Богородичен пост 2012

  • 11 572
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
И аз съм на линия. Лек пост...

# 16
  • Мнения: 4 346
  bouquet  bouquet  bouquet
Спасителен пост на всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 7 924
Аз през този пост съм намислил да работя по зърнените храни и ... фибрите.

Като начало ще пробвам да направя едни зърнени питки, ама ще видя как ще ги издокарам.

После ще разширим варианта с добавяне на трици за увеличаване на фибрите и ако след това питките не са като тухли или пластелин ще ви информираме за резултата.  newsm62

# 18
  • София
  • Мнения: 11 728
Спасителен пост на всички!  bouquet
От вас ще черпя идеи, ако споделяте как се справяте. За първи път ще пробвам, а съм Мария...

# 19
  • Мнения: 5 085
Дядо Хаджия, благодаря за информацията! Ще потърся. Още от предишния пост си пазя рецептата за пататника, така че и него ще пробвам.
ma14, и аз съм Мария, и аз за първи път правя Богородичния пост. Правих за първи път Петровия и се чувствах страхотно. Успех на теб!

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 11:42 от blackisback

# 20
  • Мнения: 0
Ева17, Ма14 и аз искам да направя Богородичните пости за пръв път!

Има новаци сред опитните значи;)

За закуска съм се подготвила с кутия фурми - сутринта хапнах 2 с кафето, много приятни и топящи се в устата плодове

Днес ще хапвам банани за обяд, а вечерта варени картофи с пресни домати.

# 21
  • Мнения: 443
Благодаря за топлия прием и подкрепата.  Надявам се да израствам във вярата като вас. Ма14,здравей и в тази тема. Радвам се,че си тук.  bouquetЗлаторог,лек пост и на теб.

# 22
  • Мнения: 5 085
Аз споделям този сайт, едва ли е непознат, но все пак цък

# 23
  • София
  • Мнения: 11 728
ева 17 здравей, здравей   bouquet
blackisback, хубаво е, че си публикувала, този сайд, за мен е непознат, ще се уча.
Днес кафето за първи път го изпих черно, та така...
Поздрав!

# 24
  • Мнения: 1 110
Лек и спасителен пост на всички!

За мен ежегодно е с фалстарт Sad. Свекърва ми има рожден ден и се обижда, ако не хапна от всичко на масата. Много неприятно се получава.

# 25
  • София
  • Мнения: 478
Много се радвам, че въпреки отпускарския сезон се посъбрахме, че даже и нови попълнения има Grinning Добре дошли Hug

Да споделя, че и аз като свекито на Вихронрав днес имам рожден ден, та ще приготвям един сладкиш с горски плодове, който може да си остане такъв или да го доизкусуря до торта, ще го мисля на момента. Пробвах го неотдавна, ще се пробвам да кача рецептата, защото много ми допада. Обмислям и основните неща какви да са, та с две думи ще ви черпя виртуално по - късно Laughing

Какво да се прави, рожденият ми ден е винаги по време на пост, имен ден - също, после да се чуди човек от къде се е появил блога за постите Joy Бях убедена и че ще родя детето преди Петровден, та да влезе и то в петровия пост, но то пък "избяга" с един ден и направи семейно изключение. Е, за сметка на това и неговият имен ден е бетониран в постния период Laughing

# 26
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,БРАЗИЛКЕ!



Да си жива и здрава и дай Боже много щастие и късмет!

# 27
  • София
  • Мнения: 7 924

Да се почерпим за рожденния ден на Бразилка. Това са ръжено овесени питки с трици и аромат на гъби и чесън. Лееееко бият на кюфтенца, ама та мен и така си ми харесват.

# 28
  • Мнения: 5 085
Честит рожден ден, Бразилка  Hug

Аз днес готвих боб и това ядох. Имам и за утре една купичка, а за вечеря не знам. Може някакво хлебче да си омеся.

Исках да питам дали и в този пост могат да се ядат мекотели  newsm78 Извинявам се за въпроса си, сигурно е говорено, но ми е едва втори пост сега.

# 29
  • София
  • Мнения: 11 728
Честит рожден ден Бразилка! С най-добри пожелания! /малко късничко разбрах, за което се извинявам/

blackisback, с теб едно и също сме приготвяли, + печени червени чушки, а утре....ще  ви следя за идеи. Мекотелите не са ли вид морска храна, значи са за определен ден според мен....

Общи условия

Активация на акаунт