Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 21 тема

  • 32 760
  • 737
  •   2
Отговори
# 30
# 31
# 32
# 33
# 34
# 35
# 36
# 37
# 38
# 39
# 40
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Чудех се дали да пиша тук нещо, което ме развълнува тази вечер, защото всичко,което съм го мислила вече съм го казала в ЛиН. Но мисля че е редно да кажа поне, че разбирам Рина напълно и й съчувствам напълно. Откровено казано, ако аз бях на нейно място и аз щях да се чувствам така и аз щях да реагирам така.

Всички, които пишат тук в тази тема знаят, че Рина вече е била като стожер на повече от 100 теми за Аси. И на един куп други теми, свързани с играта на Туба в пленителката (където между другото тя като циганка в първи сезон и въпреки отчайващия сценарий на втори сезон е твърде различна от това в Аси). А да откриваш тема след тема месеци и години наред не е никак лека задача дори в темите да цари спокойствие и толерантност. Което значи, че тя много, ама много е привързана към Туба като актьор и естествено с времето се е привързала към нея пристрастно и като човек.
 
Освен това всеки умен човек в темата за сускунларите би трябвало да е забелязъл, че тя прави страхотни усилия като админ на блоковете да сближи позициите на всички привърженици на Мурат от една страна и на Туба от друга страна като не допуска вражда доколкото й е възможно между двата лагера от твърди привърженици. Всеки в темата за сускунлар би трябвало да забележи колко толерантна е тя към различните мнения и как деликатно замълчава когато някой се откланя от темата за сускуните и навлиза с мнение в други теми. До днес разбира се.

Аз също бях шокирана, че в темата за ЛиН (където въобще не му е мястото) днес се изказаха мнения нелицеприятни не само за филма Аси, не само за актрисата Туба, но и за Туба като човек. Цитирам нещо, което там вдъхнови ръкопляскания „...За мен Туба е рекламно лице, а не актриса, печели само с физика за разлика от Нюргюл...... Гледах интервюта на Туба – прави се на интересна и загадъчна, разиграва дълбочини и  позира...” Е ако отдадем подобни провокации на една нова форумка в ЛиН и на една завърнала се след дълго отсъствие ЛиНка защо момичета, които пишат често в темата за Сускунлар, на която нещо като админ вече осем месеца е Рина не си замълчаха деликатно или не направиха намек, че такива коментари и сравнения с Нургюл вече отдавна не са уместни нито в ЛиН нито в Аси.

 Неможем да го отдадем само на горещините според мен. Напротив четири момичета, някои от които са писали доста често тук а други пишат постоянно по един или друг начин позволиха да се критикува Аси в тема, която не е за Аси. Нещо, което Рина по всякакъв начин иска да се счита за стара практика. Защото тези, които влизат в темата за Аси знаят колко пъти тя деликатно е стопирала опити да се критикува там ЛиН и знаят как само една клечка подпалва бурето с барут. Ами криво ще и е разбира се. И аз ако воювам за една кауза месеци наред и виждам, че не съм получила разбиране ще ми е криво. Дано поне сускунларките го разберат правилно, защото най малко очаквам някой умен човек да си мисли, че Рина се цупи като глезено дете, на което някой му е оцапал кукличката. Постът и е много принципен за което я поздравявам.

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 23:14 от vanina707

# 41
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Ени и Йос поведоха хорото на анкетата, и аз идвам с отговорите Peace
Радвам ти се Ени, на мислите, нали си знаеш Heart Eyes - намирам доста мои при теб, сигурно съм си ги забравила Joy Joy Joy

1.Харесвате ли сериала "Безмълвните"? -   Да

2.Харесвате ли Мурат Йълдъръм в това превъплъщение на адвокат? - Да

3.Според вас има ли достатъчно романтика в сериала? -  Да

4.Излъчва ли сексапил адвокат Еджевит Оран?  - Не
 ту ми излъчва в тази роля, ту не.... hahaha

5.Очаквате ли Аху и Еджевит да се съберат като двойка във втори сезон?- Не

6.Смятате ли, че това е най-добрата роля, която е изиграл до сега Мурат Йълдъръм?  - Да  същото като на Ени мнение Peace

7.Идват ли ви на моменти в повече сцените с насилие над деца? - Да

8.Достатъчно реалистичен ли е според вас образа на Аху, който е изградила сценаристката Пънар? - Не

