Школа по немски

  • 6 330
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Може ли малко информация за курсовете в Алианс по немски в сряда !?
Правилно ли разбирам, че заниманията са само един път в седмицата ? Знаете ли дали има занимания за първокласници и как се оценя нивото на децата !?

Ще съм признателна, ако някой сподели личен опит, а именно дали вниманието на 8 годишно дете може да се задържи за 4 часа. Ефективни ли са курсовете. Притеснявам се да не са много натоварващи за детето !

# 16
  • Мнения: 1 064
Може ли да разширя темата и с град Пловдив? Ако някой има впечатления за добра школа или учител, моля да сподели. Дъщеря ми е 10 клас. Искам да се занимава и през ваканцията, да навакса пропуски...

# 17
  • София
  • Мнения: 3 826
alegra, ако питаш за летните курсове на Алианс, не мога да ти помогна, но сина ми ходеше през учебната година. Посещенията бяха един път в седмицата (в неговия случай в събота) по 4 астрономически часа.
Относно оценяването, втория срок имаха бележници, а накрая на учебната година имаха и  годишна оценка Laughing.
А, дали се уморяват, сигурно се уморяват. Питала съм го дали му е скучно и той винаги ми е казвал, че не му е. Вероятно госпожата е успявала да им задържи вниманието по някакъв начин толкова дълго. Имаха две почивки по 20 - ина минути.
Следващата уч. година, обаче няма да го записваме в Алианса, а вкъщи ще идва учител и индивидуално ще му преподава, защото в групата в Алианса бяха 20 деца и като сравнявам наученото миналата година и наученото през тази има много голяма разлика. Разбира се, причината може да не е в големия брой деца, а да е в учителката или в детето, но мисля, че като се занимават само с него 2 астрономически часа ефекта ще е по - голям.

# 18
  • Мнения: 3
Търся добър учител по немски в Пловдив, за индивидуална подготовка на сина ми.
Детето ще е в осми клас и досега е ходило само на курсове.

# 19
  • Мнения: 1 064
Търся добър учител по немски в Пловдив, за индивидуална подготовка на сина ми.
Детето ще е в осми клас и досега е ходило само на курсове.
В ЕГ Пловдив преподава г-жа Стоянова, която е една от тези, които поемат подготваците. На нея дължим и основата,  и любовта.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
alegra, ако питаш за летните курсове на Алианс, не мога да ти помогна, но сина ми ходеше през учебната година. Посещенията бяха един път в седмицата (в неговия случай в събота) по 4 астрономически часа.
Относно оценяването, втория срок имаха бележници, а накрая на учебната година имаха и  годишна оценка Laughing.
А, дали се уморяват, сигурно се уморяват. Питала съм го дали му е скучно и той винаги ми е казвал, че не му е. Вероятно госпожата е успявала да им задържи вниманието по някакъв начин толкова дълго. Имаха две почивки по 20 - ина минути.
Следващата уч. година, обаче няма да го записваме в Алианса, а вкъщи ще идва учител и индивидуално ще му преподава, защото в групата в Алианса бяха 20 деца и като сравнявам наученото миналата година и наученото през тази има много голяма разлика. Разбира се, причината може да не е в големия брой деца, а да е в учителката или в детето, но мисля, че като се занимават само с него 2 астрономически часа ефекта ще е по - голям.


Много ти благодаря за споделеното!!!   bouquet
Ние също обмисляме вземането на частни уроци вкъщи, най-вече за да намалим натоварването за детето, защото тя посещава и английски два пъти през седмицата.

Можеш ли да кажеш как индентифицирахте учител по немски !? Имаш ли препоръки за добър такъв ?

Общи условия

Активация на акаунт