Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 21 тема

  • 32 760
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 833
Лили, здравей!

Добре си се завърнала!


София е предложила нов клип

# 46
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Хей, Лили, добре завърнала се! Hug Hug Hug

Радвам се да те видя и чуя! Винаги звучиш толкова премерено и успокояващо Hug Hug :

# 47
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Рина,Рина,Ринааа,Ринаа,Ринааа Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap omm omm omm omm omm newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 48
  • Мнения: 10 240
Лили,  Hug добре завърнала се!  smile3525
Здравей ти казват и тези трима хубавци:


Момчето вляво, с очилата е особено доволно от появата ти!

Ели,  Hug София отново се е постарала да ни зарадва с нещо хубаво!

# 49
  • Мнения: 12 833
Лека нощ!  Дано утрешният ден е по добър, поне тук в темата при нас!

Скрит текст:

http://www.youtube.com/watch?v=CU7Y7eXyg3A&feature=related

# 50
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Лили, чок щастлива съм да ти видя ник нейма и да почувствам готиното настроение, което излъчваш. А дано имаш време повечко, че и поводи да пускаш някой и друг ред.
Поздрав за теб. Този път незнам текста, ама много весела ми се струва песничката и момичето е щастливо също:



Скрит текст:
Момичета, нашите волейболисти водят срещу германците с един гейм. Стискайте палци Peace

# 51
  • Мнения: 8 462
Лили Hug липсваше ни мила   bouquet
Ради Hug май последно време мислите  ми не са много хубави ,гледай какво става .
Ванина мисля че е време вече да прекратим днешния спор.Ако продължаваме така няма да стигнем до нищо хубаво според мен.Аз на Ринка и се извиних още преди малко в спойлвра.Напълно разбирам защо е обидена.И на мен не ми е приятно някой като пише лоши неща за Мурат .За Нургюл също ми е неприятно ,защото обикновено тези неща  се пишат от хора които  просто казват-тя има вид на мръсница и аз затова не я харесвам.Пък ей тъй някой да погледне някой филм или сериал нееееее защо да си правим труда да правим такива работи.Ще обиждаме човек който нито познаваме ,нито сме му запознати с работата.Най ме е яд че днес направихме сеир на хората ей тъй им направихме едно удоволствие .Какво показахме за пореден път че не сме сплотени ,че само да си намерим причина веднага почваме кавгите.Ето днес следобеда веднага цъфна една девойка дето не се беше появявала от сумати време,за да ни навре под носовете някакви статии на турски където пише лоши неща за ЛиН.Но както и да е повече на мен честно казано не ми се пише по тази тема.Чувствам се натъжена и уморена от всичко това.

# 52
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6



Май ръкавчето на Еджевитовото карирано сако се подава Joy Joy Joy
И него са го "резнали" - обикновенно на партньорите му се случва Joy Joy Joy

Ени, къде са ти шаващите картинки от подписчето Heart Eyes

Докато публикувам и те се размърдали Joy Joy Joy

# 53
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6




# 54
  • Мнения: 8 462
ios Hug
Пожелавам ви лека нощ Сускунларчета  Hug Hug Hug



http://youtu.be/5J_u_XGPoQI

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Днес влязох набързо, но сега искам да благодаря на Рина за красиво направената златна тема и за всичките й усилия да я поддържа винаги актуална, знам колко усилие, време и любов са необходими. Ринка, благодаря за всичко, което правиш!

Ради, поздравявам те за идеята и за усилието да я реализирате заедно с Рина.

Сега ще си дам отговорите.

1. Харесвате ли сериала "Безмълвните"? - Да

2. Харесвате ли Мурат Йълдъръм в това превъплъщение на адвокат? - Да

3. Според вас има ли достатъчно романтика в сериала? -  Да
Ако в определен момент ми се гледа романтичен филм, определено няма да избера "Безмълвните". Но дадох този отговор, защото във въпроса има едно "достатъчно". Мисля, че в този сериал, в тази тематика, толкова романтика е достатъчна.

4. Излъчва ли сексапил адвокат Еджевит Оран?  - Не
Това обаче не ме кара да харесвам Мурат по-малко  Joy

5. Очаквате ли Аху и Еджевит да се съберат като двойка във втори сезон?- Не

6. Смятате ли, че това е най-добрата роля, която е изиграл до сега Мурат Йълдъръм?  - Да
Не очаквам тук да имаме особени разногласия - мисля, че израстването на М.Й. като актьор е очевидно.

7. Идват ли ви на моменти в повече сцените с насилие над деца? - Да
Много ми се искаше да повторя през лятото всички серии, но освен заетостта ми, другата причина е, че не искам да си припомням точно сега всички онези емоции, които изпитах при първото гледане.

8. Достатъчно реалистичен ли е според вас образа на Аху, който е изградила сценаристката Пънар? - Не

9. Познавате ли жени като Аху? - Не

10. Познавате ли жени като Сибел? - Не

11. Познавате ли жени като Бирсен? - Да

12. Тъй като образът на Аху е доста усложнен в посока емоционални преживявания, смятате ли, че нейната мисия в сериала е да изпълни "условието" за любовна връзка с цел успешен сценарий и висок рейтинг? - Да
Дори и "усложнен" образът на Аху остава малко встрани от основната сюжетна линия. Всъщност тя се явява онзи "дразнител" (не ми идва по-подходяща дума наум в момента), който разгръща в пълнота характерите на основните персонажи - Били и Еджевит.

