Отговори
# 390
  • Мнения: 6 417
Мечко, вземи се в ръце! Знаеш ли какви по-страшни неща има в тоя живот? Дори не искам да ги споменавам, но надникни в другите форуми. И следващият път ми дай бележката си.  Simple Smile

# 391
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Руската църква не сбъдва желание. Факт .
Миналия месец си написах желание относно здравето и въобще не се сбъдна. Даже по-зле влоших се. Явно само на някои хора се сбъдват.
Така, че не вярвайте . Аз вече не вярвам в нищо даже и в Бог. След, като си пожелах да оздравея, а не стана и се влоших значи нито Бог съществува нито се сбъдват желанията .
Сбъдва желания, сбъдва, само трябва търпение и вяра. Вселената знае кое е най-добре за тебе и кога да стане!Ако не е станало веднага, Свети Серафим  знае кога и как да стане. Не бързай. Преди зазоряване е винаги тъмно. Трябва много вяра. Доколкото разбирам си я изгубила някъде по пътя, а не трябва. Вярвай и ще стане! пожелавам ти много хубави дни! При мене всичко се е сбъднало. Е, вярно, че за някои неща почаках година-две, но стана....и аз не знам как, но стана!Вярвай! Praynig

# 392
  • Мнения: 3 910
Вчера бях там и да си призная малко се подразних от чудовищата шумотевица. Групичка от две-три жени и няколко мъже чужденци (странен език, не познах какъв е) говореха и се смееха сякаш са на градски площад. Хайде да предположим, че не са запознати със спецификата на мястото, но поне някой от самия персонал там как не им хрумна да им кажат, че все пак са в храм?
Отделно от тях възрастни баби недочуващи се обясняваха. Някаква жена с дрънчаща мелодия на телефона в чантата си, й беше нужно почти минута да се усети да излезе навън вместо тихомълком просто да изключи звука с едно докосване. Не знам дали защото беше делничен ден, но имах чувството, че някои са надошли ей така в обедната почивка да драснат по едно листче.

Ходила съм много пъти в руската църква, дори в период когато правеха лек козметичен ремонт. Но такава патардия като вчера не бях виждала. Просто пълна излагация. Особено неприятни се оказват възрастни жени без усет. На фона на тях тийнеджъри стоят и си пишат тихо и почтително. Абе отдавна съм забелязала, че бабите уж много вярващи ама всъщност в църквите ходят май повече за социални контакти отколкото за молитва - шушукат, разказват си, питат се за деца и внуци. Абе като на пазар.

# 393
  • Мнения: 827
Абе хора, тази църква, пък която и да е, не е формата "Милион и едно желание". Вярата не е разменна монета и не е от днес за утре. Много неща се случват във времето, ако въобще се случат, а не защото искаме от утре да е на нашето. Нещата с вярата са много по—дълбоки от едно написване на желание на листче.

# 394
  • Мнения: 860
А откога сградите изпълняват желания...?
Струва ми се, че някои тотално бъркат. Във всичко...

# 395
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Абе хора, тази църква, пък която и да е, не е формата "Милион и едно желание". Вярата не е разменна монета и не е от днес за утре. Много неща се случват във времето, ако въобще се случат, а не защото искаме от утре да е на нашето. Нещата с вярата са много по—дълбоки от едно написване на желание на листче.

Подкрепям!

# 396
  • Мнения: 501
облачето хей , с риск да навляза в личното ти пространство, при теб, след като се влошиха нещата, после оправиха ли се и сбъдна ли се молбата ти? Защото преди два месеца се помолих за нещо, но положението се влоши, после настъпи леко подобрение. Но все още нямам яснота... Чудя се дали не съм се помолила за нещо, което не заслужавам или просто повече от това, което беше, не е могло да бъде? Вярвам в Бог и в свети Серафим , защото в други проблемни ситуации ми е помагал. Но относно това се чудя и затова питам , просто да споделиш по-общо личния си опит. Не те питам за подробности, защото е твърде лично.

# 397
  • Мнения: X
blackkkrose  Hug  Всеки път е различно. Понякога бързо и лесно, друг път стъпка по стъпка се оправят нещата.

# 398
  • Мнения: 501
Благодаря ти! Дано на всички ви желанията се сбъднат!

# 399
  • Мнения: 501
С риск да се повторя, ако някоя ситуация се влоши, това означава ли, че конкретно това желание не може да се сбъдне ? newsm78 Защото едно от желанията ми беше свързано с взаимоотношения и уж започна да се сбъдва , но нещата така се влошиха, че няма да се оправят никога. И просто се чудя да не би да съм си пожелала неща, които не могат да бъдат повече от това, което са били.

# 400
  • Мнения: 112
С риск да се повторя, ако някоя ситуация се влоши, това означава ли, че конкретно това желание не може да се сбъдне ? newsm78 Защото едно от желанията ми беше свързано с взаимоотношения и уж започна да се сбъдва , но нещата така се влошиха, че няма да се оправят никога. И просто се чудя да не би да съм си пожелала неща, които не могат да бъдат повече от това, което са били.

Може да значи, че с този човек конкретно не можеш да имаш желаните от теб взаимоотношения.

Желая ти успех и всичко хубаво!

# 401
  • Мнения: 112
Аз днес ходих. Не зная дали ще помогне. Предните месеци ходих достатъчно за това нещо и в един момент нещата тръгнаха да се пооправят и пак не се получиха. Даже си написах в листчето и друго желание, за да видя дали поне то ще се сбъдне, е познайте, и то не се сбъдва. Даже ми е странно как на другите хора им се сбъдват желанията.

# 402
  • Софето
  • Мнения: 622
Не, не се сбъдна. Беше свързано със здравето и живота на баща ми.

# 403
  • Мнения: 1 206
виждам , че отдавна не е активна, но все пак искам и аз да кажа няколко думи: сори,ако звучи грубо,ама няма как да се помолиш при рак 4стадий и 6м живот , на човека вярата ВЪТРЕШНО да е умряла и чудото да стане . Относно това - всеки си има своя жизнен път - много хора се излекуват,но благодарение и на психическата си воля и желание - какво им е в душата на болните,обаче - ние не знаем.АЗ съм се помолила и на Св. Мина и в руската църква - желанията ми бяха по - общи и неограничени във времето,та ще видим.Едно по -конкретно, обаче ми се сбъдна,а нямаше много изгледи и го написах самата аз невярваща.Понеже и за картите на желанията пише - моя много близка приятелка си направи,за да спечели зелена карта,НО силно вярваше. Резултата - не я изтеглиха,тя каза - не е възможно,аз съм сигурна,че съм спечелила.Седмица по - късно анулираха тиража и тя беше от изтеглените.3години вече е в Лас Вегас.Извод - без вяра на каквото и да се молите / пишете / обреди и т н няма да стане.

# 404
  • Мнения: 1
виждам , че отдавна не е активна, но все пак искам и аз да кажа няколко думи: сори,ако звучи грубо,ама няма как да се помолиш при рак 4стадий и 6м живот , на човека вярата ВЪТРЕШНО да е умряла и чудото да стане . Относно това - всеки си има своя жизнен път - много хора се излекуват,но благодарение и на психическата си воля и желание - какво им е в душата на болните,обаче - ние не знаем.АЗ съм се помолила и на Св. Мина и в руската църква - желанията ми бяха по - общи и неограничени във времето,та ще видим.Едно по -конкретно, обаче ми се сбъдна,а нямаше много изгледи и го написах самата аз невярваща.Понеже и за картите на желанията пише - моя много близка приятелка си направи,за да спечели зелена карта,НО силно вярваше. Резултата - не я изтеглиха,тя каза - не е възможно,аз съм сигурна,че съм спечелила.Седмица по - късно анулираха тиража и тя беше от изтеглените.3години вече е в Лас Вегас.Извод - без вяра на каквото и да се молите / пишете / обреди и т н няма да стане.
Добър ден!
Съжалявам, че се намесвам, но разглеждайки темата по съвсем друг повод, се натъкнах и на Вашето мнение и искам да изразя несъгласието си с Вашия постинг. С което не целя спорове, налагане или провокации. Аз знам за случаи на Божествени изцерения и от ракови заболявания в различни стадии. Ако болният/болната е в състояние да се помоли на Господ да го/я помилва, ако е в състояние да каже просто "Господи, помилвай ме!", нищо няма да изгуби. От опита на човек, пред чиито очи са ставали такива Божествени изцерения, става ясно, че причина за подобни и други нелечими според медицината заболявания са и смъртни грехове, както и наследствена обремененост с такива грехове назад в рода. Затова са необходими и покаяние (изповед на особено такива, но и окултни грехове пред човек, оставянето им и отричането им от тях и наследствените такива и молитва за прошка). Естествено, нужна е и вяра в Господ Иисус Христос и неговата изкупителна жертва, както и че той може да стори чудото. Не знам в какво състояние е споменатия болен и дали то позволява, но по принцип го написах и като предупреждение от въздържане от грехове (особено смъртни). Не губете вяра и надежда, защото аз не само вярвам, аз ЗНАМ, че има Господ. Нека Той ви пази и бъде със всеки един от вас!

Общи условия

Активация на акаунт