Лозано турс - отзиви?

  • 16 476
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Моят ваучер е от kiwi.bg и си го купих в края на септември.

# 91
  • Мнения: 0
И моят ваучер е от Onfire. Разговарях с управителката на сайта, тя каза че до миналия петък (11.10) ще ни върнат 80 лв, които сме платили за дето сме си купили ваучер от тях, но не ни ги върнаха 9 днеска трябва да звъня), за останалите 1250 лв нищо не каза. Обаче аз попаднах на един член от техните общи условия
IV. ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ONFIRE.BG (”Травел Юнивърс ” ООД ). Чл.11 ”Травел Юнивърс ” ООД възстановява пари на клиентите единствено и изключително в някои от следните изброени хипотези: - Клиентът не е допускан в обект на наш Партньор или му е отказана услуга или продукт, въпреки, че притежава изряден ваучер, въпреки, че е изпълнил евентуални ограничителни условия, отнасящи се до дадена оферта.

Също така разговарях с бул инс , казаха ми (мои познат) да забравя за тея пари от тях .

# 92
  • Мнения: 0
За съжаление и аз така разбрах за Бул инс, че пари от там няма да вземем, или поне не и в близката година, много дела ще има докато изплатят някакви обезщетения. Ако някой има някаква информация по казуса, нека сподели, моля.

# 93
  • Мнения: 0
Здравейте мили хорица. На какъв етап сте с Лозано. При нас нищо ново. Даже не сме подавали жалба в прокуратурата , защото според познат адвокат, нямало смисъл, имало смисъл само ако се прави колективен иск/жалба или нещо такова.
Утре или в другиден ще ходя до централата на бул инс , така ми казаха там да ходя да подавам сигнал или нещо такова. Трябвало на място ,писмено да се уведомят.
Ако някой има нещо ,което смята,че е ползотворно,, нека сподели.  bouquet

# 94
  • Мнения: 0
Здравейте на всички или само на Лили, че тя пише последно,
Не знам какво се чудите и двуомите?
Консултирали сте се с адвокат? Толкова по-добре!
Използвайте всичко за което научите, все пак сте загубили пари, нали?
И искате да си ги възстановите или да ги подарите ?
Чрез измама някой ги е взел и вие се чудите дали  да направите нещо или не?
Все едно ги подарявате!
Аз съм подала жалба в прокуратурата срещу Даниела Александрова Лозанова, адрес гр.Своге, ул. Стара планина 3, която ми изпрати договора и даде банковата сметка, отговаряше на телефона от ваучера и каза, че е управител на фирмата, когато преведох парите на Лозанотурс !
Защо ?
Защото, когато преведох парите тя беше титуляр / единствения/ на сметката на Лозанотурс, макар че  по това вреем вече я е била продала на нещастния човечец Йордан Венков.
На 8 октомври 2013 пак тя си беше единствената титулярка на сметката, та парите са ми при нея и от нея си ги искам.
Вие си преценете какво да правите.

# 95
  • Мнения: 0
Здравейте, аз не можах да се свържа с Лозано турс, а имах само закупен ваучер от сайта Kiwi и водех кореспондирах с тях. Ваучерът ми беше за 399 лв. за екскурзия до Венеция. Отказаха да ми върнат парите с обяснението, че на 01.10.2013 г. са ги превели на Лозано турс. Тогава написах жалба до КЗП с всички обяснения, кореспонденция и всичко, с което разполагах по проблема.
От сайта се свързаха с мен след 1-2 дни. Извиниха се, казаха, че имам късмет, защото още не са превели парите на Лозано турс (???!!!???) и в най-кратки срокове ще ми ги върнат. След още 2 дни парите бяха в сметката ми. Пожелавам успех на всички!

# 96
  • Мнения: 0
НЕ ПЪТУВАЙТЕ С ЛОЗАНО ТУРС, АЗ САМИЯ СЕ ОПАРИХ, НО СИ ВЗЕХ ПАРИТЕ, ЕЛЕМЕНТАРНА СПРАВКА ПОТРЕБИТЕЛЯ "Делица", КОЯТО УЖ Е ПЪТУВАЛА Е САМАТА ЛОЗАНО ТУРС, АЗ ЛИЧНО ВИ СЪВЕТВАМ ДА НЕ СЕ ХВАЩАТЕ, САМИЯТ ФАКТ ЧЕ ФИРМИ КАТО АСТРАЛ, ЕМЕРАЛД И ДР. НЯМАТ ТАКЪВ ПРОДУКТ НА ТАЗИ ЦЕНА ТРЯБВА ДА ВИ ГОВОРИ. САМИЯ АЗ ЧЕСТО ПЪТУВАМ И ПРИ ВСЯКО ПЪТУВАНЕ ПРИ ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОРА МИ ДАВАТ ЕДИН ЕКЗЕМПЛЯР НА МЕН И ЕДИН ЗА ТЯХ, НО НЕ КАТО ТОЗИ НА ЛОЗАНО ТУРС АМИ С ДЕТАЙЛИ ЗА ПОЛЕТ ИМЕ НА ПРЕДСТАВИТЕЛЯ НА ЛЕТИЩЕ, КОЙ ЩЕ ТЕ ПОСРЕЩНЕ ТАМ И ПРОЧИЕ. ТУК ТОВА ЛИПСВА, АЗ ЛИЧНО СЪМ ПИСАЛ И НА САЙТОВЕТЕ ЗА НАМАЛЕНИЕ, НО ВСЕ СЕ НАМИРА КОЙ ДА И СЕ ВЪРЖЕ. ТАКА ЧЕ НА 100% ЕКСКУРЗИЯТА ВИ БИ БИЛА ПРОВАЛЕНА...ПОВЯРВАЙТЕ МИ...ПРОСТО МИ Е ПИСНАЛО ДА ПРОВАЛЯТ НА ХОРАТА ЕКСКУРЗИИТЕ, ЗА КОЙТО НЯКОИ СИГУРНО СА ПЕСТИЛИ ПАРИ. НА МЕН ЛИЧНО МИ ПРОВАЛИ ПРЕДНАТА НОВА ГОДИНА.....

# 97
  • Мнения: 0
Че цялата история с Лозано Турс е измама е ясно. Някой знае ли как стоят законово нещата с връщането на парите от Бул Инс - има ли някакви срокове, в които да са длужни да отговорят, въобще какво от това, че Лозано имат застрахователна отговорност при тях и т.н. Ясно е, че тази застрахователна компания не е от дащните, така поне чувам от познати, завеждали щети при тях. Нито ми се занимава, нито имам времето да ходя по институции, но някак си е тъпо да мисля за себе си като прецан или балама, а и застрахователите и Лозано ни правят на точно такива.

# 98
  • Мнения: 0
https://www.facebook.com/groups/501499599965700/?fref=ts Това е групата, в коята се обединяваме за да си върнем парите

# 99
  • Мнения: 0
На мен не ми се отваря Фейсбук групата

# 100
  • Мнения: 0
Здравейте и на мен не ми се отваря никаква фейсбу група. Някой от вас участва ли в иск срещу лозано. Искам да се включа, ама не знам как. МОля ако има някой, да ми пише. Confused

Общи условия

Активация на акаунт