Бебеправене- тема 10 - за повече положителни резултати

  • 20 992
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 973
alex_n, мила, ще ни зарадваш ли вече с нова тема?  bouquet
Нямам търпение!!! Heart Eyes
Момичета, моля ви погледнете и графиката.
Как ви изглежда? Embarassed
Маци, не си мерила БТ кое да гледаме  newsm78

# 721
  • Мнения: 231
ама задължително ли е?
 Уффф, хич не ми е приятно....
Добре, от другия месец ще опитам
Да ти кажа, бях си купила един електронен и той показваше какво ли не
всеки ден беше различна стойността като стигаше дори
до 38 градуса.... и аз се отказах след като го изхвърлих:)*

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 483
illusion__,съжалявам ако тонът ми ти се е сторил по-рязък.Нищо такова не съм имала в предвид.Просто се изпада в някакви истерии ,които никому не са полезни.Нали все някога ще се родят бебетата и няма да са в коремите,предпазени от всичко едва ли не.В аквариуми ли ще ги гледаме?В храните,които ядем има също много отрови.Във въздуха,в целият ни заобикалящ свят.Страшни за мен са лекарствата по време на бременност и вирусните инфекции.А най-важно спокойствието и психическата нагласа,че всичко ще е наред! Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 973
ама задължително ли е?
 Уффф, хич не ми е приятно....
Добре, от другия месец ще опитам
Да ти кажа, бях си купила един електронен и той показваше какво ли не
всеки ден беше различна стойността като стигаше дори
до 38 градуса.... и аз се отказах след като го изхвърлих:)*

Не е задължително, разбира се   bouquet Но ако си следиш БТ ще ти е много по лесно да се оринтираш кога ти е О, както и дали има някакъв проблем! Купи си нов термометър и от другия месец пачвай  Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 973
illusion__,съжалявам ако тонът ми ти се е сторил по-рязък.Нищо такова не съм имала в предвид.Просто се изпада в някакви истерии ,които никому не са полезни.Нали все някога ще се родят бебетата и няма да са в коремите,предпазени от всичко едва ли не.В аквариуми ли ще ги гледаме?В храните,които ядем има също много отрови.Във въздуха,в целият ни заобикалящ свят.Страшни за мен са лекарствата по време на бременност и вирусните инфекции.А най-важно спокойствието и психическата нагласа,че всичко ще е наред! Peace
Съгласна съм с теб! Не съм изпадала в истерии, още ми е рано, не съм бременна  Simple Smile просто потърсих вашето мнение по въпроса, коего не се различава от моето, просто се чудех дали вреди, все пак не съм лекар и не разбирам   bouquet

# 725
  • Мнения: 260
Аз с първата ми бременност си се и боядисвах и лакирах и подстригвах и баски за коса - всичко е боята за коса аз предпочитам да е без амонячна но и преди бременността си ползвах такава , така че  Peace красиви бременни си пожелавам всички да бъдем Hug
относно графиките за моята какво ще кажете милички ?

# 726
  • Мнения: 261
petia_1130 нимезил и аулин не е едно и също нимезила е доста по-силен и по-бързо действа и за повече време, докато аулина е по-слабо с по-кратко действие има разлика   Hands Thumbsup thumbsup smile3521

# 727
  • София
  • Мнения: 973
RAQSVETLINOVA душа, какви са тия сърца, какво е това нещо  doh няма лошо де, аз като си погледна моята само с 1 за сега и ми призлява  Mr. Green бързам да се прибера, че да го хвана мъжото, докато не е тръгнал на работа  Grinning Какво да ни кажа за графиката, нямаш разлика между двете фази, ама живи и здрави, нищо не се знае, докато не дойде натрапницата  Hug

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 483
 rosalinda 86,и двете съдържат  nimesulide 100 мг в едно пакетче.Но не съм фармацевт.Търговското наименование им е различно.

# 729
  • София
  • Мнения: 973
petia_1130 нимезил и аулин не е едно и също нимезила е доста по-силен и по-бързо действа и за повече време, докато аулина е по-слабо с по-кратко действие има разлика   Hands Thumbsup thumbsup smile3521
глупости, как аулина ще е по слаб  ooooh! действието му е 12 часа и е убиец направо, не трябва да се прекалява с него, защото е много силен
ПП Алекс давай новата тема, че тази я изписахме  Hug

# 730
  • Мнения: 261
Ами аз го казвам от мой личен опит и това което ми е казала моята лекарка както и аптекари както и да е и двете знам, че вредят на черния дроб  Naughty но със сигурност само и единствено Немезила ми помага при цикъл нищо друго това си е мое мнение  newsm10

# 731
  • София
  • Мнения: 360
Момичета само да кажа, че днес по-късно ще пусна новата тема, че съм зарита от работа...  Hug

# 732
  • Мнения: 184
Eха!станало време за нова темичка! newsm44
Честито на момичетата видяли  EFP
Аз ще си чакам реда в "момчешката"тема  Laughing stork-boy
Относно боите-аз мисля,че вредят.Защото ч-з скалпа влизат в крьвообрьщението-така ми е казвала фризиорката.За това най-добре било да се ползват или безамонячна или 10-минутна боя.Аз не сьм го спазвала това предния пьт.Боядисвах си се всеку месец.Само дето по,-рядко се подстригвах и така.Вьпрос на личен избор. newsm10

# 733
  • Мнения: 434
И аз да се запиша на края на темата Simple Smile
никога не съм имала болезнена М.,но откакто бебеправим ми намаля като дни ,но пък за сметка на това 1-я ден съм с болки,щом чак и хапчета пия,което никога не ми се е случвало!

Днес съм с напрежение ниско долу,като за О.,но пък Бт не го показа и вече не знам какво да си  мисля... newsm78 ,съжалявам,че не си взех тестове за О.да видя какво точно се случва #2gunfire

Аз с 1-та си бременност се боядисвах и лакирах,и биричка си пиех beer,единствено се пазех от по-силните препарати вкъщи да не ги вдишвам ,не знам колко са опасни,но тогава така съм го чувствала! Thinking

# 734
  • Мнения: 47
Рая, много ти се изкефих на графиката. Браво момиче!И аз съм на мнение "Правете любов ,а не тестове" newsm62, но ти ме биеш май по тоя параграф  smile3521
Успех ! newsm51 И скоро да се похвалиш с  EFP

Общи условия

Активация на акаунт