Къде в Пловдив??? - 35

  • 60 514
  • 783
  •   1
Отговори
# 30
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Нека си печелят, ама да ми дадат избор.  Whistling Трябва да избирам между миниатюрни солени пуканки и царевичен чипс.....От групата само аз хрупам. Да не говорим, че един билет е около 10 лева, как ще изядеш за 10 лева чипсове.  Rolling Eyes Щом могат да си позволят за 2 лева чипс, напитката беше от тях, да загубят 40 лева от билети.....да не ги мисля толкова много, явно и без моите билети печелят добре, но ще си нося отвън каквото обичам.  Flutter Поне вече ще знам, че не съм само аз.  Mr. Green
По спомени кола с пуканки беше нещо от сорта на 4-5 лева, като вземем двамата с милото по едни и ето ти 10 лв.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
А как стои въпросът с внасянето на чипс и напитки в Синема сити. Аз си позволявам такива храни когато ходя на кино, но откакто в Синема сити ми забраниха да си внеса чипс, защото трябвало да си купя от техните пуканки / ужасно солени и дребнички / или чипс / ужасен на вкус /, просто им върнахме билетите и повече не стъпих там. И така вече две години. Напитките си ги купихме от тях...... В Арена политиката е същата......но там поне продават пакетирани снаксове и имаш някакъв избор. Не че не мога без чипс в киното, но въпросът е принципен.  Mr. Green Къде е логиката за два лева да изгубиш 40...бяхме 4 човека. Whistling

Вкарваш си каквото искаш като го слагаш в дамската ти чанта или раница.Не проверяват личния багаж,поне в Синема сити.Вкарвали сме сладолед,пуканки,чипс,напитки от вън и всичко за каквото се сетиш

Никой не следи кой какво яде в киното,а до те изгонят заради това е абсурд.Връщат те от входа само,ако носиш нещо видимо от вън.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
ivka03, имам предвид 10 лева на човек, а не за двамата. Но да не разводнявам повече темата. Полезно ми беше на науча подробности. С приятелка ходехме всяка събота на кино, без пропуск и винаги съм купувала пуканки от тях, но просто ми писна да ги ям. И след онази издънка от тяхна страна, спряхме да ходим, но ще си подновим посещенията....  Flutter

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Не че е лошо да печелят, но за тези цени аз искам избор. Дотогава ще си мъкна каквото обичам отвън

# 34
  • Мнения: X
Търся част /двигател- глава/ втора ръка, за Nissan Primera 2000 г., 2000 cm3, Дизел, 5 степенна ръчна, Комби.
Идеи къде да проверим?

Във форума на Нисан-влизаш ,питаш и няма начин да не намериш .....на много по-ниска цена,може и да се пазариш...даже мога да те насоча и директно към един от активните там потребители и маниак на тема тази марка,който има незнам колко си коли/различни модели и години/ и винаги има под ръка части за тях......обаче е доста далече от Пловдив/близо до София/.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте момичета,
Трябва ми добър тапицер, който да тапицира на място вкъщи дивана. Ако някой може да ми препоръча, моля да пише!
Също, ако някой е ползвал тапицера на ъгъла на Граф Игнатиев и Борислав, до ДЦ Малкият принц моля да си каже мнението!
Благодаря!

# 36
  • Бг
  • Мнения: 846
Момичета, знам че е писано, но не ми се е налагало до сега, та да попитам за координати на читав и що го де евтин майстор на автоматични перални. В събота се развали и ми трябва човек, който да работи със стари модели, че моята не си знае годините. Благодаря предварително на отзовалите се.

# 37
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
...Също, ако някой е ползвал тапицера на ъгъла на Граф Игнатиев и Борислав, до ДЦ Малкият принц моля да си каже мнението!
Благодаря!

Аз, доволна съм, но носих нещата на място, бяха дребни. Доволна съм и от едни тапицери на "Марин Дринов", малко след кръстовището с "Иларион Макариополски" (в магазина за дамаски), взеха ми мебелите, че циклехме паркет тогава, върнаха ги тапицирани и само ги сглобиха у дома.

# 38
  • Мнения: 813
Някой знае ли къде мога да намеря козметика  Catrice ? До скоро имаше в едно магазинче до пазара на ул Младежка,но вече не продават.  bouquet
Търсих и аз там, но не намерих.Надеждата е да направят тук дрогерии Лили. В друга тема четох че май ще откриват в Пловдив такива, но не разбрах къде Rolling EyesАко намериш Катрис някъде свиркай тук  bouquet

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
в киното още не се внася чужда храна, освен тази оттам. не разсъждавам харесва ли ми или не, просто ходя с голямата си дамска чанта и като ми се яде нещо, където там го няма просто си го нося. досега човек не ми е ровил, а и аз в другите ръце купувам и пуканки от тях, така, че предполагат може би, че няма да ям и друго. да, но аз в киното си хрупам и може и сандвич да забия даже, не губя време  Laughing

кецове ние имаме от обайби/окайди, сравнително доволна съм, може да е останал някои и друг чифт сега по намаленията, заслужава да се провери.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Кецове на намаление онзи ден видях в Карфур. Около 12 лв.

Пак да питам, някой снощи да е бил на "Комиците"?

# 41
  • Мнения: 541
Момичета, знам че е писано, но не ми се е налагало до сега, та да попитам за координати на читав и що го де евтин майстор на автоматични перални. В събота се развали и ми трябва човек, който да работи със стари модели, че моята не си знае годините. Благодаря предварително на отзовалите се.

на кръстовището на пл. Шахбазян на бул. 6-ти септември има магазин за битова техника втора употреба Изобилие май се казваше или нещо такова и там момчетата там работят добре, но се пазари предварително, защото са склонни да надуват цените, ако не питаш

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета, знам че е писано, но не ми се е налагало до сега, та да попитам за координати на читав и що го де евтин майстор на автоматични перални. В събота се развали и ми трябва човек, който да работи със стари модели, че моята не си знае годините. Благодаря предварително на отзовалите се.

Довална съм от сервиза на ул Стефан и Обрейко Обрейкови /до колелото на панаира/
Ето линк,за да се ориентираш http://www.bgmaps.com/link/7CFB7983000FB5E851D8D91E6D2DA9A0

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 727
...Също, ако някой е ползвал тапицера на ъгъла на Граф Игнатиев и Борислав, до ДЦ Малкият принц моля да си каже мнението!
Благодаря!

Аз, доволна съм, но носих нещата на място, бяха дребни. Доволна съм и от едни тапицери на "Марин Дринов", малко след кръстовището с "Иларион Макариополски" (в магазина за дамаски), взеха ми мебелите, че циклехме паркет тогава, върнаха ги тапицирани и само ги сглобиха у дома.
Благодаря, ще проверя и на двете места!

# 44
  • Мнения: 158
Голяма чанта, според мен е решението
Не е! Проверяват ги за храна.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт