Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 21 тема

  • 32 751
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Мац, извинявай няколко дни не съм ви чела. Можете да бъдете сигурни, че няма да пропусна да ви изчета, но да не закъснея за анкетата би ли ми казала какво значи "аватарната"

# 16
  • Мнения: 10 240


Елдо, колажът ти е много впечатляващ!  newsm51
Както ме впечатли и колажът на Keii!  newsm10
Радвам се, че слънчевата тема в жълто-златно ви е харесала и дори ви е накарала да се усмихвате.  Peace

Защото аз не се усмихвам. Тъжна съм.


Скрит текст:
Днес прочетох толкова хули, и още повече подкрепа към тях за моята любима актриса Туба, че няма как да ми е весело.
Честно казано не очаквах, защото с вас съм повече от половин половин година и винаги съм се старала да не показвам моята пристрастност към Туба и сериала "Аси" в тази тема. Всички знаете, че аз правя и темата за "Гордата Аси". Единственото, което си позволявам тук е да пускам новите епизоди на "Аси" с превод и то не за да правя реклама на Аси, а  защото някои от вас очакват това от мен.

Чета всички теми за любимите си актьори, независимо дали пиша или не в тях!
Да, негативните изказвания не бяха в тази тема, но не бяха и в тема за филм на Туба.
Изненадах се от подкрепата на негативизма от момичета,  пишещи в тази тема, което обезмисля малкото зрънце мой принос в темата за "Безмълвните".
А в темата за Сускунлар съм прочела доста мнения за Аси - почти всички искрени. Поне до днес така си мислех.
Странно е, че в клавиатурите под прицел попада винаги Туба, а не някоя от другите партньорки на Мурат- Берен, Бурчин или Аслъ!!!

P.S. И още нещо, преди да сложа точка. Админ съм и на БГ фейса на Мурат / както и на БГ фейса на Туба/.
В началото по БГ фейс страницата на Мурат работехме две момичета. От доста време работя сама. Когато се заех с тази задача имах ясното виждане, че Мурат не е само Демир, Саваш или Еджевит. Мурат е личност, която заслужава да му се отдаде заслуженото на всяка негова роля! Издирила съм стотици снимки от всички негови филми и сериали, старая се всяка нова информация да е поместена. Особено се радвам, когато мога да пусна колаж или клип или превод на епизод с БГ участие. Независимо за кой сериал става дума. Смея да твърдя, че Аси е доста назад по публикувани клипчета и колажи в сравнение с другите му сериали- Любов и наказание или Безмълвните. Не, че ги няма!
Страничката е "млада", но непрекъснато се обогатява и се радвам на всеки нов харесал я!
Всъщност идеята на този БГ фейс беше да изиграе обединяваща роля с център Мурат, а не противопоставяне на значимостта и влиянието на отделните му филми, роли и партньорки.

Надявам се да бъда разбрана правилно. Зная, че всеки има право на мнение!
В темата за Аси преди имаше доста напрежение тъкмо с такива "ултра" фенове, които приемат едно и отричат останалото. Никой не печели от това. Най-малко актьорите, които обявяваме за свои "любимци"! А ако те са направили нещо значимо, са го направили заедно с някой друг - партньор, цял екип- режисьор, сценаристи, оператори. Хуленето на актрисата, която е била до него не носи повече слава нито на Мурат, нито на другата актриса, която е по-добра според личните ни пристрастия.
Написах това в темата за "Сускунлар" защото се обръщам към момичетата, пишещи тук, с които мислех, че споделям еднакви виждания.
Ако сметнете, че не съм "на мястото си" съм готова да напусна темата, но искам отново да подчертая че нападки срещу моя любима артистка и любим мой филм в друга тема от момичета, с които ежедневно общувам тук немога да отмина с безразличие..  Peace
Сега вече сложих точката.

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 19:44 от rina-rina

# 17
  • Мнения: 8 457
Ринка Hug
Скрит текст:
Ринка мила  какви са тия работи ,че не си на мястото си  newsm78.Ти се грижиш много добре за нас тук в темата ,както и за страницата на Мурат във Фейсбук.Извинявам ти се ако сме те обидили днес с коментарите за Туба.Както вече няколко пъти пиша и в темата на  ЛиН и в темата на Аси и сега тук коментарите  са били по отношение на Туба като актриса.Нямало е коментари за личния и живот нито за външния и вид. Аз те разбирам напълно ,защо си обидена.Аз също честно казано се обиждам на негативни коментари за Мурат и все по-често за Нургюл ,защото  я харесвам като актриса.Знаеш колко много гадории се изписаха и за нея и за Мурат през времето ,но темата на ЛиН оцеля въпреки всичко.Туба се харесва на някои на други не.Някои използват по силни думи други не чак толкова.С Нургюл е същото .Аз съм чела доста негативни коментари в темата на Аси преди ,но съм предпочела да си замълча защото всеки има право на лично мнение.Аз предлагам да се обединим от това което ни харесва -Мурат и Сускунлар и да не обръщаме внимание на  различията:hug: Hug Hug Hug Hug



http://youtu.be/B14BInqg00Y

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 20:37 от Eny87

# 18
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
Пак съм изпуснала някакви неща по темите, ама като гледам пак не са били от хубавите Wink