9.Познавате ли жени като Аху? - Не
10.Познавате ли жени като Сибел? - Не
11.Познавате ли жени като Бирсен? - Да

12.Тъй като образът на Аху е доста усложнен в посока емоционални преживявания, смятате ли, че нейната мисия в сериала е да изпълни "условието" за любовна връзка с цел успешен сценарий и висок рейтинг? - Да

13.Според вас Билял ще се откаже ли от Аху във втори сезон?  - Не
   май го намекнаха в интервюто в края на сезона Peace

14. Има ли нужда според вас героинята Аху от "освежаване" или казано по друг начин от смяна на стайлинга?  - Не

15.Може ли да се нарече кастингът на актьорите много добър? - Да
16.Допадат ли ви актьорите, участващи в Безмълвните като визия и актьорска игра?  - Да
   

# 42
  • Мнения: 4 830
Здравейте,мили момичета! Hug Hug
От доста време не съм писала в темата,но ви чета редовно..Забавлявам се с вас,смея се,наслаждавам се на макс на всичко,което поствате-клипове,колажи,снимки,стихове...Заедно с вас се вълнувах на сватбата на Аслъ,следях  с интерес снимките от почивката на Мурат и Бурчин.С две думи,макар и задочно ,винаги съм била с вас..За това първо искам да приемете моите огромни благодарности за това,че подържате темата толкова интересна и завладяваща...




Нека да благодаря и на Ринка за уютния дом,който отново с такава любов ни е сътворила....

                                         Б Л А Г О Д А Р Я



Не разбрах откъде е тръгнал този спор за Туба и Нургюл,коя от тях е по-добрата или коя от тях по приляга до Мурат..Да си кажа правата аз и не следя други теми освен тази и разбира се любимата ми тема за Незабравима..Но не исках и да остана безучастна към това.Виждам,че Ринка е засегната малко или много от този спор..Недей,мила!Не си заслужава...
На турски език ние казваме:Renkler ve zevkler tartisilmaz!!!!!Или с други думи никой няма право да оспорва предпочитанията на другите ...Всичко е въпрос на възприемане,усещане,харесване..И затова трябва да толерираме всякакви предпочитания...За това коя е по-добрата до Мурат и дума не може да става.Защото двата сериала-ЛиН и Аси-сами по себе си са два различни сериала,следователно и и актьорите са разгръщат по съвсем различен начин....В ЛиН любовните сцени бяха много по-разкрепостени,от тези на Аси..Защото Нургюл самата е по-разкрепостена като актриса..Тя не се страхува да провокира зрителското внимание..Умее да се превъплъщава от един образ в друг..Да не забравим,че и филмографията й е къде по-богата от тази на Туба..В Аси по сценарий Демир и Аси почти през цялото време бях скарани,и затова любовните сцени между тях бяха по-оскъдни..Но и Туба,както Нургюл даде всичко от себе си за ролята си в сериала...Като актьарска игра,като присъствие,като работа в екип..Според мен и двете се справиха успешно с ролите си..Мое лично мнение е,че до Мурат всяка актриса би стояла добре..Както и до този мъж,който е мой любим актьор Laughing Laughing Laughing Laughing :lol

Скрит текст:

Надявам се,че не съм ви досадила с поста си..
Мили момичета,ще продължавам да ви чета с удоволствие.И като още малко ми понамалее тръстиката ще се включвам по-често..
Желая ви лека и спокойна нощ!
Скрит текст:
А аз отивам да харесам българската фейс страница на Мурат,чиито админ е бил не кой да е ,а нашата сладка и трудолюбива Ринка Peace Peace Peace

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 23:25 от LiLiSy

# 43
  • Мнения: 4 830
А на анкетата ще отговоря някой друг път.Въпросите наистина са интересни.Поздравления за Ради!Благодарности и на Ринка за оформянето на анкетата..

# 44
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Лили - здравей Hug толкова се радвам, че писа Peace
Толкова много и истини си казала......, винаги имам сходство с твоето мислене, още от самота начало на сериала Сускунлар Peace
Ще се радвам да се включиш в анкетата Peace


Вани - като ошашавена съм от тия истории днес Shocked, чета по темите..... ooooh! не ми се говори, но не е красиво, това което е писано Peace Преди щях да кажа, че не ми се вярва, сега казвам - дано всички да размислят и да се занимаят с нещо полезно, Мурат е само на картинка......живота е истински и със сигурност не е в нета. Иначе е заболяване Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт