Бебеправене- тема 10 - за повече положителни резултати

  • 20 991
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 144
Алекс, освен като си отиде лелята да си направя тест-а, ...

Оххх аз не съм разбрала, че си писала, че ти е дошло.....

# 706
  • София
  • Мнения: 4 144
Честито на suzzita  и Макаронка!Лека и без проблемна бременност ви желая!Със един щастлив финал след 9 месеца!  bouquet

На мен днес ми е първи ден закъснение,много се моля дано чудото се е случило и при нас Praynig

Хайде купувай тест и прави.....и кажи какъв е резултата.

# 707
  • София
  • Мнения: 973
Честито на suzzita  и Макаронка!Лека и без проблемна бременност ви желая!Със един щастлив финал след 9 месеца!  bouquet

На мен днес ми е първи ден закъснение,много се моля дано чудото се е случило и при нас Praynig

Хайде купувай тест и прави.....и кажи какъв е резултата.
И от мен имаш стиснати палчета  Praynig

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Само да кажа,че нимезил и аулин са едно и също нещо. Simple Smile

# 709
  • Мнения: 47
Хайде пчеличке, с теб сме! newsm17

# 710
  • Мнения: 370
Напълно те разбирам, мила аз съм така всеки месец, чак повръщам от болка! На мен ми помага Аулин! Само и единствено той!

И аз съм с адските болки всеки месец  ooooh!

donito81, на мен много ми помага Нурофен експрес от червените ликвидни капсули.
Последните месеци ми се появи и много обилно кръвотечение... първите 2 дни съм като заклано прасе  ooooh!

# 711
  • София
  • Мнения: 973
Само да кажа,че нимезил и аулин са едно и също нещо. Simple Smile
А това не го знаех, не че съм го пила де, но аз доверие имам само на аулина, а ако си отворя шкафа с обезболяващи имам сигурно над 10 вида, от които няма никакъв ефект  ooooh!

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Аз покрай децата се специализирах кое какво е и къкво съдържа,че ми омръзна да давам по 50 лв на боледуване за лекарства,които са същите и струват 25 лв примерно.Много странно ме гледат като питам докторите-а не може ли еди кво си да дам. Simple Smile

# 713
  • София
  • Мнения: 973
Момичета, малко се отклонявам от темата, за което се извинявам, но имам няколко въпроса, които ми се мотаят в главата и реших да питам и вашето мнение какво е  Peace Според вас слагането на гел върху ноктите и боядисването с амонячна боя вредят ли на бебето?  newsm78

# 714
  • Мнения: 81
ами май не .. къде е нокъта- къде е бебето  Laughing мисля, че не вредят
за боята не знам

# 715
  • София
  • Мнения: 973
ами май не .. къде е нокъта- къде е бебето  Laughing мисля, че не вредят
за боята не знам
Ами все пак нокътя се пили доста и отгоре се маже гела, който съдържа над 50% пластмаса и кой знае останалите съставки каква химия са, та малко или много се чудя, дали не попада в организма на майката, оттам и на детето  newsm78

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Моето лично мнение на родила 2 здрави деца жена е ,че не им вреди даже и боята.Не съм на мнение,че бременността е болест и трябва да заприличаш на баба.С малкият даже,защото ми беше нисък хемоглобина пийвах червено винце хубаво,по 1 чаша бира понякога ако ми се пие.Трябва да сме щастливи бременни.А и за 20-30 мин с боята на главата какво ще му стане?Изпада се в някакви крайности,които не ми харесват.Повтарям-това си е мое лично мнение.

# 717
  • София
  • Мнения: 973
Моето лично мнение на родила 2 здрави деца жена е ,че не им вреди даже и боята.Не съм на мнение,че бременността е болест и трябва да заприличаш на баба.С малкият даже,защото ми беше нисък хемоглобина пийвах червено винце хубаво,по 1 чаша бира понякога ако ми се пие.Трябва да сме щастливи бременни.А и за 20-30 мин с боята на главата какво ще му стане?Изпада се в някакви крайности,които не ми харесват.Повтарям-това си е мое лично мнение.
Ама никой не е казал противното! Нито смятам да спра да се боядисвам, нито да спра да ходя на маникюр! Говорим си просто и обсъждаме, нещо не си ме разбрала явно! И аз съм на мнение, че бременноста не е балест, така че  Peace

# 718
  • Мнения: 370
Абсолютно съм съгласна с petia_1130  newsm10


illusion__ , ето една кратка статийка за боядисването по време на бременност.
http://www.mamaibebe.com/?id=37

За гелът по ноктите... също не мисля, че може да навреди на бебето!

Винаги съм била на принципа, че прекаленият светец и Богу не е драг...

Аз лично по време на бременността бих продължила да се поддържам: боядисване, подстригване, прически, маникюр, педикюр с шилак и т.н. всичко както си му е реда.

# 719
  • Мнения: 231
alex_n, мила, ще ни зарадваш ли вече с нова тема?  bouquet
Нямам търпение!!! Heart Eyes
Момичета, моля ви погледнете и графиката.
Как ви изглежда? Embarassed
Много ми е спек.
Пчеличка, хайде казвай резултата какъв
е, че ми посиняха палците вече:)** Peace Praynig Peace Praynig Peace Praynig

Общи условия

Активация на акаунт