка за тези пари, че и по-малко на добра марка е по-добрия вариант за нова на същите пари.  Peace

Много се задълбочих в размисли. Извинявайте, ако на някой съм станала досадна.

# 736
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Споменах го и в групата, че искам спортна триколка до $300 ( понеже тичам и ще ми е лесно с бебока да спортувам). Единствените критерии за мен са да е лека, с големи гуми и коша и да е пригоден от новородено до по- голямо дете.
Реално имам нужда само от количка, всичко друго си имам и нищо няма да ми е необходимо. Simple Smile

# 737
  • Мнения: 262
Гледам за колички си говорите . Аз още не съм ходила на първи ултразвук , но за сметка на това от вчера разучавам количките  Crazy  Вчера и днес само чета темите из форума и гледам онлайн магазините.

Даже вчера в една тема случайно разбрах , че живея в родината на Стокке-то , а допреди това си мислех , че е холандско. Хубава количка е , за този който може да си я позволи. Излиза доста солено , целия комплект може да стигне и до 4 000 лв.  ooooh!  Това си е една прилична кола втора употреба.
За 400-500 лв, е много трудно да се намери комбинирана количка , но имаме още доста време да мислим.

На мен май днес за първи път ми стана лошо , да се похваля  Blush Обаче оправих положението с малко солети и дъвка след това  Peace

# 738
  • Мнения: 2
Добре дошли на новите мами лека бременност както и на всички останали
lokitoki много красиво и нежно си изписала това което си видяла днес много се радвам за теб , чак се развълнувах  newsm44 . Това просто консултация ли ти беше или някои от специалните прегледи и при кои лекар отиде Simple Smile

# 739
  • Варна
  • Мнения: 2 036
TheBlackWidow, количките с големи гуми не са от най-леките, но може да си харесаш вариант, който да е с напълно легнало положение и да става за новородено. Имаше един модел на Пег перего, сега може и други модели да са излезли. Докато родим, кой знае какви ще произведат.  Mr. Green

# 740
  • Мнения: 636
Дами, темата няма ли да бъде преместена вече ?  newsm78 Peace

# 741
  • Мнения: 105
Чесно да ви кажа незнам как става номера

# 742
  • София
  • Мнения: 23 165
ами някой пуска нова тема и си пишем в новата, ама гледам че няма много желаещи са пускане на нова  Rolling Eyes

# 743
  • Мнения: X
Белисима мина ли прегледа?Какво стана?
Гледам ,че сте писали за колички едно е сигурно аз на Кангароо не бих си взела.На Мария купихме Кангаро Даяна след куп мнения и препоръки.Преди двете годинки се счупи.На десетия ден и падна едно от копчетата за удължаване на дръжката разкърца се...Нещо страшно беше.За количка съм склонна да дам от 450 до 600 лева.Харесват ми новите модели на чиполино.Има толкова много време обаче и гледам да не мисля за колички.Все още нещата при нас не са сигурни.Хубава вечер на всички пожелавам.
П.С : Добре дошли на новите момичета.

# 744
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ще пусна нова тема, Ваничка обикновено ги пуска, но нещо липсва в момента.

Нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=676166.new#new


Съжалявам за заглавието ако е тъпо, не успях да измисля нещо бързо.
Хубаво е да даваме предложения, когато темичките наближават края си. Simple Smile

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 20:09 от TheBlackWidow

Общи условия

Активация на акаунт