Софийски мами с термин януари за разходки

  • 3 394
  • 23
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 30
Здравейте мами Simple Smile
скука ми е по цял ден , не работя, не съм от София, но засега сме тук и си търсим компания за разходки от района на стадион Георги Аспарухов Simple Smile
Ще се радвам ако някоя мама иска същото Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 117
Докога си тук,аз съм в центъра сега (на пл.Славейков) ,но след около месец ще се местим в Стрелбище,вярно че е другия  край на София,но за обща "януарска"  Mr. Green среща може да изберем място,което е удобно на всички ни newsm74

# 2
  • Мнения: 99
аз съм от далееечен(краен) квартал-Люлин,но може и да се включа в общата среща.Аз също съм си вкъщи вече

# 3
  • София
  • Мнения: 117
tintiviki,но все пак метрото доста те улеснява,ако ти е близко,досега 3 мами от 3 различни края на столицата,ще го измислим някак си Mr. Green

# 4
  • Мнения: 44
Здравейте Simple Smile да се присъединя към софийските януарски мами Simple Smile
gloria_calcar11, аз живея в Стрелбище , така че живот и здраве ще обикаляме кварталните площадки Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 117
I_v_E  newsm74 ,в Южния парк е идеално за разходки,а дано и зимата не е люта Praynig ,иначе аз съм на Твърдишки проход (има  и така на 30м-50м от блокчето ми също една малка градинка),ти къде си,ако не е тайна Simple Smile

# 6
  • Мнения: 44
I_v_E  newsm74 ,в Южния парк е идеално за разходки,а дано и зимата не е люта Praynig ,иначе аз съм на Твърдишки проход (има  и така на 30м-50м от блокчето ми също една малка градинка),ти къде си,ако не е тайна Simple Smile

Аз съм на Орехова гора.
В Южния парк си е страхотно , аз и сега по два пъти съм на разходка с кучо.
В квартала си е готино, направиха доста нови площадки и има избор, а и самия Южен парк си го поддържат.

И аз се надявам предходната зима да не се повтори, че не се знае дали и до болницата ще можем да стигнем, ако са такива снегове.

# 7
  • София
  • Мнения: 117

I_v_E и пес ли имаш,значи живот и здраве ще правим общи разходки с бебета и кучета   animal037 1stroller ,каква порода е твоето - аз имам 3-годишен ваймаранер Ханс Laughing За ходенето до болницата не ми се мисли,особено ако ме изненада на празник или пък в малките часове,но това си част от тръпката,важното всичко е да е ок накрая Mr. Green

# 8
  • Мнения: 44
gloria_calcar11,  newsm74 ще се радвам  да се спогодят песовете, моя е лигав кокер - Арни, другата седмица ще стане на годинка, на всички се радва и само се чуди с кой да си играе Simple Smile
мен все ме питат какво ще правим с куче и бебе, но аз не виждам проблем в това, тъкмо малко като порасне детето ще има да се забавляват заедно Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 117
Абсолютно съм съгласна и аз,Ханс може би докато бебче направи шест месеца ще е при баща ми в стария ни апартамент,но ние сме си наблизко,така че пак пак аз или мъжът ми ще се грижим за него,децата порастнали с животинче по не страдат от алергии,а и отрано се научават и на игра и на отговорност.Иначе моят дивак вече много не е по игрите,сигурно от около година е така,но не е конфликтен.

# 10
  • Мнения: 44
Ние мислим да си го гледаме и да не го даваме. Ще се разпределим на първо време: аз и бебочка в едната стая, мъжо и песа в другата  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 117
При нас Ханс ще остане просто в стария ни апартамен с тате,ооо ти чакаш момиченце stork-girl ,честито   bouquet  първата бъдеща приятелка на сина ми  Laughing

# 12
  • Мнения: 9
Ето едно конкретно предложение от мен:
Гледах прогнозата за времето и имайте в предвид, че от другата седмица температурите спадат до 17-18 градуса, така че или сега или никога  Twisted Evil
Предлагам на 03.10 да си сформираме една групичка за среща. Аз съм първата, която  се  абонира sohappy Относто часът на срещата Вие предложете кога ще Ви бъде най-удобно.
Тъй като виждам, че всички сме от различни краища на София, аз мисля, че най-удобно място ще бъде Борисовата градина, защото в непосредствена близост има метростанция, а за мамите с колите има удобен паркинг. Ако не Ви допада издея за мястото, предложете друго.
Имам предложение и за Съботния ден, понеже има мами, които все още ходят на работа и сигурно през седмицата няма да имат възможност да дойдат, но първо кажете дали има и други привърженици на идеята освен мен  newsm53
Ще ми бъде изключително приятно да се запознаем лично!  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 117
tedi_t_  аз съм за 3.10,както и за мястото,защото все още съм в центъра Laughing

# 14
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета  Flutter
Не съм хич активна в писането в главната тема, но ви чета редовно и наистина смятам, че ще е супер да се запознаем. Навита съм с две ръце за среща за 03.10 в Борисовата. Проблема е, че ходя още на работа и бих могла след 6:30 примерно. Другият вариант е, както предлага tedi_t_, за тази събота пак в Борисовата, дават го пак да е топличко по прогноза.

Общи условия

Активация на акаунт