Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
-
Как да се подготвя за кърмене и към кого мога да се обърна за помощ?
-
Какво да чета след като завърша книгите си?


.....но сега ще пробвам с повече табл.,че хемогл. ми е 108.
Сега и аз да се произнеса-за първи път ми се случва такова чудо-до към 3ч. през нощта всичко е добре и след това като се почна едно схващане на прасците-ту единия,ту другия.Виках,ревах-ужасно беше.Днес си чувствам мускулите все едно съм пробягала 10км .Звъннах на доктора-удвои ми Магнерот-а.Сега не мръдвам от къщи-в Русе е 42С.Да е жив и здрав татко ми,че взима детето за през деня у тях и мога да пръхтя сама у дома.
Ще видим докъде сме я докарали след 2 седмици.
Ta, маркетингов трик според мен.