Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Уфффф, добре че дребнта е навън с баща си. Че ако ме беше видяла какви неща върша .... Пробвах и на краката, все още мога. Ама аз па никога не съм гризала нокти.

# 301
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Въпреки не особено правите ми форми  Embarassed и на мен не чи беше трудно да си вдигна пръстите на крака до устата  Mr. Green Та явно не е невъзможно  Joy

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Значи никаква смешка не е. Я колко хора можем да гризкаме и ноктИте на краката.

# 303
  • Мнения: X
Значи никаква смешка не е. Я колко хора можем да гризкаме и ноктИте на краката-
Искате да кажете да не се карам на детето, че го прави?  Mr. Green ( И  преди да ме нападнете - спазва всички хигиенни норми, гризе си ноктите на краката само след като се е изкъпал  Naughty  Joy ).

# 304
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Е защо ще се караш на дЯтето, остави го да се развива  bowuu

# 305
  • Мнения: X
Да се развива, да се развива, колко да се развива? И на къде?  Joy

# 306
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
Пробвах и на краката, все още мога. Ама аз па никога не съм гризала нокти.

Малко си противоречииш  Laughing  Hug

Значи никаква смешка не е. Я колко хора можем да гризкаме и ноктИте на краката-
Искате да кажете да не се карам на детето, че го прави?  Mr. Green ( И  преди да ме нападнете - спазва всички хигиенни норми, гризе си ноктите на краката само след като се е изкъпал  Naughty  Joy ).

И моята веднъж, като приключи на ръцете и се прехвърли на краката  hahaha Ама явно страшно съм изръмжала, щото не повтори.

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Мога да си стигам пръстите на краката с уста. Вярно че неясно съм го написала.

# 308
  • España
  • Мнения: 1 764
Значи никаква смешка не е. Я колко хора можем да гризкаме и ноктИте на краката.
Ти уби детски чистия ми ентусиазъм... Sad За първи път да пиша в тази тема ,а то да се окаже,че гризкането на нокти на краката е едно от най- травиалните и чести явления в този Свят!  Laughing Laughing

# 309
  • Мнения: 3 735
Ми да, като се изгризат тези на ръцете, а още си гладен...  hahaha Лош навик, много лош.  Naughty

# 310
  • Мнения: 30 481
Комплексирах се. Отивам да тренирам!  Blush

# 311
  • Мнения: 9 466
Ми да, като се изгризат тези на ръцете, а още си гладен...  hahaha Лош навик, много лош.  Naughty

Малко офтопик. До към 30-тата си година си гризех ноктите на ръцете/ за краката не бях се сещала  Mr. Green/ Вярно е отвратителен навик.  Peace

# 312
  • Мнения: 3 735
Мен успяха да ме откажат рано, залагайки на суетата. Нищо друго не помагаше.  Confused

# 313
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 399
Аз пък сама се отказах. Не помня защо.  Laughing

Роми, радвам се да те видя по тези форумски географски ширини.

# 314
  • Мнения: 2 414
Цитат
Аз съм в първи месец с трето и искам да питам правите ли секс като сте бременни че снощи правихме бурен секс и дали не пречи на бебето че и тази вечер мъжа ми иска като снощи  Laughing Blush Laughing

Общи условия

Активация на акаунт