ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 4

  • 25 091
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ох, дотук пълна безидейност в церемонията- шарено, шумно и нахвърляно.

# 691
  • Мнения: 4 864
Голяма какафония ми беше на мен през повечето време до момента церемонията..

# 692
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Не е толкова пищно и спиращо дъха,както откриването  Thinking

# 693
  • Мнения: 654
И при откриването получих главоболие,явно и сега ще стане така.
Не мога да схвана идеята на масата народ.... Thinking
Я гледай какво се забавляват спортистите  Hugда бяха заложили на тях и програмата щеше да е супер.

# 694
  • España
  • Мнения: 1 308
Кой носеше  българското знаме?

# 695
  • Мнения: 4 864
Станка Златева  Heart Eyes

# 696
  • España
  • Мнения: 1 308

Браво,на знаменосците-двамата най-достойни бг-спортисти на тази Олимпиада!!! Данчо и Станка smile3501 smile3501

# 697
  • Norge
  • Мнения: 2 311
........Много ми харесаха испанските трика ....... по-семплички.  Grinning
Тереска, и ти ли? Laughing
 Цялата художествена е някакъв неописуем парад на кича, крещяща безвкусица  Sick, на която и чалга-примадоните, да не кажа жриците на една друга професия, могат да завидят. Не  схващам съжителството на естетиката в спорта с тази безумна грозота, в която се обличат.
С уважение към изключенията.

# 698
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Анииии Heart Eyes

# 699
  • Viena
  • Мнения: 3 606
То и десетки момиченца напираха да тренират художествена гимнастика на Герена някога, а сега -йок!!От децата се почва,трябва им мотивация, бази,терени,стадиони,школски състезания PeaceИзпуснахме си децата-затова и МОЛ-овете са пълни, а не спортните зали/то и толкова ги има де/ ooooh!ББ да се огледа в младите,че останахме и без тях,а  Св. Нейков да вземе да възстанови игрищата из кварталите,че няма къде да играят децата ни нито футбол,нито народна топка,нито ...жмичка и ластик!!Ей,от там се почва!Останалото е бля-бля----
Ценностната ни система се измени!Младите се кефят на Златки, а не на Станки Embarassed
Децата ни имат желание да тренират,но условията са хипер зле,голямото ми дете тренира от скоро бокс...с много известен тренер....къде?В мазето на едно училище. newsm78 #Crazy

# 700
  • Мнения: 4 864
Закриването се оказа доста интересно,само ако имаше кой да се сеща по-често да превкючва на хубавият звук Simple Smile

# 701
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Само музиката ги спасява, и сияещите от младост и здраве спортисти

# 702
  • Мнения: 4 607
Закриването се оказа доста интересно,само ако имаше кой да се сеща по-често да превкючва на хубавият звук Simple Smile

Да. И да не говори по време на изпълненията, да не си припява... Whistling На Спайските нищо не им чувах. Tired

# 703
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Музите, най-накрая Grinning

# 704
  • Мнения: 4 864
Да, на спайските нищо не се чу, пусна звука чак на Oasis.. то голяма полза Simple Smile Добре,че не си припяваше през цялото време  ooooh!

Само на мен ли тази песен на музите ми напомня на My way??? Или е търсен ефект??

Общи условия

Активация на акаунт