МАРТенската мама сподели,в нея малко сърчице тупти.

  • 31 526
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 77
Момичета съжалявам ,че нахлувам така в темичката ви, но продавам количка STOKKE, ако някой се интересува : http://prodavalnik.com/kolichka-stokke-i9010043
Леко оставащо ви бременеене и още по-леко раждане!

# 721
  • София
  • Мнения: 23 173
на това му се вика спам  Rolling Eyes
900лв  #Shocked
такива ли са им цените на количките, то колкото на една кола  newsm78

# 722
  • Мнения: 105
И на мен какви ли не глупости ми минават през главата. Само да мине подробния преглед другата седмица и поръчвам един доплер. Намерих един модел, който отчита след 12 г.с. Иначе не знам как ще издържам само на по един ултразвук на месец, ще изперкам от притеснение  Crazy



Много ми хареса идеята ти за доплера, май ще купувам и аз

# 723
  • Мнения: 105
на това му се вика спам  Rolling Eyes
900лв  #Shocked
такива ли са им цените на количките, то колкото на една кола  newsm78

Подкрепям те напълно, мисля, че 400-450 лв. са нормално да се дадът за количка, и май най-разумно е да е втора ръка

# 724
  • Мнения: 636
Здравейте и от мен Simple Smile
Стискам палци за момичетата със зацапването  Hug
Относно болките в корема да се включа и аз, рядко усещам вече и то много слаби, ниско долу в дясно и то предимно вечер.  ooooh! Още се боря с корема ми който отказва всякакъв вид храна, но ще видим до кога, очаквам изведнъж да стана балон  Shocked , но здраве да е  Peace
А относно тези колички и някои други направо се изумявам, хайде тук не видях и не разбрах много каква е марката на количката, но тук където аз живея на остров Фуертевентура има колички по 900 евро  newsm78 #Crazy количката ли продават или името и ?!  Mr. Green

# 725
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета за групата във фейсбук пишете на мен или на Тиара, само ние можем да добавяме.
Давайте мейл адреса регистриран във фейс, за да можем да ви откриваме и добавяме.
Връщам се да ви чета.

Проблеми с кръвното нямам, позволявам си едно кафе сутрин и понякога кола следобед. Не пуша, не се боядисвам, като цяло избягвам неща, които биха навредили на плода.
Не нося сутиен за бременни, а имах един два купени от Викториа Сикрет, които ми бяха леко големи и сега са ми точно, нося тях. НО като родя задължително трябва да си взема нещо за кърмачки, че става сложно храненето навън ако не е специален и лесен за откопчаване.

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 16:09 от TheBlackWidow

# 726
  • Мнения: 105
И аз стискам палци на мамите със зацапване, и дано не чуваме повече такива неща.. Момичета не се притеснявайте, всичко ще е наред, не забравяйте да ни уведомите веднага  baby_neutral

# 727
  • Мнения: 570
Здравейте, момичета,
малко зачезнах, но бях на гости при мама за една седмца. Мнах  на първата ФМ. Всичко е наред, нухалната гънка е много малка, носната костица също е ок. Нищо притеснително не се видя, единствено това, че доктора каза, че е почти сигурен, че ще е момче Simple Smile Така се надявах на момиче Simple Smile Но живи и здрави, ще сме отбор калпазани Simple Smile

# 728
  • София
  • Мнения: 423
на това му се вика спам  Rolling Eyes
900лв  #Shocked
такива ли са им цените на количките, то колкото на една кола  newsm78
Специално тази нова окомплектована е около 3000 лв  Laughing 900 е добра цена, втора ръка рядко пада под 1000 лв.

# 729
  • София
  • Мнения: 23 173
на това му се вика спам  Rolling Eyes
900лв  #Shocked
такива ли са им цените на количките, то колкото на една кола  newsm78
Специално тази нова окомплектована е около 3000 лв  Laughing 900 е добра цена, втора ръка рядко пада под 1000 лв.

 smile3544

# 730
  • Варна
  • Мнения: 107
Аз се върнах от преглед. Нали все се оплаквам, че съм с  ниско кръвно, оплаках се и на лекарката и като ми го измериха..изненада 120/80, направо идеално, как да ми вярва жената.
Бебчо е добре, расте, спеше си, но лекарката ме побутна, за да го събуди и взе да мята ръчички и крачета. За пръв път го виждам в по-човешка форма и много се развълнувах. Имам образувана плацента и видяхме пъпната връв. Пожелавам на всички да се почувствате като мен днес. Hug

# 731
  • Мнения: 13
Здравейте от мен !!!Малко късно видях темичката и се записвам да споделям.Термин 23.03.2012.Втора бременост .Имам син на четири годинки и половина.Искам да питам с какво се мажете против стрии ,тъй като при първата бременост ползвах на мустела продукти,  накрая се мазах с чиста мас обезсолена активно и въпреки това имам малко стрии.Дали има нов продукт по ефикасен появил се на пазара през последните години или да заложа пак на безсолната мас?

# 732
  • Мнения: 0
поздравления на новите мами и добре дошли  Simple Smile  много сте написали, чак не мога да смогна да ви прочета. радвам се за тези, които споделят след преглед (как е бебето и т.н.) и аз нямам търпение до следващото ми посещение при доктора, ама то е чааак на 10.09. направо нямам търпение и аз да споделя нещо хубаво (дай Боже). тогава ще съм в 15 седмица и предполагам, че ще мога да си направя и изследването за синдрома на Даун и да се успокоя, а пък при голям късмет се надявам да може да се види и пола  Thinking

# 733
  • София
  • Мнения: 423
kriss26ster , опасявам се, че имаш още седмица за това изследване. Мисля на 10.09 ще си минала периода.

# 734
  • Мнения: 636
kriss26ster и моят следващ преглед е на 10.09  smile3535

Общи условия

Активация на акаунт