Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова - 5

  • 77 582
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 56
Момичета, нали няма проблеми епилацията след трансфер Embarassed, предварително ши благодаря за отговора Hug Hug Hug

# 91
  • Мнения: 56
Момичета, исках да ви попитам още нещо, знаете ли за храни, които спомагат ходенето до тоалетна, понеже от 2 дни не съм ходила, а това не е характерно за мен и имам малко газове Embarassed Embarassed, а ме е страх да се напъвам Embarassed, благодаря ви Hug Hug Hug Hug

# 92
  • Мнения: 2 342
Круши, сливи, овесени ядки, люти чушки  Simple Smile, елда, кайсии, пъпеш, смокини, ленено семе или масло. Като крайна мярка клизма. При мен се наложи преди ЕТ, защото щях да се пръсна, че ме и болеше корема
vitaivan, според мен може на крака, но не и на триъгълник, все пак са вибрации.

# 93
  • Мнения: 344
За безболезнена епилация в период на процедури идентифицирах в Кауфланд на щанда за Козметика 'крем депилатор за деликатни зони'. Ползвах го вече: намазва се, чака се 5-10 мин и косъмчетата (трябва да са малки 3-4 мм) се изстъргват съвсем безболезнено с шпатулката (от опаковката), после мястото се измива обилно с вода и се маже с омекотяващо кремче от опаковката. Нито щипе, нито боли. За краткото време (5-10 мин) мисля, че кремът-депилатор не може да проникне през кожата, а действа само на повърхността й. Не пише кремът да е забранен за бременни. Аз ползвах крем ELEA (розовка опаковка), но в Кауфланд видях и други марки (вкл. и вносни) на най-различни цени.

люти чушки  Simple Smile,
vitaivan, според мен може на крака, но не и на триъгълник, все пак са вибрации.

Какви люти чушки?  JoyМай се майтапиш. Люто не може. Може повече течни храни - супи и пр.

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 01:05 от mammita2012

# 94
  • Мнения: 835
За изхождане Стаменов изписва Ева Кю-свещички,който не предизвикват колики и стават и за бременни.

# 95
  • Мнения: 72
На мен са ми изписвали сироп Дуфалак.

Момичета от снощи имам ПМБ и много силно придърпване и бодежи, не смея да мръдна, пих ношпа но да питам това нормално ли е, май ще взема да отида пак да си направя тест за да видя да не би да са се провалили нещата. ОХ дано не са./днес ми е 15 ден от трансфера/

# 96
  • Мнения: 272
Момичета, исках да ви попитам още нещо, знаете ли за храни, които спомагат ходенето до тоалетна, понеже от 2 дни не съм ходила, а това не е характерно за мен и имам малко газове Embarassed Embarassed, а ме е страх да се напъвам Embarassed, благодаря ви Hug Hug Hug Hug

На мен в клиниката ми казаха, че може да използва дуфалак. Не профилактично, разбира се а само при нужда. За щастие не ми се наложи. Знам, че чаша топла вода сутрин на гладно помага, както и редица плодове, както вече Мира е писала+киви.

Относон епилатора, аз след трансфера избягвах. Измислих си някаква теория, че може на принципа на акупунктурата при скубането да се засягат нерви, но да навредят. Голяма съм ку-ку. Сигурно звучи тъпо, но до първия преглед не ползвах. Пуснах го чак преди прегледа, че ме беше срам да ходя така на доктор. Laughing

Хайде момичета, успех и скоро някоой да се похвали. Simple Smile
 

# 97
  • Мнения: 1
Здравейте момичета Simple Smile !Не пиша във форума, но почти редовно ви чета, доскоро и аз бях от нетърпеливките ,които чакаха своя положителен тест,но за жалост ,той отново се указа отрицателен. Сега следя с интерес и стискам палци на новите мами и на тези които очакват Simple Smile
Днес получих обаждане от клиниката и ми съобщиха ,че имам доплащане.Изчетох всички дискусии по въпроса, след приетото постановление от юни /2011 г.Искам да попитам какво се случва с вас, доплащате ли и вие?Уважавам безкрайно нашите лекари ,но защо този факт някак си ми изглежда в разрив с приетия закон...Още повече ,че има клиники,които не търсят доплащане.Може би аз нещо не съм разбрала?Парите, които дължа са около 700 лв, и са за лекарства.Ще се радвам ,ако споделят момичета,правили опити последните 1-2 месеца.
На останалите желая успех!

# 98
  • Мнения: 344
Относнo епилатора, аз след трансфера избягвах. Измислих си някаква теория, че може на принципа на акупунктурата при скубането да се засягат нерви, но да навредят.
Ами, да ви се оплача. С депилаторен крем всичко беше наред. Oбаче има едни депилаторни ленти ELEA пак на същата фирма, не ги купувайте. От лентата полепва по кожата едно лепкаво вещество, което с нищо не се измива (нито сапун, нито вода). После от търкане да го махна това вещество кожата се зачерви и сега ще търся алергозан, да ми мине. Така че, депилаторните ленти не стават. Друго трябва да се използва. Епилаторът става, ама в деликатните зони си е като 'харакири', та затова търся нещо безболезнено за епилация при АРТ.

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 13:54 от mammita2012

# 99
  • София
  • Мнения: 23 214
най-безболезнено е да си ходим космати  Crazy

# 100
  • Мнения: 424
Момичета, някой правил ли е пункция без упойка и трансфер при д-р Шефкетова?
Притеснявам се, че ми предстои за първи път и как точно протича?

# 101
  • Мнения: 72

Днес получих обаждане от клиниката и ми съобщиха ,че имам доплащане.Изчетох всички дискусии по въпроса, след приетото постановление от юни /2011 г.Искам да попитам какво се случва с вас, доплащате ли и вие?Уважавам безкрайно нашите лекари ,но защо този факт някак си ми изглежда в разрив с приетия закон...Още повече ,че има клиники,които не търсят доплащане.Може би аз нещо не съм разбрала?Парите, които дължа са около 700 лв, и са за лекарства.



Здравей аз също доплащах 1700 лв за лекарства + 200 лв за замразяване
Предпочитам да доплащам отколкото лекарите да се съобразяват от кое лекарство да ме лишат и накрая стимулацията да не е била направена както трябва. Чувала съм че в други клиники дават на пациентките си по евтини препарати за да се вместят в сумата и да няма доплащане но пък те  не реагират добре на самата стимулация заради ограничените лекарства. Така че и пак да правя ще предпочета да доплатя.


# 102
  • Мнения: 72
Момичета беше ме притеснено и се направих още един тест. Днес 15 ден beta HCG 4068,00. Успокоих се

# 103
  • София
  • Мнения: 16 691
Ухаа, Мимичи, супер! Дали са 2-ки или 3-ки? Колко ти върнаха?

# 104
  • Мнения: 72
Две снежинки ми върнаха

Общи условия

Активация на акаунт