Ето, че СЕПТЕМВРИ наближава, коя ли ще е първата ни мама!

  • 23 875
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 18
Възглавниците за кърмене(игра,хранене,сядане) са наистина голямо удобство.Препоръчвам ги без да се замисля.Аз си купих тази на Boppy за 2 лв.  Mr. Green от Second Hand
Скрит текст:

# 61
  • Мнения: 7
Гледам за бертонската възглавница говорите,аз я купих в 4 мес.
даже тогава съм я качила и в албумчето със покупки  Wink За кърменето не знам,но за спане така свикнах,че без нея не мога,особено след като се поопрасих след 7ми месец Animal PigПоръчах я ето от тук
http://family-bg.com/
а после свеки ми уши 2 кълъвки  Party Нашия татко ни направи леглото,преди малко го внесохме в спалнята,качвам снимка  Heart Eyes
Фейт,благодаря за темата и съчувствието за заека,много си мила  Heart Eyes
На всички който се чувсват зле  Hug
Отивам да разбия хладилника  newsm55 и да погладя после  Hug

# 62
  • Мнения: 0
записвам се и се връщам да дочитам пак  Hug

# 63
  • Варна
  • Мнения: 15

Avara ехаааа голяма находка....тези ги гледах за 95лв  ooooh! нови и наистина са много хубави

# 64
  • Мнения: 0
Кг +11, всички приятелки казват: на корем само Wink
Мажа се всеки ден, от както съм си вкъщи по два пъти, за сега стрии нямам, дано така да бъде  до края.
За първото бебче, тези които сме в началото на месец 09, и сме секцио ще ги извадят по-рано Simple Smile   kyllmg

# 65
  • Мнения: 2 096
Vasilena P знам аз че има и такива лекари, но ако познаваш някой във Варна, за предпочитане в Аг. И да ти кажаа след всичко което прочетох за VBAC не бих заложила само на огромното желание на някой лекар да ме подкрепи в идеята ми. Има си риск в това начинание и то не малозначителен. Ще ми се лекарят да е готов и способен да следи всичко това във всеки един момент. И понеже съм се заинтересувала от това от как съм родила Нико, не съм срещала такъв лекар тук. Подозирам че има един който мога да убедя да опита, но в хода на раждане има голяма вероятност да се стигне до секцио, въпреки обещанието. А тогава разочарованието е огромно.

# 66
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
За килограмите според мен изобщо не е важна цифрата,а как са качени.Имам позната,която качи 18 кг за цялата бременност,а до края ръцете и краката и бяха клечки.Аз съм качила 6-7кг,обаче доста ми личат-имам си дупе,краката ми напълняха,а също и ръцете и лицето.За сметка на това коремчето ми не е голямо-виждала съм момичета в шести месец с корем голям колкото моя сега.Всичко е индивидуално,важното е да се храним здравословно или поне да се опитваме  Simple Smile
Някой пита за обиколници-аз такова нещо няма да купувам за сега.
Angel_bbb,моята бертонска възглавница е същата жълта.Много не ми харесва точно това жълто,ама като поръчваш през интернет винаги е малко на сляпо.

# 67
  • Мнения: 175
Ех, какви красоти сте взели всички за беборанковците  Heart Eyes, то са калинки  Heart Eyes то са роклички  Heart Eyes то мечета, микимаучовчета  Heart Eyes
На мен никак не ми се снимат дрешки и покупки  Crazy , но пък ми е кеф да разглеждам вашите  Heart Eyes Simple Smile
Благодаря ви на всички за пожеланията за племенницата  Heart Eyes Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 111
В предната тема споменахте за имента на докторите. Ами не знам Гърчев и Дяволов как звучат или Чернев ама моята АГ е КУКУРЯШКОВА . А пък шефката на неонатологията в МД се казва Слънчева .... абе изобщо няма как да се забравят Simple Smile

Пък за тая възглавница. Ми аз я гледам вече няколко месеца и ще взема да си я купя тия дни накрая Flutter  

Ох ама нямате изчитане човек не може са се включи ай ай  Crossing Arms  Hug

# 69
  • Мнения: 40
В предната тема споменахте за имента на докторите. Ами не знам Гърчев и Дяволов как звучат или Чернев ама моята АГ е КУКУРЯШКОВА .

