Намаления 2012

  • 106 440
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 4 397
Хипото дали върнаха щандовете с по 30%- 50%.

# 736
  • София
  • Мнения: 44 102
ей, за този Дебенхемс чак реклами в сметката за вода получих Simple Smile
Promod имаха 50% на някои неща от есенната колекция, но още беше затворен магазина и не успях да разгледам.

Последна редакция: чт, 29 ное 2012, 10:04 от Angel_Dust

# 737
  • София
  • Мнения: 23 096
Хипото дали върнаха щандовете с по 30%- 50%.
Съмнявам се. Вече изкараха коледен каталог от 40 страници, в който има намалени неща, други на промоция... Тоест до края на годината надали ще има от онези щандове с -30% и -50%.
А и напоследък големи боклуци пускаха на -50% в Хипото. Играчки, които и срещу 2 лв не бих взела.

# 738
  • Мнения: 227
Здравейте. Знаете ли дали Дебенхемс ще имат и на друго място магазин, освен в новият Мол ?
Благодаря   bouquet

# 739
  • Мнения: 3 675
В Дайхман видях, че има поне на 3 вида намалени ботуши на 20 лева, което е добра цена наистина. Моля, ако някой е купил точно от тези видове да сподели дали е доволен от качеството.Става въпрос за два модела на Ариане и на едни апрески.

# 740
  • София
  • Мнения: 355
Вчера посетих Комсед на Каблешков - ами нищо общо с магазинчето на Славейков! Много, много намалени играчки, вкл. и тези които аз търсех и за които на Славейков ми казаха, че нямат намаление и ми предлжиха да ми ги продадат на редовна цена Crossing Arms Не знам каква е тази липса на комуникация между магазините, но просто не може така!
Купих, каквото исках, доволна съм Peace


  Това е ефект от очакваното отваряне на България мол, където ще има Хиполенд. Като се добави и близостта на Джъмбо, явно Комсед са решили поне в нашия район /аз живея близо до тези магазини/ да зарадват клиентите си, защото иначе конкуренцията ще ги привлече  Wink
   Същото е положението и с Билла, където промоциите станаха много и на добри цени, защото ще отварят Карфур в новия мол. Някой писа по-горе за това. Да живее конкуренцията! 

# 741
  • София
  • Мнения: 23 096
В Дайхман видях, че има поне на 3 вида намалени ботуши на 20 лева, което е добра цена наистина. Моля, ако някой е купил точно от тези видове да сподели дали е доволен от качеството.Става въпрос за два модела на Ариане и на едни апрески.
Аз съм бивш фен на Дайхман.
Миналата зима майка ми си купи от там боти за 120 лв, а аз за 90 лв. Какво да кажа - подметките просто се отделиха от другата част на обувките. То бива подигравка, но това беше прекалено.  Stop Теглих им една сочна майна и приключих с тях.

# 742
  • Мнения: 118
Здравейте, искам за попитам относно Wаikiki...последно ще има ли техен магазин  в новия мол, и кога ще бъде откриването му, ако има?

# 743
  • София
  • Мнения: 2 044
Вчера посетих Комсед на Каблешков - ами нищо общо с магазинчето на Славейков! Много, много намалени играчки, вкл. и тези които аз търсех и за които на Славейков ми казаха, че нямат намаление и ми предлжиха да ми ги продадат на редовна цена Crossing Arms Не знам каква е тази липса на комуникация между магазините, но просто не може така!
Купих, каквото исках, доволна съм Peace


  Това е ефект от очакваното отваряне на България мол, където ще има Хиполенд. Като се добави и близостта на Джъмбо, явно Комсед са решили поне в нашия район /аз живея близо до тези магазини/ да зарадват клиентите си, защото иначе конкуренцията ще ги привлече  Wink
   Същото е положението и с Билла, където промоциите станаха много и на добри цени, защото ще отварят Карфур в новия мол. Някой писа по-горе за това. Да живее конкуренцията! 
Този Комсед винаги е бил най-добре зареден и то заради това че склада също им е там-няма общо с конкуренцията на Джъмбо и новият мол.А в Джъмбо няма Лего и Плеймобил.

# 744
  • София
  • Мнения: 355
 Това, че е добре зареден е ясно, тъй като е най-големият им магазин, но в цитирания от мен пост belinda пише за артикули, които в магазина на Славейков не са били намалени, а на Каблешков са имали намаление. Освен това Комсед обичайно правят големи намаления в началото на януари, а не преди Коледа. Явно промяната в стратегията им е продиктувана от нещо. Това има общо с конкуренцията. Поне според мен.

Последна редакция: чт, 29 ное 2012, 12:07 от Inanna

# 745
  • Sofia
  • Мнения: 4 014
Аз чакам откриването на България Мол. Има ли някакви талони за отстъпки освен за H&M?

# 746
  • София
  • Мнения: 11 704
Здравейте, искам за попитам относно Wаikiki...последно ще има ли техен магазин  в новия мол, и кога ще бъде откриването му, ако има?

Да,ще има.Според инфо от по-горните постове не е ясно точно кога ще бъде.Може би някъде през декември,но няма да бъде на 1.12 с откриването на МОЛ-а.

# 747
  • Мнения: 0
В Елизабет 50% на всичко. Момичета,внимавайте тази година колекцията е много зле/материите са ужасни.Не помня от кога съм клиент на марката,но този път си излязах от магазина само с 2 блузки

# 748
  • София
  • Мнения: 4 397
Съмнявам се. Вече изкараха коледен каталог от 40 страници, в който има намалени неща, други на промоция... Тоест до края на годината надали ще има от онези щандове с -30% и -50%.
А и напоследък големи боклуци пускаха на -50% в Хипото. Играчки, които и срещу 2 лв не бих взела.

Благодаря , бях харесала едно Nenuco, на малката от 50лв. на 30 и затова питам.

# 749

Общи условия

Активация на акаунт