Грижи за косата - 89

  • 57 524
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
eто и клипчето - точно така го правя  Peace

# 721
  • Мнения: 41
Благодаря  bouquet

# 722
  • Мнения: 18 562
Miss_Bingley мисля че не разбра въпросът ми,едва ли има някои които да не знае че всичко с което се извършва топлинна обработка вреди,по ското въпросът ми беше свързан с това какво се случва с косата когато се впръска лак и след това обработвам Peace,може би понякога е по добре да се четатът по внимателно постовете Peace

Ахам.Сега те разбрах. Виждам,че са ти отговорили компетентно съфорумките  Simple Smile
Чела съм си внимателно  Simple Smile

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 21:51 от Miss_Bingley

# 723
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Като хванете кичура навътре или навън се навива newsm78
Аз навивам навън. Peace

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 45
Искам да попитам магазина на Златна рибка в София на бул. Христо Ботев 21 къде горе долу се намира? В смисъл около Петте кюшета или някъде по към Тодор Александров? Питам, защото на две карти ми го дава на различно място.    bouquet

# 725
  • София
  • Мнения: 2 240
Като тръгнеш от Петте кьошета по Ботев (по левия тротоар) по средата на пътя между Петте и пл. Македония.

# 726
  • Мнения: 1 110
Благодаря за споделеното клипче. Научих по-лесния начин, аз задържах пресата като маша. Сега ще опитам с показаното изтегляне на косата  Simple Smile

# 727
  • Мнения: 18 562
Споделете какви домашни маски си правите?
Аз си правя със зехтин и съм много доволна.

# 728
  • Мнения: 21 282
Miss_Bingley , аз като имам време правя с майонеза , зехтин+газ+маз , бадемово масло + други масла  Peace

# 729
  • Мнения: 41
Правя със зехтин+масла,на мен също зехтина ми деиства невероятно,след него винаги усещам косата си много хидратирана и жива Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 204
Жълтък, кисело мляко, зехтин, вит.А, ракийца (външно) - държа я час и половина-два завита с найлон и с вълнена шапка отгоре - резултата е блясък и красиви къдрици.

# 731
  • Мнения: 18 562
И аз горе-долу същите съм ги изпробвала.Замислям се дали да не си направя бабината маска-газ,мас и оцет,която съм сигурна,че ще ми се отрази много добре.И наистина много помага.Притеснява ме единствено миризмата,но май ще се жертвам за косата  Mr. Green
Зехтина е чудесен,толкова добре действа на всичко. Simple Smile И от хумата ми ставаше хубава косата.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 40 825
А за мазни корени мажете ли тези маски в корените или само по дължината newsm78

# 733
  • Мнения: 18 562
Знам,че за мазни коси се мажат само дължините.Моята е нормална,към суха и аз нанасям навсякъде.
Но щом е мазна,зехтина не си е оферта,защото предполагам,че още повече ще ти се омазнява.
Така,че по-добре само по дължините го нанасяй ,ефект при всички случаи ще има.

# 734
  • Мнения: 21 282
И аз горе-долу същите съм ги изпробвала.Замислям се дали да не си направя бабината маска-газ,мас и оцет,която съм сигурна,че ще ми се отрази много добре.И наистина много помага.Притеснява ме единствено миризмата,но май ще се жертвам за косата  Mr. Green
Зехтина е чудесен,толкова добре действа на всичко. Simple Smile И от хумата ми ставаше хубава косата.


Да,миризмата я има поне до следващото миене,но ако имаш стара газ отедно време,почти не се усеща  Peace

Общи условия

Активация на акаунт