Бебеправене- тема 10 - за повече положителни резултати

  • 20 994
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 643
Честито на всички нови мамчета!  preggo

Аз в момента първо чакам лелката с нетърпение, защото я няма от месеци (сега пия Оргаметрил) след това продължаваме усилено с бебеправенето... Междувременно си правих изследвания на хормоните и се оказа, че имам доста висок Пролактин, та сега ще ходя и при ендокринолог. Дано накрая всичко да завърши така-  1stroller newsm07 baby

# 691
  • Мнения: 3 978
Ето ме, никъде не съм ходила, всеки ден чета, но просто понякога не ми остава да пиша, пък и последно време ми се струпаха 100 000 драми на главата. С половинката си купуваме къщичка и продавача се опитва да ни върти номера, та се занимавах само с него последно време.

Иначе на мен точно днес ми свършва, много съм изненадана, този месец ми дойде точно на 29ти ден, засякохме О, нещо, което също ме радва, защото аз си мислех, че напълно нямам. Всички изследвания са прекрасни, гледаха ме с какви ли не уреди и прочее, но за щастие, всичко изглежда да е в границите!

Но ние не си даваме зор за нищо, оставили сме нещата по течението, тъкмо в момента кариерата ми е във възход и ако се отложи с няколко месеца ще е само плюс.

Тъй че няма да се отървете скоро от мен, оставам в темичките докато не се случи случайно или поне до около Нова Година  bowuu

# 692
  • Мнения: 10
Момичета какво ще кажете за писмото с което ще съобщя  на  бъдещият татко новината.
 
"Ти мен не ме познаваш, но аз теб вече те познавам.Защото мама каза, че си много добър и че много ще се зарадваш че мен вече ме има. Искам само да те помоля да поддържате връзката помежду си защото тя е основата на моя живот..
Може би в момента малко съм те объркал .....Но за повече подробности обърни се към мама...
С обич:
Вашето бъдещо деде.."

Това е много хубаво Simple Smileна таткото ще му хареса 100% ти давам а пък моя като видя теста откачи да вика и да подскача и да ме целува  Laughing Grinning newsm30 preggo  ylinfant

Много хубаво като си получи писмото малко по-късно днес  ще пиша каква  му е била реакцията   jumpuu

# 693
  • Мнения: 231
suzzita и monikababy6, ЧЕСТОТООО!!!!  bouquet Hug
Много се радвам за вас, момичета!!! Желая ви лека и приятна бременност  preggoи
здрави и  красиви бебоци накрая!!! newsm30  ylinfant newsm30  ylinfant

 suzzita, страхотна идея за писмо...много е красиво и мисля,че ще има страхотен ефект.Таткото направо ще припадне от умиление и радост!

Браво, мацки! Супер тема е тази!!! Hug Дано и следващата е такава.
Аз също съм от нечакащите за 23.08, но да видим...не смая да се
надявам...
Целувкиии!!!!!

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 324
Момичета, помагайте, работата не е на добре, лелката се вихри здраво, от сутринта съм изпила 2 Ибопром Макс-а и никакъв ефект, току що изпих един Спазмалгон, ако до час няма ефект и от него вече незнам кой пъ да хващам.На работа съм и никаква немога да я свърша, защото просто духом ме няма  Weary
Някой дали може да препоръча нещо?

# 695
  • Мнения: 234
Честито на suzzita  и Макаронка!Лека и без проблемна бременност ви желая!Със един щастлив финал след 9 месеца!  bouquet

На мен днес ми е първи ден закъснение,много се моля дано чудото се е случило и при нас Praynig

Кога ще правиш тест?

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 324
иТест правих миналата седмица беше отрицателен Sad

# 697
  • София
  • Мнения: 360
donito81 аулин на прах мила, само това ми помага на мен, а аз съм с доста болезнен цикъл.... на 10-15 мин ще си ок  Hug

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 324
Ще трябва да се моля на някоя аптекарка за аулин без рецепта, направо са ужас тук в Бургас, рядко ти влизат в положение ...

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Честити 2 чертички,момичета!Спокойствие,здраве и успех до финала,а и след това ви желая!
donito81,щом другото не ти помага-аулинче наистина.Ама много са гадни в аптеките значи!Искай си от личната лекарка рецепта като се сетиш-да си имаш.
А за следващата тема,ако ще е на момченца ще се отписвам аз-2 ми стигат! smile3516
Шегувам се,разбира се! Joy

# 700
  • Мнения: 261
donito81 мен ме спасява само Нимезил друго не ми действа толкова бързо и дълготрайно  Wink

# 701
  • София
  • Мнения: 973
Момичета, помагайте, работата не е на добре, лелката се вихри здраво, от сутринта съм изпила 2 Ибопром Макс-а и никакъв ефект, току що изпих един Спазмалгон, ако до час няма ефект и от него вече незнам кой пъ да хващам.На работа съм и никаква немога да я свърша, защото просто духом ме няма  Weary
Някой дали може да препоръча нещо?
Напълно те разбирам, мила аз съм така всеки месец, чак повръщам от болка! На мен ми помага Аулин! Само и единствено той!

# 702
  • София
  • Мнения: 4 144
donito81 според мен преди да пиеш каквито и да били обезболяващи по добре първо си купи тест и пак си направи. След като имаш вече закъснение и ако има нещо вече ще отчете на 100%. Преди закъснението мноооого малък процент тестове дават положителен резултат.
Преди закъснението си бях правила тест - беше отрицателен ( ПРЕСТО )....а уж те са с ниска чувствителност и отчитат на 7 ден след секс.....така, че напълно се уверих, че преди закъснение няма никакъв смисъл от правене на тест.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 324
Благодаря ви момичета за инфото, май май няма да изчакам 17ч да си тръгна от работа и след малко се прибирам, чувствам се ужасно просто ...

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 324
Алекс, освен като си отиде лелята да си направя тест-а, ...

Общи условия

Активация на акаунт