За Кукуряшкова като име не знам, но като специалист ... изобщо не ми става смешно, когато се сетя за нея - направо бягам с 200.

# 70
  • Мнения: 0
Страхотна темичка. Благодаря

eva_82, честито! Да ви е жива и здрава племенницата!

Mince, честито и на вас! Жива и здрава да е малката. 

За памперсите- аз като ги свалях чинно си ги увивах и им залепях лепките. Така и не миришат толкова и са по- компактни, а и някак е гнусно да свалиш насран памперс и да го пуснеш ей така в кошчето. Даже имах един момент, бях прибрала един ползван в хладилника, но то като те завърти ежедневието и някак главата става празна...

 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy това направо ме разби.

# 71
  • Мнения: 468
Човек да не подремне час-два, нямате изчитане  Simple Smile
Тук поразхлади, не пече и подухва ветрец. Направо е приятно. Дояжда ми се нещо свежо, но не знам какво. Май ме мързи да ида до магазина за сладолед и ще се задоволя с плодове  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 802
Фейт Много ми хареса как е станала стаичката ви...супер изчистено ! Май с теб имаме доста сходен вкус. Hug

 newsm53 определено ... някой ден ще снимам цялата спалня  Heart Eyes


Здравейте момичета  newsm03. Ох най-накрая ви изчетох от няколко седмици ви чета и все се каня като стигна до последната страница да се запиша  newsm47.

 hahaha hahaha hahaha ох милата ... викаш гониш ни, а ние все ти бягаме  Mr. Green Hug
Добре дошла ... ако искаш да те сложа на 1-ва страница ми трябва и дата на термина  Heart Eyes останалото инфо вече си ми го дала Hug
Иначе чаршафетета са безмаркови  Mr. Green от тук един чаршаф, от там плик или калъфка и си ги събрах. Намерих и един магазин, където шият комплекти и там продават на кг. парчета  Heart Eyes

Данайче ... чакаме снимки на стаичката  Hug

angel_bbb станало е чудничко с рисунката и всичко останало  Heart Eyes

Авара .. честито  Hug



В предната тема споменахте за имента на докторите. Ами не знам Гърчев и Дяволов как звучат или Чернев ама моята АГ е КУКУРЯШКОВА . А пък шефката на неонатологията в МД се казва Слънчева .... абе изобщо няма как да се забравят Simple Smile



 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha




# 73
  • Мнения: 7
Angel_bbb,моята бертонска възглавница е същата жълта.Много не ми харесва точно това жълто,ама като поръчваш през интернет винаги е малко на сляпо.
Стефанелче,ами то тогава нямаше опция за избор на цвят,такава дойде,а на картнката имаше поне 3 цвята  Crazy,но пък аз я слагам в кълъвки,защото няма как да я  пера,а я ползвам постоянно BlushКупих си плат памучен на спящи мечета и ги ушихме  Heart EyesВажното е че ми е удобна,че като легна на страни корема ми висва,а и отзад гърба ми подпира smile3524пък дано да е удобна и за бебката  Heart Eyes
Фейт,мерси и вашата стая е чудна,на тропчо ще му хареса Heart Eyes
Много са хубави нещата на всички особено тези дрешки на калинкиии-страхотни саа Heart Eyes,искам и аз, завид  Crossing Arms Mr. Green

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 17:29 от angel_bbb

# 74
  • София
  • Мнения: 111
В предната тема споменахте за имента на докторите. Ами не знам Гърчев и Дяволов как звучат или Чернев ама моята АГ е КУКУРЯШКОВА .

За Кукуряшкова като име не знам, но като специалист ... изобщо не ми става смешно, когато се сетя за нея - направо бягам с 200.

Защо?  Shocked
Аз по принцип прекарвам по 10 мин. месечно при нея. Добре че си ходя и при друг лекар на частно Simple Smile То не остана де. Утре отивам и после на 14 за обменната карта при нея и сбогом хихи

Общи условия

Активация на акаунт