Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Manhamanha - браво за прекрасните новини и за юнака Simple Smile аз на първата ФМ в клиниката на Марков като бях, само повтаряше, че ще е голям дивак, а то се оказа момиченце. Постоянно мърдаше, махаше с ръчички, все едно ни поздравяваше нас. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 111
Записах си час при д-р Спасов за 14 август, тогава ще съм 21 седмица, надявам се и със сърчицето всичко да е наред, за да е още по-спокойна бъдещата мама Simple Smile Благодаря на Brayda за допълнителната информация, която ми прати   bouquet

# 62
  • Мнения: 24
И аз да се запиша в новата ни темичка Simple Smile
Дано имаме само хубави новини в нея!

# 63
  • Мнения: 24
Kati - bati  и аз на 7,08 съм на ФМ Simple Smile
А относно баткото и моя сладур мн се радва засега и постоянно говори на беба през пъпа ми все едно е мегафон Simple Smile)))) , но ми е притеснено за после като се роди как
ще е...... а иначе и той не е ходим на градина от 1,06 , но мисля от септември до декември да го пусна , а после амй ще си е в къщи с нас.... но как ще го забавлявам пи цял ден......ума не ми го побира....

# 64
  • Мнения: 3

Бях на ФЕКГ при Велковски. Изключително мил човек - досега никой не ми беше обяснявал така като на малоумна кое е глава, мозък, лява ръка и т.н. ЛИчи си, че човекът има подход към децата...

DDeli, ФЕКГ при Велковски във Фемина ли си прави? Имам някакъв спомен, че беше споменала, че там ще ходиш, но като им разглеждам сайта, не го виждам там в списъка на специалистите.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 645
Patio - Велковски е в 3-та Градска, а във Фемина е Спасов, аз ходих във Фемина вчера  Wink

# 66
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Браво за хубавите новини от прегледите,нашата принцеса е вече 450 гр.дунда ще е май,вчера бях на ЖК хемоглобина пак нисък,от 114 ,сега 97,все забравям да си хапвам сместа от тахана..)))Отивам за болничен тази вечер на ЖК и сигурно ще ми изпише желязо или витамин ПРЕГНАКЕЪР ПЛЮС ОМЕГА ,някой пил ли е нещо за нисък хемоглобин,не съм привърженик и незнам дали ще пип нещо ,май по добре да наблщгам на храната ама .....)))Лек ден на всички!

# 67
  • Мнения: 258
Kati - bati  и аз на 7,08 съм на ФМ Simple Smile
И аз съм на 7-ми във Фемина от 08.30  Simple Smile
Благодаря за новата темичка   bouquet
За мое голямо учудване все още се появяват нови мами. Добре са ни дошли  Hug (то аз докато пиша то вече не са нови де...  Blush)

# 68
  • Мнения: 38
*лаленце* мога да ти кажа че аз изкарах цялата бременност на ТОТНЕМ това за ампули черни вътре.Даже и в болницата ми донесоха една кутия като родих (секцио)и там също пиех.Моя беше 65 като родих,а преди това 95-102 максимум.

# 69
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 Mirela Filcheva ,уфф много нисък си имала и ти,дано се нормализират нещата,че хич не ми се пият.витамини ,железа и т.н.Аз по принцип съм си с нисък и сега от бременноста още пада..)))Ти си имаш анемия сигурно,отпреди да завременееш 65 много нисък..)))Благодаря за отговора..)))Дано не стигам до ампули.. Praynig

# 70
  • Мнения: 38
65 ми беше след като родих,а по време на бременноста ми беше 95-100.Тези ампули са:желязо,манган и мед(станах да видя на кутията какво пише)не са вредни.Яж свинско,грозде...

# 71
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Там е работата,че не ми се яде месо и сладко не ям,не обичам,а откакто забременяхмни салам,ни луканка,ни месо,освен пилесха пържола само,не ми се яде това месо бе ..)))))Но е се налага да хапвам месо сега накупих си мръвки вчера и почвам..)))Няма лапад и спанак по това време,но доки каза брускелко зеле и брокли..и сок от цвекло започнах пия всеки ден по една голяма чаша,та да видим..))

# 72
  • Мнения: 38
Хапвай каквото можеш и каквото ти се яде.Дано да не стигаш до хапове и ампули.Успех в качването на проклетия хемоглобин!:)

# 73
  • Мнения: 8
*лаленце*, аз днес бях на ЖК и доки ми каза да взимам по 1 хапче през ден Малтофер. Хемоглобинът не ми е чак толкова нисък, според мен - 119, но неговите препоръки бяха такива + по-богати на желязо храни.  Peace

Иначе за протокола - всичко е наред, а бебко е 520гр.  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: X
Цоп и от мен.

Общи условия

Активация на акаунт