Сънувате ли починали ваши близки? - 3

  • 186 981
  • 958
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 375
Често сънувам баща ми (отчима). Последно го сънувах покани ме на гости. Влизам все едно в стария ни апартамент , там съм отрасла, но сякаш е някакво подземие. Като тунели всичко покрито с прах и паяжини. Той се усмихна, когато взех метлата и започнах да чистя. После се събудих.

# 436
  • Мнения: 1 745
Много обичам дядо ми, който почина преди почти осем години. В началото го сънувах често. Странно е, че почти винаги, когато го сънувах, се оказваше, ме и баба го е сънувала. Напоследък, може би от около две години, не го сънувам. Въпреки че, мъката ми е все така голяма.
Иначе, сънувам сънища, които са показателни и се сбъдват, като касаят близко бъдеще. Наскоро сънувах, врата, на която имаше написана дата-ден, месец и година. Счетох, че това е датата, на която ще се събера с приятеля ми, който вече ми е бивш. Годината беше задраскана-2017 беше променена на 2022 г. След това, съм сънувала още веднъж, че се събираме сред 3 години. Преди време сънувах, ме ще съм бременна през 2022 г, дядо ми ми го съобщи в съня и аз му казах,ме дотогава ще съм умряла от самота. Странна работа...

# 437
  • Мнения: 10
Здравейте,
Сънувах майка ми ,която почина преди 3 месеца и че нещо ровя в хладилника и търся и виждам бурканче с тиквички ( приживе правеше накълцани тиквички на тавичка) и тя видя буркана и ми каза да й го дам и отиде в кухнята да готви . Как бихте го разтълкували и дали просто мога да направя в нас такива тиквички на тава и да си хапнем ние ,за да й се намерят при нея ?

# 438
  • София
  • Мнения: 5 712
И непременно раздайте и на някой друг от тях... най-добре на някоя жена с която са се обичали/харесвали...

# 439
  • Мнения: 157
А аз сънувам баба ми и дядо ми усмихнати и щастливи и знам,че ги има невидимо.И това ме успокоява,че са с мен.Знам,че ме подкрепят и са с мен в трудните моменти от живота и знам,че ще се справя със всичко предстоящо.

# 440
  • Мнения: 2 375
Постоянно сънувам починали близки. Според  статистика 25 години от живота ни е сън. Питам се кое е реалност.

# 441
  • Мнения: 7 897
Сънувах дядо. Той почина преди година и половина от отравяне следствие на неработещи бъбреци, хемодиализата спря да върши работа. Следствие на натрупването на токсини съзнанието му съвсем се замъгли, стана опасен за себе си и околните. В болницата му вързаха ръцете, за да не се опитва да стане от леглото и да падне - беше вече много тежък, и за да не удря сестрите. Аз бях последния човек от семейството, когото той видя. Молеше ме да го развържа, а аз не смеех. Вече нито дума не му се разбираше, но молеше да му развържа ръцете. Дадох му вода със сламка, хапчетата и се върнах на работа, като вечерта щях да остана при него, защото санитарките отказаха да го обслужват. Така си е отишъл малко след моето тръгване - с вързани ръце и торс.
Така го сънувах - молеше ме да го развържа. Много ми е тежко.

# 442
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Ох,милата😢,освен да купиш нещо, което е обичал и да раздадеш за Бог да прости 😢.Прегръдки от мен 😊

# 443
  • Варна
  • Мнения: 448
Здравейте ,
на 3 .06. стават 2 години от смъртта на майка ми . Днес една роднина ми каза че на втората година не се правят некролози .Вярно ли е това ? Сега незнам какво да правя ?

# 444
  • Мнения: 2 673
Здравейте ,
на 3 .06. стават 2 години от смъртта на майка ми . Днес една роднина ми каза че на втората година не се правят некролози .Вярно ли е това ? Сега незнам какво да правя ?
Няма такова нещо, за пръв път чувам,
всяка година може да се правят некролози.
Съболезнования за майка ти!
И аз тази година струвах 2 години на майка ми. Cry

# 445
  • Мнения: 18
Здравейте ,
на 3 .06. стават 2 години от смъртта на майка ми . Днес една роднина ми каза че на втората година не се правят некролози .Вярно ли е това ? Сега незнам какво да правя ?

Съболезнования!
Не се притеснявай да си направиш некролози за майка ти.

# 446
  • Мнения: 157
Моята дъщеря вечерта след тържеството им по случай завършването на 4 ти клас като се прибрахме вкъщи и ми разглеждаше телефона се спря на един клип с баба ми и дядо ми, който съм направила когато бяха живи.Кара ме многократно да и го пускам като награда за завършването ѝ.Приемам го като знак ,че и те са с нас в този тържествен момент.А тя ми каза,че те от някое облаче ни гледат!

# 447
  • София
  • Мнения: 8 103
Пак сънувах сестра ми. И пак бяхме в апартамента на родителите ни, четиримата. Винаги така я сънувам. Беше ходила някъде, върна се, и аз я попитах, защо не ме взе с нея? И тя ми отговори, смеейки се: "Е, ти си наказана". Събудих се с ужасно чувство и разстроена. За какво пък да съм наказана Cry

# 448
  • Мнения: 7 897
Помисли от тази гледна точка, че още ти е рано да ходиш там, където е тя. Не се разстройвай Hug

# 449
  • Мнения: 8 795
Майка ми и баща ми починаха преди 3 месеца, през 20 дни един от друг. Сънувам ги през вечер. Все са живи, все са у дома, в апартамента си.
Ние още не можем да съберем сили да започнем да ходим там по-често да наглеждаме жилището. Непрекъснато си прехвърляме топката със сестра ми, но никоя не ходи там на практика.
Много ми е мъчно. Старая се да не мисля за тях, защото ме обзема едно чувство, че живота е ужасно тъп и безсмислен, обаче като ги сънувам толкова често, не мога да се отърся от тези чувства.
Сестра ми каза, че изобщо не ги е сънувала нито веднъж. Леко й завидях.... Confused

Общи условия

Активация на акаунт