Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 627
... Как да си проверявате кърмата дали е хранителна, изцедете малко кърма в лъжичка и изсипете една капка кърма на нокътя на палеца си ако капката кърма потече, значи кърмата ви е рядка и не е хранителна, ако капката не се разтече ами си остане цяла на нокътя значи кърмата е мазна и хранителна Simple Smile

Навремето баба ми така проверяваше сиропа или сладкото, което вареше, не съм чувала, че това е и индикатор за кърма Rolling Eyes Мисля, че хранителността не зависи от такъв вид консистенция, а по-важно е количеството й, ама беше отдавна, когато този проблем ме вълнуваше, а и тогава нямаше интернет и форуми, та може и да съм леко непросветена на тази тема Embarassed

# 286
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
Цитат
Цитат

А най голямото ми удобство, като пушач и майка на две деца, в зимните дни да не мръзна по терасите с цигара в ръка, е аспираторът, сядам си под него, слагам лаптопа върху плота , пуша си, джъткам си в нета и къщата не мирише на цигари.


Съседите под нас го практикуват това. Е няма такава гадост. Целия пушек влиза у нас. Ако не успея да включа и нашия аспиратор навреме, цялата ми къща смърди на гадния цигарен дим.

Имай го предвид  Peace


Смеехме се, че след влизането на забраната за пушене в заведения пак ще пречим, дори и в собствения си дом, пък то не било смешно  Rolling Eyes Кое друго да има предвид жената? Да не слага кромид в кюфтетата? Или изобщо да не готви под аспиратора?  Laughing

# 287
  • Мнения: 4 529
Цитат
... попитах дали имат нещо на Цвайг и иначе учтивата жена на касата ми отговори, че нямат,  защото (цитирам): "Цвайг е писал много отдавна, а ние сме нова книжарница."   Shocked
Логиката е страшна.  Laughing

# 288
  • sofia
  • Мнения: 3 708
Цитат
Гледам Лили Иванова при Кеворк, невероятно изглежда тази жена за жена.
Добре говори, звезда си е.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Цитат
Гледам Лили Иванова при Кеворк, невероятно изглежда тази жена за жена.
Добре говори, звезда си е.
Joy hahaha

# 290
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Цитат
... попитах дали имат нещо на Цвайг и иначе учтивата жена на касата ми отговори, че нямат,  защото (цитирам): "Цвайг е писал много отдавна, а ние сме нова книжарница."   Shocked
Логиката е страшна.  Laughing
Горкия Цвайг, спряха да го продават вече!

# 291
  • София
  • Мнения: 17 226
Цитат
... попитах дали имат нещо на Цвайг и иначе учтивата жена на касата ми отговори, че нямат,  защото (цитирам): "Цвайг е писал много отдавна, а ние сме нова книжарница."   Shocked
Логиката е страшна.  Laughing
Горкия Цвайг, спряха да го продават вече!
Еми да не е писал толкова отдавна. Laughing

# 292
  • España
  • Мнения: 1 763
Цитат
И аз имам сериозен проблем с гризането на ноктите! Даже, когато съм нервна или напрегната го правя несъзнателно, изгризвам ги до живеца  особено на ръцете!!!

Ей това подозирам, че го я писала жената-  каучук  Joy Иначе не бих могла да си представя ,каква поза трябва да заеме човек, та да си гризка от ноктите на краката.. Mr. Green, дори и да е свръх-нервен и съответно -нечувствителен!!! Joy Добре ,че въпросната потребителка все пак набляга на ръцете! Joy

# 293
# 294
  • София
  • Мнения: 23 990
Цитат
Гледам Лили Иванова при Кеворк, невероятно изглежда тази жена за жена.
Добре говори, звезда си е.
Joy hahaha
Още повече, че въпросното интервю не било на живо, а старо, отпреди 7-8 години.  Mr. Green
Тоест Лили сега не изглежда жена за жена, а е симпатична жена за бабичка.

# 295
  • Мнения: 3 659
Още повече, че въпросното интервю не било на живо, а старо, отпреди 7-8 години.  Mr. Green
Тоест Лили сега не изглежда жена за жена, а е симпатична жена за бабичка.

 Joy

# 296
  • sofia
  • Мнения: 3 708
Цитат
Гледам Лили Иванова при Кеворк, невероятно изглежда тази жена за жена.
Добре говори, звезда си е.
Joy hahaha
Още повече, че въпросното интервю не било на живо, а старо, отпреди 7-8 години.  Mr. Green
Тоест Лили сега не изглежда жена за жена, а е симпатична жена за бабичка.
Абе и за мъж я бива, ако и да е бабичка! hahaha
Цитат
И аз имам сериозен проблем с гризането на ноктите! Даже, когато съм нервна или напрегната го правя несъзнателно, изгризвам ги до живеца  особено на ръцете!!!

Ей това подозирам, че го я писала жената-  каучук  Joy Иначе не бих могла да си представя ,каква поза трябва да заеме човек, та да си гризка от ноктите на краката.. Mr. Green, дори и да е свръх-нервен и съответно -нечувствителен!!! Joy Добре ,че въпросната потребителка все пак набляга на ръцете! Joy
Хохо, може да предпочита да гризе тия на краката, щот по-не се виждат!  hahaha

# 297
  • Мнения: 234
И Лилито и ноктите ме разкъртиха  smile3532

# 298
  • Мнения: 3 735
Смейте се, но аз в крехка детска възраст съм си гризала и тези на краката.  Embarassed

# 299

Общи условия

Активация на акаунт