Така, хич нямам време, но Рина - прочетох те и те прегръщам ужасно много. Искам да ти напиша много неща, но после, дано ми остане време Peace
Ти, толкова земен човек, поздравявам те за мисленето! Изключително момиче, което се грижи да ни е приятно, винаги с нова информация, винаги на време с нова тема....думи нямам да опиша възхитата си от това, което правиш!
Искам да кажа, че аз лично те подкрепям - подкрепям думите ти в скрития пост!
Тук война НЯМА! Има война между съфорумки само в главите на хора, които не са заети с нищо друго!
Никой няма да умре заради една или друга дума, дума дупка не прави! Въпроса е да се спазва приличие! Е, както всички знаете има и такива на които не им се удава, но нима така не е и в ежедневието ви?
Аз гледам и ще гледам Безмълвните, умирам си за ЛиН, и имам приятни спомени от Аси! Това е!

Нека забравим всичко неприятно и да се радваме на интересните си мисли и факти!

Тина - Hug това е една друга тема..аватарна, там си правим игри....ще ти разкажа някой път..че, ей го малкото мръсно, сополиво и гладно на вратата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Рина Hug Hug Hug
Много съжалявам за неприятните емоции, които си изпитала ooooh!
Винаги съм се чудила, защо като харесваме и обичаме някого, задължително трябва да мразим всички други.
Това май е залегнало в нашия си, български манталитет. newsm78
Знам какво беше навремето в темата за Аси ooooh!
До голяма степен негативизмът към Туба у някои съфорумки, с които съм  писала навремето в ЛИН се дължи точно на тази помия, която обилно се изливаше в/у Бурчин и Нургюл. Казвам го просто за пояснение Hug
Но всичко тече и всичко се променя.
Темата за Аси се изчисти от този твърд електорат.
Такъв за съжаление виждам, че се заформя в темата за ЛИН.
Все има някой, който задължително държи да си каже мнението за всекиго.
Но там момичетата си пишат в тяхната си тема и не е необходимо техните писания да се пренасят и другаде.
Надявам се момичетата, които пишат тук няма да се засегнат.
Аз също не съм толкова впечатлена от Туба/по-точно от филмите с нейно участие/.
Но това важи за толкова други актьори и актриси.
И какво от това. Та аз и играта на Мурат не харесвам винаги.
А и честно казано, мнението ми е, че сериалите съсипват като цяло доброто актьорско представяне.
В смисъл, че не е възможно в продължение на месеци наред, с такива изсмукани от пръсти сюжети, един актьор да бъде 100% брилянтен.
Май се отклоних от основната си мисъл Mr. Green
Та, нека не се поддаваме на отрицателни емоции, нека запазим добрия тон в темата, да няма обидени,
и ако нещо не ни допадне -  нека просто премълчим.
Пристрастията са присъщи на хората, но нека не им позволяваме да превземат човешката ни същност.

Ени Hug

Ради, подкрепям на 100% думите ти за Ринка newsm10

Рина  love001  love001  love001

# 20
  • Мнения: 8 457
Да си напиша отговорите по анкетата :

1.Харесвате ли сериала "Безмълвните"? -   Да
 2.Харесвате ли Мурат Йълдъръм в това превъплъщение на адвокат? -  Да
 3.Според вас има ли достатъчно романтика в сериала? -  Да


Чудех се дали да не отговоря с Не ,но реших ,че за ситуацията в която се намират нашите герои тази романтика беше достатъчно.Ако имаше повече вниманието щеше да се измести от отмъщението към любовната драма.А и самите герои нямаше да бъдат така отдадени на отмъщението ако имаха повече романтични трепети.

4.Излъчва ли сексапил адвокат Еджевит Оран?  - Да
 5.Очаквате ли Аху и Еджевит да се съберат като двойка във втори сезон?- Да

Иска ми се  да се съберат.Но дали и кога най-вече това ще каже Пънар.

 6.Смятате ли, че това е най-добрата роля, която е изиграл до сега Мурат Йълдъръм?  - Да

В смисъл отговарям с Да ,защото мисля че Мурат с всяка следваща роля става все по-добър.И затова да мисля че Сускунлар му е най-добрата роля.Да сме живи и здрави и ако  гледаме следващ негов проект заедно  ще каже ,че следващата му роля е най-добрата.

7.Идват ли ви на моменти в повече сцените с насилие над деца? - Не

Даже мисля ,че ги омекотяват тези сцени.За жалост реалността сигурно е много по-жестока.
 
8.Достатъчно реалистичен ли е според вас образа на Аху, който е изградила сценаристката Пънар? - Да

Пънар го е изградила този образ така като тя го вижда за това отговарям с Да.Лично аз ако бях на мястото на Аху сигурно нямаше да постъпя така ,но пък не мога да съм сигурна.
 
