БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 99

  • 83 019
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 265
Много хубави работи показвате бре  Hug Hug не спите ли? newsm78
Реа, чудесни картички, и фарчето на Люска, и Павлина и розите на Дименшън на K@li76......да не пропусна някой.....красота, красота.....   bouquet   
Бачийска, аз ших от макарка, но мисля, че от едно чиле дори ще ти остане
life_is_love  нищо му няма на ламето, ший спокойно. Аз пумата я започнах от луната - там е основно ламе. Колко я мачках, сгъвах, разгъвах докато приключа... ooooh! ламето не мръдна. И с гергефа го пристягах, после поомачках като я перях, само накрая като я гладих сложих кърпа, че ме достраша да не се разтопи ламето.

Последна редакция: пн, 03 сеп 2012, 09:53 от didida

# 661
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
А аз да попитам какъв е размера на панамата на Пумата. Моята е доста голямо парче, та трябва да отрежа.
Невероятни сте момичета! Прекрасни са гоблените и картичките, които видях. Продължавайте в същия дух.

# 662
  • Мнения: 265
Дуданка 55/55 панама ти трябва - да си спокойна.

# 663
  • Мнения: 125
       Уших 2 пуми,ламето-последно-не съм прала само ги изгладих,рамкирах и вече са подарени.Сега си шия за мен!

# 664
  • София
  • Мнения: 27
Бачийска, на мен даже ми остана от чилето, а парчето панама - аз я ших на 60/60, за да има повече от страни, но още не съм я рамкирала

# 665
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Благодаря ви, момичета!  Hug

# 666
  • Мнения: 482
Сигурно всички надниквате и в другата тема, но все пак си показвам подаръка за томболата /вече е получен/. От стъклото не знам дали личи на снимката, че ежковците са написали в кръстословицата  "Nice cross stitch Hrisi".

   

# 667
  • Мнения: 21
pavlina6328, иеееее станало е много синпатично, младежа ще е щастлив  Peace
Помня, че и дъшеряти е боцкала мацките и бяха в рамка. За подарък ли бяха?

Не са за подарък. Беше видяла на ИнаТ дамите и и харесаха и реши да ги избоцка...
Сега довършва няколко, който беше зарязала. В момента шие "Залез" на Milena Style на който беше започнала да се учи преди години и сега дразни, че била шила зле преди  Laughing Има за запълване и едно тигърче от ГБ

# 668
  • Мнения: 0
спасявай те ме съпруга ми е изтрил програмата ПМ и сега нали се сещате какво е станало Дайте линк да си я итегля МОЛЯ

# 669
  • София
  • Мнения: 209
tyiti , на първа страничка на темата има линк програми  и интернет ресурси, виж там   bouquet

# 670
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Сигурно всички надниквате и в другата тема, но все пак си показвам подаръка за томболата /вече е получен/. От стъклото не знам дали личи на снимката, че ежковците са написали в кръстословицата  "Nice cross stitch Hrisi".

   

Признала съм те за майстор на картичките, но ежковците направо ме разбиха. Страхотни са! Поздравления!
  bouquet

# 671
  • Мнения: 572
Влизам само набързо- момичета от Плевен и региона, ще правя поръчка на панама от Шехерезада на 10 септември- понеделник. Ако някоя от вас иска, мога да поръчам и за нея.

# 672
  • Мнения: 482
Признала съм те за майстор на картичките, но ежковците направо ме разбиха. Страхотни са! Поздравления!
  bouquet

Благодаря! Но майсторката е Margaret Sherry, мнооого я харесвам!

# 673
  • Мнения: 5
  bouquetПоздравления за картичките Инат - много са оригинални.
А това е от мен - подаръка ми от Sisak, от лятната игра.Силве приеми извиненията ми за проманата на дамския силует. Praynig Hug Hug Hug
  bouquetУших си го с голямо удоволствие - сега чака за рамка!  Money Money Money

# 674
  • Мнения: 21
Момичета, здравейте.
Случайно някой да е минавал вчера или днес покрай магазина на "Шехеразада" в София на бул. Хр Ботев? Не мога да си спомня дали до вчера бяха в лятна ваканция...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт