Ето, че СЕПТЕМВРИ наближава, коя ли ще е първата ни мама!

  • 23 798
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 802
И аз да се похваля, моята братовчедка роди вчера момиченце 3140 гр, 49 см.  Simple Smile

Честито  Hug Ех, като започне и тук бебевалежа ... ще стане весело  Mr. Green

velviamo  Hug

ще играя роля на коша, ще си ги опаковам на ръка  Laughing и после в обикновен кош на терасата.

Ох момичета още колко роли ще ни се налага да играем - да ако знаете ама това ме разби  newsm62 newsm62


Наистина ли толкова много мирише ... аз мислих да ги слагам в коша при двете 00  Crazy
Добре, че имаме НЕостъклена тераса ... да му мислят тогава комшиите  hahaha hahaha hahaha

# 31
  • Мнения: 40
За болките в таза (не че някой ме отрази изобщо) - обадих се на док и тя каза (понеже вече съм пред прага на 9ти месец) че вече бебето слиза надолу и с главичката си започва да притиска тазовите кости, за да си направи място. Ще си пия магнезия още 2 седмици, но-шпато не помага в такива случаи.

Резултати от кръвни изследвания, урина и микробиология - отлични. Всички показатели в норма. Ще ми се да знам как съм го направила, ако ми се наложи да повтарям.  Joy

# 32
  • Мнения: 47
Мартичка, благодаря ти мила  Hug
Фейт  bouquet
d_cvetanova, когато имах хрема ми изписаха Куикс - спрей за нос със солена вода (или нещо такова беше), даже в листовката пише, че може да се използва по-време на бременност  Peace
Ева_82, честита племенница - да е жива и здрава   ylinfant
Mince и на вас честито бебче в семейството
Канелка, стискам палци за изследванията да са наред и най-вече за желязото дето те изтормози  Hug

# 33
  • Мнения: 175
Мартичка наистина малко ти останало  Heart Eyes ох, завид, завид   Heart Eyes
Лидия не е лошо име, но срадни не желая да има...измислили сме му  име на бебето негово си  Mr. Green
В този ред на мисли нямаме мъжко име ...все още  Crazy ако излезне с някой пишок  Joy
Ох, от писане и четене не мога да разгледам албумчето  Crazy

# 34
  • Мнения: 478
Хоп да се запиша и аз в темата Simple Smile Фейтче   bouquet
Прочитам ви и влизам да си хвърля един душ и нападам Карфур, че има намаление 70% а миналата година се сдобих с 4 бодита за 5 лв от то4но тази промоция Simple Smile Да видим дали ще успея да намажа и тоя път Simple Smile А и временцето при нас стана прохладно и мисля да се възползвам Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 096
Аз правех като Flowers. Взех си торби за фризер от половин кг и слагах в нея, овивах и хвърлях в затворен кош. В 00 коша не е добра идея.
Агира не те отрази никой защото преди 3-4 стр заключихме, че са от разширяване в таза. Не четеш, момиче, не четеш.

# 36
  • Мнения: 40
Ми, не смогвам, не смогвам! То голямо писане пада.  #Crazy

# 37
# 38
  • Мнения: 510
ЗаписЧе.. Фейт, мерси за темичката   bouquet
Много хубаво сте подредили за бебчо Simple Smile

santex, аз пих ферофолгама. Беше към 90 Hb, сега на последните изследвания е 120 и не го пия вече. За запек не мога да дам реална оценка, т.к аз не съм от най- редовните, но като че ли по- скоро не. Аз го пиех по 1 табл/ден.

Ева, честита ти племенница, да е жива и здрава!  Heart Eyes

sky*, име и ние си нямаме още и започва да ми става притеснително. Приемем предложения  Whistling
Толкова ми е жегаво, че нито ми се пере, нито ми се глади, нито ми се гнезди...  ooooh!

Такава болка каквато описвате за изглаждане на шийката я имам и аз, а на мен ми е доооста рано май.

За памперсите- аз като ги свалях чинно си ги увивах и им залепях лепките. Така и не миришат толкова и са по- компактни, а и някак е гнусно да свалиш насран памперс и да го пуснеш ей така в кошчето. Даже имах един момент, бях прибрала един ползван в хладилника, но то като те завърти ежедневието и някак главата става празна...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 18
Запис! Нашите бебета много търпеливи се оказаха.Браво на тях  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 21
Мръсните папми завързвах и аз в пликчета за фризер - едни с калинка на пакета Wink мен ароматизираните торби ме дразнеха  Whistling
Канелка, стискам палци за желязото  Hug
Мъжко име имам, ама не ми било писано да го позлвам Wink засега - Стефан
Момичешко име нямах с предната и сега съвсем.....искам нещо с М, но не съм го измислила  Crazy

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 7 308
Записвам се и аз при вас, но не мога да пиша много, защото съм на работа Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 096
Лъки, видя ли съобщението за срещата? Може да ви вземем с Лъчко и после да ви върнем. За имената да не би да се отказахте от Хариет. Има прекрасни женски имена. Да се чудиш кое да избереш. Хайде ще го измислим утре, ама после да не ме караш обувки да купувам  Whistling (като кръстница)
"Толкова ми е жегаво, че нито ми се пере, нито ми се глади, нито ми се гнезди...  "  Joy Joy Joy
За ароматизираните торби - колко ли ужасно мирише ако с аромат.. Sick

# 43
  • Мнения: 10
Сега се сетих и аз като заговорихте за имена,че в началото Паоло като разбра,че ще има сестра и се затръшка в продължение на месец,че искал да се казва Паола  Whistling  С триста зора отстъпи.А мъжа ми като му показах теста и ми вика,че ако било момиче щяло да се казва като мен  Shocked Shocked Shocked Някак нарцистично ми е да си кръстя детето Карина  Crazy Та след погледа който му хвърлих и веднага смени темата  Sunglasses Но бяхме доста бързо готови със избора

# 44
  • Мнения: 7
хоп и аз в новата темичка Hug
цун за фейт Heart Eyes
коя  ли ще е наистина първата мама Whistling само мога да пожелая на всички мами от първата до последната -леко,бързо и безпроблемно раждане и най-прекрасните здрави и усмихнати бебчета да качваме в албумчетата тук Hug Hug Hug
днес правих кекс,палачинки и крем хихихи само глезя мъжлето и себе си де Rolling Eyes
снощи беше много добре с този дъждец Crazy
сега излизам да се пошматкам малко по магазините и да хапна някъде плодова саладка много ми се е прияла Flutter
пожелавам ви усмихнат ден на всички слънчеви мами Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт