БУРГАС

  • 44 838
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 284
Ками,
Ще се обадя! Честна пионерска! Ама за кафенце и сладка приказка. Изненадаха ме неприятно на работа, че се удължава работата ми до 20.09 и отложих почивката малко повече отколкото ми се искаше, но... В Турция ще сме пак. Ще ти разкажа като се видим.
Ходи ми се на среднощно излизане с готини момичета, коктейл в ръка. Излизане тип "Секса и града". Някой на линия? Бъдете сериозни, моля ви!  smile3502

# 31
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
Уиш къде беше , че нали и ние ще ходим на някъде .....твоето прохладно място ми звучи невероятно добре  Mr. Green

# 32
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
аз съм в ролята на вибратор  bowuu
някой да е посещавал психотерапевт ,имам приятелка с нещо като страхова невроза ,та и трябва такъв ?

Ивайло Димитров 0888 934729, ул. Петко Каравелов 19, ет1 ; има табела за стоматолог ; 40лв/час

Don't worry ако е била на работа на 18-ти юли е нормално... Миналия уикенд бяхме в един апарт хотел и аз с малкия в детския басейн, минава един дългокос младеж, май беше холандец, и представи си как съм го изгледала, щом човека прегърна приятелката си, нещо и каза, след което и двамата взеха да се смеят... голяма съм шматка, подозирам всички в тероризъм  Crazy


Борко заведох на плаж за първи път на 10м. аз съм твърдо "За" воденето на плаж сутрин рано - да диша йодните пари + по малко в морската вода... мисля, че е добре за детето.  Thinking

Аз на 13-ти октомври съм на изпит за сертификат, така че никой в света повече да не се усъмни в моите познания по английски език и след това стягаме куфарите за топлите страни. Оставила съм избора на нежната половинка от приятелско семейство, които ще бъдат с нас Wink

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен Simple Smile  newsm03

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Само да вметна , че йодните изпарения  на брега са много рано сутрин, по  времето на изгрева са.Така, че ако някой си мисли, че може да ги ползва след 6,30 сутринта - няма да му се получи Wink

# 35
  • Мнения: 5 987
Момичета докато сте на вълна "морето" да питам  Embarassed Как е успокоили се вече че последните два пъти като се засилихме да ходим на плаж все бяха едни вълни,а моите хлапета на брега трудно ги удържам.

# 36
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
аз пък с кеф си мъкна чааветата на селското Хепи по нощите ..... един комарник на каляската и малкото е рахат , Нико  пък е толкова скорострелен ,че комари не го ловят - иииииииииииииииииииииииииииииииииии да живее баткото дето прави Мохито-то  smile3540 smile3540

# 37
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ние до преди малко бяхме навън, още щяхме да стоим, но много комари тази вечер, а уж се пръскахме с аутан и пак зеха да хапят  Crossing Arms

Живе, тази седмица ще пропуснем плажа, но миналата събота и неделя като ходих ме беше спокойно морето, нямаше вълни.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 255
Момичета докато сте на вълна "морето" да питам  Embarassed Как е успокоили се вече че последните два пъти като се засилихме да ходим на плаж все бяха едни вълни,а моите хлапета на брега трудно ги удържам.
J_M_M,днес също беше спокойно морето
anik79,успех в понеделник  Wink

# 39
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Мерси и да стискате палци, че ми е много важно  Wink

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Да питам пак -  мислим да вземем павилионче под наем (тези по спирките или по главните улици), но доколкото знам вече са раздадени до края на годината. Да знаете някъде нещо свободно или пък към кого в Общината да се обърнем?

# 41
  • Мнения: 1 280
RadostinaDa, на гърба на Общината има център за работа с гражданите. Мисля, че там могат да ви дадат информация.

 Трети ден съм със зверско главоболие, започвам да мисля, че единственото решение е да я отрежа  Tired

# 42
  • Мнения: 3 638
Малко в последния момент, но ако на някой утре му се прави нещо интересно с децата да заповяда  Simple Smile Срещата е с подкрепата на Ла Лече Лига - България по случай Световната седмица на кърменето.

7 август, вторник, 11:00ч., Етнографски музей (ул. „Славянска“ № 69) „Работилници – изкуство за кърмене“, участници училище „Монтесори“, Работилница за вълна „Златното руно“ и приложници.


http://lalechebg.com/2012/07/2-ssk-2012/

# 43
  • Мнения: 2 577
Знаете ли дали в Бургас или някъде из околноста има хотел или нещо подобно за кучета ?
а цена ориентировъчна?

нещо не намирам в гугъла ....

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 641
Дай малко инфо за да питам конкретно - порода, възраст, за колко време (ако искаш на лични да не разводняваме темата).

Общи условия

Активация на акаунт