Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 авг. 2012, 12:48 ч.

Кървене в първите месеци

• 13 149
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте мили мамчета. Не съм писала отдавна и реших да се включа с малко позитивна информация. Както писах преди имах кървене, което се оказа, че е от отлепване. Пих Утрогестан и Папаверин чак до третия месец и сега съм добре (вече съм в 6-ти месец - 25 г.с.)
Мила nikol881, надявам се наистина да откриеш лекар при който да се чувстваш добре и да получаваш адекватна грижа и знам, че може да звучи банално, но се опитай да си почиваш и да мислиш позитивно, защото това също е важно за твоето бебенце  Heart Eyes

# 16
Здравейте момичета,прочетох много неща по темата.Но искам да споделя и моят проблем.Вече съм в 5 седмица и от няколко дни имам нещо като зацапване,обаче днес вече виждам,че е червено на цвят.Бях при моят гиниколог който ми изписа антибиотик “Дуфастон” нош-па и витамини.Имам и болки долу ниско.Незнам какво да си мисля вече,ако някоя от вас е имала същият проблем моля за съвет.Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт