ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 4

  • 24 998
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
Няма вече игри Confused Винаги накрая ми е тъжно.

Ох и на мен ще ми липсва,сега гледам повторението и  Cry Cry Cry Cry Cry

И аз само евроспорт гледах,канал 1 ме дразнеха  ooooh! ooooh! ooooh!

Плами, къде гледаш повторението?
не съм плами,но по евроспорт го дават

# 736
  • Мнения: 266
nameika-31, благодаря!

# 737
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, Канал 1 дразнят, но Евроспорт с български коментатори упорито ги гони по некадърност Close. Честно, липсваха ми размазаните стриймове, наслушах се на високоплатен дебилитет тази седмица.

# 738
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Няма вече игри Confused Винаги накрая ми е тъжно.

Ох и на мен ще ми липсва,сега гледам повторението и  Cry Cry Cry Cry Cry

И аз само евроспорт гледах,канал 1 ме дразнеха  ooooh! ooooh! ooooh!

Плами, къде гледаш повторението?
не съм плами,но по евроспорт го дават

Да там Peace

# 739
  • София
  • Мнения: 6 219
като видяхме резултатите и си задавам въпроси:

Какво прави Министерството на спорта и колко души има администрация назначена в него?
Какъв е бюджета му и как се изразходват милионите от него?
А БОК какви са му функциите и има ли смисъл от него?
Колко души с изобщо с управленски функции се изсипаха в Англия?
Какво струва на България тази олимпиада?

можете да ме допълвате...

не си задавам изобщо подобни въпроси... работя в администрация и последното нещо, което искам да се занимавам в извънработно време е в съседната администрация колко чиновника работят и в кое звено как се разпределят парите. Нищо лично към тези, които го правят, разбира се. Всеки има право за си задава въпроси.

За мен по - големият проблем продължава да бъде защо родители с добри финансови възможности не поощряват и стимулират децата си да спортуват. Един отговор, който получих е "Ами трябва да чакам Х пред залата час и половина" от майка, която по цял ден си е у дома и НЕ работи, а таткото изкарва достатъчно много пари. В същото време родители с доста скромни финансови възможности отделят всеки месец за карти за плуване, водят ги и ги чакат докато децата тренират футбол и т.н.

# 740
# 741
  • Мнения: 2 786
като видяхме резултатите и си задавам въпроси:

Какво прави Министерството на спорта и колко души има администрация назначена в него?
Какъв е бюджета му и как се изразходват милионите от него?
А БОК какви са му функциите и има ли смисъл от него?
Колко души с изобщо с управленски функции се изсипаха в Англия?
Какво струва на България тази олимпиада?

можете да ме допълвате...

И аз си задавам подобни въпроси. И май няма да задавам и допълнителни, защото отговорите на цитираните са достатъчно неприятни.

# 742
# 743
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 281
Ooo сещам се за още по време на плуването  rotfImbo
"Сега ще се разходи по водната шир" Joy
"Иска да умре като самурай" hahaha
"Не е време сега да заспива в басейна" Joy

При гимнастика имаше също:
"Борят се за първо място  отзад напред" Joy
"Не можа повече да направи и накрая си седна" Joy (когато една рускиня се приземи по дупе)

# 744
  • Мнения: 11 607
А на финала на плажния волейбол, мъже......Победната точка бе върху линията, но другия отбор - Бразилия - претендираше, че е аут...И коментатора отбеляза,че бразилецът отишъл да разследва точката като един истински Хорейшо.......

# 745
  • Мнения: 2
А на финала на плажния волейбол, мъже......Победната точка бе върху линията, но другия отбор - Бразилия - претендираше, че е аут...И коментатора отбеляза,че бразилецът отишъл да разследва точката като един истински Хорейшо.......
hahaha Joy Joy Joy

# 746
  • Мнения: 2 453
Надежда Остапчук е дала положителна проба, така че златото пак отива при Валъри Адамс.

# 747
  • Мнения: 4 600
Винаги ми е било много тъпо това. Ами изследвайте всички спортисти преди началото и да минава секирата. Ще видим дали ще има Фелпс и Болт. Mr. Green Сигурно поради финансови причини не се прави, а и спортистите са толкова много, но все пак, поне за мен, трябва така да се процедира. Simple Smile

# 748
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Чудно как хванаха Остапчук от Беларус, а не Фелпс от САЩ или Болт от Ямайка? Или по-удачно е да се каже- Фелпс от Speedo и Болт от Nike Mr. Green

# 749

Общи условия

Активация на акаунт