9.Познавате ли жени като Аху? - Не
 10.Познавате ли жени като Сибел? - Да
 11.Познавате ли жени като Бирсен?-Да
 12.Тъй като образът на Аху е доста усложнен в посока емоционални преживявания, смятате ли, че нейната мисия в сериала е да изпълни "условието" за любовна връзка с цел успешен сценарий и висок рейтинг? - Да


Но мисля,че и образите на Еджевит ,Билял,Ибо и Гурур са такива .

 13.Според вас Билял ще се откаже ли от Аху във втори сезон?  - Да

Силно се надявам да покаже ,че е приятел и мъж на място и да не се върне пак при Аху.
 
14. Има ли нужда според вас героинята Аху от "освежаване" или казано по друг начин от смяна на стайлинга?  - Не
 15.Може ли да се нарече кастингът на актьорите много добър? - Да
 16.Допадат ли ви актьорите, участващи в Безмълвните като визия и актьорска игра?  - Да


# 21
  • Мнения: 12 830
Ринка, благодаря за слънчевата тема, прекрасна  си!
 
Но виждам че е горещо и в темите за Мурат.
Ако разбира български представяте ли как би реагирал като прочете какви писания се пишат за сериалите и ролите му, и най-вече за партньорките му.
 newsm78 Неотдавна беше меко казано обиден от Гугъл превода на някои чуждестранни форуми

Ще цитирам Йос

Знам какво беше навремето в темата за Аси  
До голяма степен негативизмът към Туба у някои съфорумки, с които съм  писала навремето в ЛИН се дължи точно на тази помия, която обилно се изливаше в/у Бурчин и Нургюл. Казвам го просто за пояснение
Но всичко тече и всичко се променя.
Темата за Аси се изчисти от този твърд електорат.


Чудила съм се как може да се пише за човека, който доставя удоволствие и наслада с играта си, за т.н. любим артист.
Толкова за фенските писаници.

Ринка съжалявам че си изживяла неприятни чувства Hug Hug Hug

Писах и твърдя, че  за мен гледането на  Аси  след ЛиН и Сускунлар възприемам по- съвсем различен начин, и то не заради Туба, а заради израстването на Мурат и то е очевидно към по -добро. И разбира се ,,вина,, за това има и участието му с  Нургюл. Много я харесвам, но не мисля, че така наранявам Туба. Двете са толкова различни , не могат да се сравняват, а и не е нужно, нека ни радват с повече роли.

А теб Ринка  те поздравявам за всичко което правиш за нас, за фен клубовете на Мурат и Туба, наистина си страхотен човек! В напрегнатото ежедневие това което си се нагърбила да правиш си е лишаване от свободно време, лишаване от така необходимата почивка.
И аз те прегръщам , Hug но не силно, а нежно  Joy Joy Joy Joy Joyзащото и без това е горещо
Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 12 830
Ени, браво отговорила си на анкетата!

Ради, Ринка, много ми допада идеята за такъв тип анкета, точно за подобен сериал, стойностен, поставящ на дневен ред болни въпроси, темите от така наречения заден двор на обществото.

Разгледах въпросите и отговорите на Ени, не съм сигурна какво да пиша по някои, но определено ме карат да се замисля. Уморена съм , имам нужда да размисля преди да отговоря.


В едно съм сигурна, познавам такива жени като Бирсен, донякъде ги оправдавам за поведението си, твърде е труден животът на работещите жени, особенно когато се гради кариера в жестокия мъжки свят.


# 23
# 24
# 25
# 26
# 27
# 28
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Много тихо тази вечер в темата Thinking

И аз да се отчета с участие в анкетата. Като държа да отбележа, че като една иистинска везна, такива еднозначни отговори хич не са ми по вкуса Joy Joy Joy

 1.Харесвате ли сериала "Безмълвните"? -   Да
 2.Харесвате ли Мурат Йълдъръм в това превъплъщение на адвокат? -  Да
 3.Според вас има ли достатъчно романтика в сериала? -  Да
 4.Излъчва ли сексапил адвокат Еджевит Оран?  - Да
 5.Очаквате ли Аху и Еджевит да се съберат като двойка във втори сезон?- Да
 6.Смятате ли, че това е най-добрата роля, която е изиграл до сега Мурат Йълдъръм?  - Да
 7.Идват ли ви на моменти в повече екшъна, сцените с насилие и житейската драма? - Да
 8.Достатъчно реалистичен ли е според вас образа на Аху, който е изградила сценаристката Пънар? - Не
 9.Познавате ли жени като Аху? - Не
 10.Познавате ли жени като Сибел? - Да
 11.Познавате ли жени като Бирсен?Да
 12.Тъй като образът на Аху е доста усложнен в посока емоционални преживявания, смятате ли, че нейната мисия в сериала е да изпълни "условието" за любовна връзка с цел успешен сценарий и висок рейтинг? - Да
 13.Според вас Билял ще се откаже ли от Аху във втори сезон?  - Да
 14. Има ли нужда според вас героинята Аху от "освежаване" или казано по друг начин от смяна на стайлинга?  - Не
 15.Може ли да се нарече кастингът на актьорите много добър? - Да
 16.Допадат ли ви актьорите, участващи в Безмълвните като визия и актьорска игра?  - Да

# 29

Общи условия

Активация на акаунт