Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Ако некой нема кво да каже, коментира другите какво казали...
Мхм. Доста време отдели на това, което другите са казали в тази тема.  Mr. Green
И тук, и в правописната точно това се прави. Коментират се мнения на потребители във форума, които съдържат правописни грешки или са смешни. Някои от тези потребители го приемат с чувство за хумор, други - нямат такова. Всеки преценява за себе си как да реагира като стане герой в една от двете теми.

# 451
  • Мнения: 81
Ако некой нема кво да каже, коментира другите какво казали...
Мхм. Доста време отдели на това, което другите са казали в тази тема.  Mr. Green
И тук, и в правописната точно това се прави. Коментират се мнения на потребители във форума, които съдържат правописни грешки или са смешни. Някои от тези потребители го приемат с чувство за хумор, други - нямат такова. Всеки преценява за себе си как да реагира като стане герой в една от двете теми.
Ако не си забелязала,точно чувсво за хумор опитах да проява,но получавам само сухарски отговори.

# 452
  • Мнения: 1 310
Ако некой нема кво да каже, коментира другите какво казали...
Мхм. Доста време отдели на това, което другите са казали в тази тема.  Mr. Green
И тук, и в правописната точно това се прави. Коментират се мнения на потребители във форума, които съдържат правописни грешки или са смешни. Някои от тези потребители го приемат с чувство за хумор, други - нямат такова. Всеки преценява за себе си как да реагира като стане герой в една от двете теми.
Ако не си забелязала,точно чувсво за хумор опитах да проява.
Joy

# 453
  • София
  • Мнения: 5 715
Ами не си.
Нарочно използваните грешки не успяват да прикрият неволните такива Simple Smile
Ааааа,аз не знаех ,че ако пишеш верно си много умен newsm78
Не много умен, просто грамотен.

Ако некой нема кво да каже, коментира другите какво казали...
Именно  Grinning Тук сме на абсолютно едно и също мнение Simple Smile

# 454
  • Мнения: 326
В тази връзка, наскоро се хванах как пиша "бУтуши". Много добре ми звучеше. Mr. Green Само да поясня, че в норвежкия "О"се чете като У, та от там идва "объркването" ми. Засрамвам се. Embarassed

Промъквам се по терлици (и оффтопик) с надежда да разбера как точно се чете Sivert Høyem  Praynig  Embarassed

# 455
# 456
  • Мнения: 326
Благодаря!   bouquet

# 457
# 458
  • Мнения: 1 701
...Ако не си забелязала,точно чувсво за хумор опитах да проява,но получавам само сухарски отговори.


През цялото време си мислех, че пише някоя тинейджърка. После ми стана интересно и разгледах публикациите на жената...  Crazy
Никак не ми се връзва.
От майка ми знам, че в онези години много се е държало на правописа в училище. Може и да има истина в думите и от предната страница.  newsm78

# 459
  • София
  • Мнения: 2 159
Цитат
дънкито много ми харесва , и ми стои съвсем точно

# 460
  • España
  • Мнения: 1 756
Ако некой нема кво да каже, коментира другите какво казали...
Мхм. Доста време отдели на това, което другите са казали в тази тема.  Mr. Green
И тук, и в правописната точно това се прави. Коментират се мнения на потребители във форума, които съдържат правописни грешки или са смешни. Някои от тези потребители го приемат с чувство за хумор, други - нямат такова. Всеки преценява за себе си как да реагира като стане герой в една от двете теми.
Точно така! И мен някой ме беше изловил ,че съм писала някъде травиални ,после се сетих,че когато работех преди време като говорител , си тренирах сутрин гласа със скороговорки и една от любимите ми беше -" тривиална ли е Травиата"   hahaha

И ,за да не е спам :
Цитат
тази година модата при лаковете е миналогодишна

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 19:59 от dyvaromi

# 461
  • Мнения: 3 437
Цитат
Само сметало остана, но съм леко объркана и да питам. Нали по наше време бяха едни -с 1 топче на първи ред, 2 на втори, 3 на трети и т.н? Сега зяпах едни с по 10 топчета на всеки ред. Какво трябва да е сметалото?

# 462
  • Мнения: 3 782
Какво се смеете, да не е лесно. И моето сметало беше от тези с десетте топчета на всеки ред, а така исках от другите.  Mr. Green
Впрочем, над 20 години се чудя над следните стихове:

Своята работа
татко зарязва,
синя хартия
на ленти нарязва.
Прави на Мимето
ново сметало,
старото вече
било овехтяло!

Как изглежда сметалото, направено от сини ленти? Моля някой да разкаже, ако знае.

# 463
  • Мнения: 234
Не е от форума,а от ВИП брадъра:
Златка Димитрова,черната Златка за слух по неин адрес:
" Не съм била в тези държави:Англия,Лондон и Белгия" hahaha hahaha hahaha
И столицата на Европейският съюз: "Германия ли,Франция ли беше?" Crazy hahaha

# 464
  • Мнения: 1 310
А русата на въпроса "Колко са буквите в българската азбука?", отговори "Е, колкото, толкова!".
Положението е наистина плачевно! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт