ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 4

  • 25 039
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 606
Лелейй, цялата настръхнах на т'ва парче. Heart Eyes Heart Eyes Куин + Джеси Джей. Crazy

# 706
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ето тук можеха да поканят Джос Стоун, ама пусто не изглежда добре по трико Mr. Green

# 707
  • Мнения: 4 606
Ето тук можеха да поканят Джос Стоун, ама пусто не изглежда добре по трико Mr. Green
tooth

# 708
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За 8 минути бразилците скриха шапката на британците! Усещам, че следващите игри ще са ненадмината емоция.
И Пеле Grinning
А Амброзио колко е красива ... Heart Eyes

# 709
  • España
  • Мнения: 1 289
Няма какво да се лъжем- не знам Спортният Бог  от каква националност е,но Музикалният Такъв със сигурност е Англичанин!!! Велики !!! Хареса ми Спектакълът - пъстра палитра от Емблематични английски символи! Всъщност ми се губи евентуално един Хари Потър  Wink Laughing Добри бяха и препратките и към Шекспир дори!
И само като си помисля след  4 години к'во размятане на дупЕта и  пeрушина  ще бъде ,от сега се запасявам с антиповръщанти ! А и като се замисля ,че преди това и Световното по Футбол е пак в Бразилия .... newsm09 Rolling Eyes

П.п. Де го е Уилям,че Хари се е курдисал до Балдъзата? newsm78
П.п. А триката на  Джеси Джей  бяха своеобразен реверанс към художествената гимнастика явно  newsm78

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 03:38 от dyvaromi

# 710
  • España
  • Мнения: 1 289
За 8 минути бразилците скриха шапката на британците! Усещам, че следващите игри ще са ненадмината емоция.
И Пеле Grinning
А Амброзио колко е красива ... Heart Eyes

Ей за това е хубав този Свят...и  ШАРЕН - в един и същи миг даваме 2 коренно противоположни мнения и предпочитания!!!  bouquet

# 711
  • España
  • Мнения: 1 289
Дори и Tейк Дет се събраха за тази вечер! Велико!

Не знам за вас,но аз съм вече тотално разбита-Достоен Финал с Жива Легенда- Дъ Ху newsm44

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 02:04 от dyvaromi

# 712
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Така е, всички сме различни Hug. Обожавам английската култура, но за мен олимпиадата  е тържество на радостта от живота, а кой, ако не бразилците са нейно олицетворение Simple Smile

Огънят угасна, и аз по традиция ревнах- мразя този момент...

# 713
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Няма вече игри Confused Винаги накрая ми е тъжно.
С каква емоция ги следях, но и бая работа ми се натрупа и сега ще трябва да наваксвам Blush Няма да има какво да гледам за да си отпочивам.

# 714
  • Мнения: 4 606
И на мен ми е тъжно. Чак след 2 години ще гледаме зимните игри. Sad Sad Дотогава ако има някакво друго голямо спортно събитие - свиркайте. Whistling

Нямам търпение да дочакам Бразилия. Там няма да има чак толкова много световноизвестни звезди, но ще станем разногледи. Crazy Crazy

Хари Потър го имаше на откриването, т.е. авторката му. Wink

# 715
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Гледах смешните моменти от олимпиадата по евроспорт Joy  rotfImbo

# 716
  • Мнения: 945
Концертът след закриването беше страхотен  superuu
Много ме накефиха и Джордж Майкъл, и Ани Ленъкс, Фетслиймс и почти всички други!
Много добро шоу! Peace

# 717
  • Мнения: 4 864
Това закриване беше УНИКАЛНО!! Пътуване във времето си беше за мен. Спайските като ги видях превъртях лентата 10 години назад Simple Smile Мисля, че това закриване успя да стигне до всички, независимо от възрастта.Имаше толкова много препратки-към историята, музиката.. И аз мисля,че в Бразилия няма да е толкова богато на звезди, но ще се нагледаме на танци..Много се бяха постарали англичаните, много.. Беше емоционално до последната минута, въпреки лошото качество на звука...

# 718
  • Мнения: 3 827
Ролинг Стоунс трябваше да пеят , а не Спайските с трите си песни  Stop ,
тъкмо имаха 50 годишнина на групата ...
Адел също би била супер , но пък тя е в доста напреднала бременност .

# 719
  • Мнения: 11 607
Благодаря на всички олимпийки в темата, с които следихме Игрите, радвахме се и тъжахме, понякога и по-остри думи си казвахме - извинявайте, за което, ще запомня тези Игри и с тази тема......

Да, сигурно ще продължим да пишем тук още известно време, днес чакаме Станка Златева към 13,30ч. на летището, ще има още новини.....

Ще има нови спортни теми - за всички, които се интересуват - всяка зима има тема за ските, биатлона, ски-скоковете - та заповядайте в нея, ако желаете......

Има още тема за волейбола, футбола, тениса - това са най-активните. Има и за фигурно пързаляне, конен спорт, снукър за известно време......

Ще се виждаме! А и ей къде е Сочи.......

http://www.sportni.bg/london2012/novini/20-te-zlatni-momenta-na- … ijskite-igri-1499

Поздрав с една от най-любимите ми песни и състави -

Общи условия

Активация на акаунт