БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 99

  • 86 155
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 228
Честит рожден ден, albenapd!!! Здраве, щастие, късмет, любов!  newsm59

# 241
# 242
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 570
albenapd,Честит Рожден Ден!Много здраве и късмет!

# 243
  • Мнения: 0
Албенче, честит рожден ден!
Желая ти много усмивки, слънчево настроение, много любов и топлина у дома и много време за любимото ти хоби!!!!! Весел празник!!!

# 244
  • Мнения: 961

albenapd,Честит Рожден Ден!   bigdance2  ura nbirthday Пожелавам ти много радост, любов, професионални и лични успехи! Наздраве!
Тортата е страхотна Simple Smile Ти ли си майстора или е поръчана?

# 245
  • Мнения: 0
Честит рожден ден Албенче Момичета днес отидох да си принтирам една схема която е в ПМ и се оказа че не става трябва да я направя в друг формат Обяснете ми как става или къде да го прочета за да не ви товаря с моя проблем Благодаря

# 246
  • Мнения: 21
Честит Рожден Ден, albenapd!  Да си жива и здрава и много щастлива!   bouquet



П.П. Трябват ми схеми на букви, ако някой има може ли да прати - това е и-мейла  mimety_1996@abv.bg

# 247
  • Мнения: 482
Павлина, на първа страничка има линк към шрифтове Simple Smile Ето: http://syssa.snimka.bg/tapestries/shriftove.672010.26988096

# 248
  • Мнения: 21
Аз не искам шрифтове, а подобни на този

Не коледен - просто го давам като пример. Преди ги бяха пускали в ГБ, но не мога да ги намеря.

П.П. В юлския брой на ГБ има много хубави предложения. Съседката ми уши "Горска приказка" и е много красив. Дъщеря ми си хареса "Плодчета" за кухнята.

# 249
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Албена, Честит рожден ден!

# 250
  • Троян
  • Мнения: 141
Благодаря ви за милите пожелания Hug Тортата вчера я направих Peace

ba4iiska   специално з атеб да кажа,че тази година Празника на сливата и сливовата ракия  е от 21.09 до 29.09   така че ще те очаквам на казанката Mr. Green

# 251
  • Мнения: 572
Честит рожден ден, albenapd! Много здраве и късмет!
...и внимавайте с казанката- боли глава после...

...N... (Lady N), какво стана с тоалетната- покажи да я видим, може с общи усилия да измислим как да я дооформиш, щом като рамката не е подходяща.

pavlina6328, имаш поща.

Последна редакция: сб, 18 авг 2012, 16:02 от люска

# 252
  • София
  • Мнения: 3 789
Албенче, честит рожден ден! Много здраве, щастие, любов и късмет в живота!

И все така да ни радваш с тези уникални красоти   bouquet

# 253
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
ba4iiska   специално за теб да кажа,че тази година Празника на сливата и сливовата ракия  е от 21.09 до 29.09   така че ще те очаквам на казанката Mr. Green
Ей, страшна си! Сега ще трябва да се организираме с колежките! travel А то много дни ще бъде!  newsm78


pavlina6328 http://club.osinka.ru/topic-32076?&start=0 Тук има 25 страници с подобни букви. Дано намериш това, което търсиш.

# 254
  • Мнения: 228
Ето тоалетната ми, на много малко парче панама я бродирах. И едни пеперудки, които на живо са страхотни, но на снимката нещо не ми харесват. Тях ги уших за 2 дни.
Пеперудките мисля да ги рамкирам с клечки ... ама да видим дали ще ми се получи. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт