Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 10

  • 53 333
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  Hug !
По вечерен час и аз се включвам - преди да видя серията да събера малко впечатления от вас. Аз нали повтарям, сериите де, съм по-детайлна сега в наблюденията си. Доста неща има за доизкусуряване /говоря за детайлите-не само годините са миш-маш/ във филма, ама като цяло са го докарали.
Иве, Джанъм  newsm51 smile3501 , благодарско за новата тема-както винаги е бонбон. Сега се потапям отново в Гледачево, за да видя днес какво надробиха Щастливите-нещастни заедно и техните семейства.
Роси, благодаря ти, радвам се че ти харесва!  smile3525

# 31
  • Мнения: 0
Много ме ядоса този път Азам,много го харесвах,но край.Може ли това да е баща?
1.един път даде дъщеря си като жертвено агне,вместо да вкара онова говедо в затвора
2.Видя колко е нещастна Зилян,след като Ресул я раздели с Хазар и въпреки това иска от Хасан да ги разведе,без дори да се замисли какво  причинява с това на детето си
Направо не мога да го гледам вече

# 32
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Аз малко изоставам и ме е яд вчерашната серия изгледах днес а още не съм изгледала днешната .... но ви чета newsm03 smile3525

# 33
  • София/Бургас
  • Мнения: 97

# 34
  • Мнения: 286
Мен ме дpазнят и двамата -Хасан и Азан- pазпоpеждат се с децата си,като че са някаква вещ!
Днеска ще се жиниш-утpе пpибиpай се! А Хасан го напpави и с дъщеpя си и с Хазаp  Angry
Добре че поне те не ги слушат винаги  Laughing

# 35
# 36
# 37
# 38
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Дани, ако Зилян не се беше влюбила в Хазар, тя щеше да послуша баща си и да се върне  при семейството си, като стана това с обръсването. Никой не очакваше уреденият брак да прерасне в такава голяма любов. 

# 39
  • София
  • Мнения: 1 433
Петя, страхотни снимки Hugей тука да го изпапкаш
и Берен е много красива

и двамата старци в тая серия ми иде #2gunfire #2gunfire
въпреки че за Азам донякъде ми е жал-да разбереш че брат ти е убит подло от човека на когото си вярвал и смятал за приятел
знам ли newsm78
отношението им към децата им е отврат #2gunfire
Иве, мерси за песента на първа страница Hug Hug

# 40
# 41
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Галя, за песента на тази тема ли говориш? Аз си я бях запланувала от доста време.

# 42
  • Мнения: 0
Дани, ако Зилян не се беше влюбила в Хазар, тя щеше да послуша баща си и да се върне  при семейството си, като стана това с обръсването. Никой не очакваше уреденият брак да прерасне в такава голяма любов. 
ема и това пък,жениш се,развеждаш се , на какво прилича?
Нито един път не я попита като човек,днес тя му се молеше да я пусне при Хазар ,а той какво направи,точно обратното
Да не говорим ,че я обрича на самота и бездетие/като Дестан/,защото според турците вече е опетнена или втора ръка/сори, но не им проумявам отношението към децата им, а пък към жените им хич,ама хич//

# 43
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
В кои момент подменят актиора на Дживан... ?
Песента е страхотна наистина   Peace

# 44
  • Мнения: 3 436
Иве, благодарности за новата тема, която не изпускаш от очи в цялото това тичане! Приятна досада е да събираш документи за първа работа.

В днешната серия аз не можах да си харесам думи за мото. Гълъбчетата едва успяха да си разменят по едно "Ти си ми най-големият подарък" и "Ти си моят живот". А дето се налага да се срещат навън, че и Берин решила да им натрие носа ... Е, сега е моментът да се изнесат. И Берин да си налегне парцалите, и не само тя.

Берин в упреците си може да е права, но наполовина. Когато рече на Хазар "Трябва да кажем на семейството на Бурджу" и чу, че родителите й си нямат и хабер за бебето, защо само преглътна? Не беше ли също толкова важно да знае и семейството на Бурджу, а не само това на Зилян? Важно  за самата Бурджу, за детето, а и за Хазар.
И тая глупост, дето изръси "Оставихме Бурджу сама"? Какво  всъщност не направи Хазар?

За Бену ще кажа само, че досега не видях и Ахузар да застане като майка до детето си. Изобщо в тоя филм връзката майка-дъщеря хич я няма. Бену, Зилян, Ася, Бурджу - нито една не се опря на майка си в критични моменти. За мен това е много тъжно. Може и да е типично за страната им, не знам.

А клуба "И двамата са виновни" аз бих го прекръстила на "Без вина виновни" - в тоя случай се записвам веднага.

Приятни минути, момичета, в уютната ни и сърдечна тема!

Последна редакция: пт, 03 авг 2012, 22:25 от Tania M.

Общи условия

Активация на акаунт