Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
-
Как да се подготвя за кърмене и към кого мога да се обърна за помощ?
-
Какво да чета след като завърша книгите си?
Добре дошли на новите попълнения!

Само трябва да ги следваме! 
Не знам вие как сте, но аз откакто влезнах в 7-ми месец контракциите определено ми зачестиха.
Сега нещата,доколкото знам са различни,като лежах в патологията след амниото имаше лекция на Avent и там обясняваха подробно за кърменето.Направи ми впечатление какво казаха за помпите за кърма-че е много вредно да се ползва вече ползвана помпа,защото така се предавали гъбични инфекции и коки.Дори помпата да се ползвала от същата жена с предишна бременност пак било вредно,защото когато е стояла пак може да се завъдят зарази по нея,пък тя не можела да се изварява...Ама незнам дали това го казват защото наистина е така или защото все пак се правеше реклама на определена марка.Аз си бях купила много хубава помпа с втората ми дъщеря и мислех нея да я ползвам,ама сега се замислям малко дали да не си взема нова все пак...
От Пловдив съм и това ще ми е първо детенце - мъжленце