Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето! - 14

  • 29 564
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 674
на мен пък кърмачето ми мирише на .... сладко , може би защото кърмата е сладка newsm78

# 31
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
За малко да ви изпусна  Mr. Green
Запис от баща ми, който уж подкрепя кърменето, но се потриса при мисълта, че може да се кърмим до 2-3-4 години  Mr. Green
Бяхме на обществено място и аз казвам : "Нека седнем, за да го накърмя" и той: "Ами намери нещо параван или някое скришно място"  Laughing hahaha
Веднага му казах, че не се срамувам да кърмя, ако зависеше от него в тоалетните щеше да ни завре  hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 2 674
имам чувството ,че колкото и да се говори за кърменето винаги ще има такива изцепки за полезността от него :

"Аз си ядох всичко, докато давах кърма, шоколад, праскови, кайсии, малини и всичко което се сетиш.
Когато реших да спра получих одобрение от всички вкъщи, за мое учудване / и за мое  Shocked /обаче  Аз имах други причини, не беше своеволие, но дори да беше - това е избор на който всеки има право
Да не говорим,че въпроса за полезността на кърмата според мен е доста спорен/!? ей тва е върхът/, защото като се сетя с какво се тъпчем, ГМО ,хорманални пилета и т.н, всичко това отива в бебетата, така че, дали кърмиш или не май е все едно./ това също е бисер/
Едно време съм съгласна, качествена храна - качествена кърма, сега обаче незнам." /сега кърмата е , как обичаха да казват - не хранителна ooooh!/

# 33
  • На село
  • Мнения: 873
Когато  се роди първото ни дете, живеехме при свеки. Кърмата ми първите дни беше повечко, отколкото бебката можеше да изсуче, та се налагаше да поизцеждам. И къде-къде, та в хладилника в бурканчета от бебешки храни. Свеки имаше две котки, аз кърмата нямаше какво да я правя и, за съжаление, започнах да я изхвърлям, след като е стояла по ден-два. Един ден свеки ме посреща с гениалното предложение - "Защо да не даваме кърмата на котките, сигурно много ще я харесат?"  Shocked. От следващия ден кърмата отиваше директно в канала. За съжаление, тогава млада и зелена мама, не съм знаела, че има начин да я замразявам за след няколко месеца. Но предложението на свеки няма как да го забравя, дори след 16 години.

# 34
  • Мнения: 3 054
Maринова, какво му е абсурдното? Съседката срещу нас точно това правеше - по същата причина като теб.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 179
И на мен ми се струва по-добре все някой да оползотвори кърмата, вместо в канала, но Маринова може би не е харесвала въпросните котки... Simple Smile, или пък  ́и се струва кощунствено.

# 36
  • На село
  • Мнения: 873
Като да "кърмя" котки ми прозвуча тогава предложението - кощунство ми се вижда и сега и тогава, вероятно съм прекалено консервативна. А и може да съм имала нещо срещу въпросните животинки, защото са били на свеки  Wink.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 179
Поне свеки явно ти е одобрявала качеството на кърмата, не е била"гола вода" и "нехранителна". Wink

# 38
  • На село
  • Мнения: 873
Поне свеки явно ти е одобрявала качеството на кърмата, не е била"гола вода" и "нехранителна". Wink

 ooooh! Ейй, точно това е било - жената е искала да ми направи комплимент по деликатен начин, а аз с моите презумпции съм го възприела като лична обида  Joy.

# 39
  • Мнения: 326
Мен пък много ме беше яд, че котката ми не одобри кърмата. И аз предпочитам, отколкото в канала.  Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 204
И нашия котарак на одобри кърмата!
За него всичко, което мирише на бебе, не се докосва. Mr. Green
Бях споделила с приятелка, че котето се дърпа като от отрова,
а тя: "Сигурно не е хранителна кърмата.
Нали знаеш, че котките не ядът "лоша" храна!"
#Crazy

# 41
  • Мнения: 125
[b "Сигурно не е хранителна кърмата.
Нали знаеш, че котките не ядът "лоша" храна!" [/b] #Crazy
ееееееееееееее неееееее  #Crazy #Crazy щом котката не го иска, дай го на детето  #Cussing out #Cussing out и тая реплика печели приза  ooooh!
Маринова  тук във форума съм чела, че някои мами кексове забъркват с остатъка, вместо да я хвърлят  Laughing

# 42
  • Мнения: 6 214
Аз съм чувала за бащи-почитатели на кърмата към сутрешното кафе Wink.

# 43
  • Мнения: 337
Да, например нашият тати Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 6 214
Да, например нашият тати Heart Eyes
Антителата са от полза за всички възрасти Wink.

Общи условия

Активация на акаунт