13.Според вас Билял ще се откаже ли от Аху във втори сезон?  - Да

14. Има ли нужда според вас героинята Аху от "освежаване" или казано по друг начин от смяна на стайлинга?  - Да

15. Може ли да се нарече кастингът на актьорите много добър? - Да
Чудех се дали да не отговоря с "не", защото по шестобалната система за мен си е отличен.   Grinning

16. Допадат ли ви актьорите, участващи в "Безмълвните" като визия и актьорска игра?  - Да
Струва ми се, че последните два въпроса се припокриват, защото самият подбор може да се счита за успешен само, ако актьорите са се справили с поставената задача и образът, който изграждат е пълнокръвен и "оживява", иначе казано - играят добре.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.

Скрит текст:
Ами така е,  който гледа волейбол и попълва анкета. Разбихме ги!!!!  newsm44

# 56
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Да, разбихме ги! Браво на нашите!

Лека нощ, момичета! Hug

# 57
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
 И аз да ръкопляскам за удоволствието с което играха нашите. Hug Peace Laughing

Ени:
 
Скрит текст:
ама защо се обръщаш към мене. Да не би аз да съм започнала спора. Да бяхте я укротили навреме Гони дето го подхвана това в "сладурската " тема. А не да подклаждате огъня, а после да се сърдите че другата страна реагирала грубо и обидно. Сега да не излезе, че аз съм виновна за ескалиране на напрежението. Просто немога да трая несправедливост и нетолерантност.  А после неможех да не подкрепя Ринка.

# 58
  • Мнения: 8 717
Добра нощ и от мен след великолепната победа на волйболистите ни!  Hug Hug Hug

Най- напред - съвсем искрено благодаря на Ринка за поредната ни прекрасна тема, съвсем актулно обагрена в слънчево жълто!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Винаги съм казвала, че си перфектна "домакиня", казвам го и сега!  Hug
 




Ринка, съжалявам за цялата днешна история, най-вече заради теб. Ти си всеотдаен, сърцат и толерантен човек. От твоя страна не съм почувствала никога пристрастия, винаги си поддържала изрядно темата, а както разбирам и бг форума за Мурат, за който, както и ти самата отбеляза преди няколко дни, аз съм абонирана. И ти, като всеки нормален човек си имаш фаворити. Ние - също.  Grinning

Не влизах цяла вечер в темата от страх, че и тук ще са се пренесли тези дребнотемия, които се завихриха следобед. За съжаление, опасенията ми се оказаха основателни... Не съм влизала в темата за Аси и не ме интересува какво се пише там, нито се обиждам, нито ме вълнуват каквито и да било квалификации или обиди по отношение на ЛиН и т.н. Аз съм зрял човек, имам си собствено мнение и никой не може да ми повляе в една или друга посока. Приемам по същия начин и мнението на другите. Обидни квалификации не ползвам никога. Ако някой цитира нещо подобно, написано от мен, веднага ще се извиня публично. Надявах се, че тук ще се запази неутралният тон и няма да се намесват странични теми, каквито са ЛиН, Аси, Нургюл, Туба... Затова и няма да направя подобен коментар. Не мога да разбера защо се допуска в тази тема, посветена на Сускунлар, Мурат, Сарп, Аслъ, Гювен, Берк и т.н. да се дискутират такива странични неща, само защото някой се е засегнал от нещо написано в друга тема?  newsm78  Утре някой от темата за ЛиН ще се засегне от нещо написано в темата за Аси и пак ще поведем такива дискусии ли? Или някой от темата на Езел ще реши, че не сме оценили правилно Сарп, или от Мечтатели ще се обидят, че в анкетата Аслъ не е оценена на първо място, и отново ще се завихрят спорове?! Това за мен е много дребнаво, глупаво и деструктивно. Всеки си има мнение и предпочитания за определени сериали и актьори, но не е ли нормално да ги изразява в съответната тема, а не да прескача в чуждите теми, да се прави на обиден, да раздава  квалификации от сорта "махленски манталитет", които също могат да обидят някого, и да дава наставления как да се пише там? В същност, аз предпочитам в тази тема да се обединим около общоевропейската максима: "Единни в разнообразието си" и да не обръщаме внимание на подобни провокации... Ако не успеем да го направим, жалко за усилията на всички ни да се радваме на един чудесен сериал, наречен не Аси или ЛиН, а СУСКУНЛАР и на едни талнтливи актьори, начело с Мурат, сред които не са нито Туба, нито Нургюл...

Казано е, че утрото е по-мъдро от вечерта, така че ви пожелавам да се събудим всички по-мъдри от днес!  Grinning


Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 02:17 от alex_b

# 59
  • Мнения: 326
Добро утро!
Ринка,благодаря за новата тема!
Искам да се извиня,че си се почувствала обидена! Не съм искала никой да обиждам! Всеки си има пристрастия! Не съм очаквала,че ще се стигне до ескалация на напрежението и до злостни коментари! Аз ще го кажа само веднъж и след това ще си замълча-гледам Безмълвните и ЛиН само и само заради Мурат! Но смятам,че не съм длъжна да харесвам всички негови екранни партньорки!
Не искам да ви обиждам!
Моля за извинение!
Лек ден!
П.п. Ако не желаете да пиша в темата-кажете! Няма да се разсърдя! Hug

Общи условия

Активация на акаунт