Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 239
А добър вечер и от мен  Hug Hug

много хубави заглавия сте наредили...вече гласувах и аз! което и да се избере няма да сгрешите!   bouquet

аз съм много добре, дрехите за бременни за сега съм харесала само една многоооо сладка лилава блуза която мисля ,че ще ми стои добре ,но утре мисля да я видя,че днес и време не ми остана!
Днес не успях да мина при док ... оказа се че има две спешни операции и няма да идва към кабинета... та утре ВЕЧЕ СЕ НАДЯВАМ ДА ВИДЯ НЕЩО РОЗОВО ВЕЧЕ... ЧЕ С ТАТЕНЦЕТО НЯМАМЕ ТЪРПЕНИЕ  Joy

ГОДАЙВА .... верно е такава процедурата ,но след тези 3 дни вече може до раждането да си взимаш болнични и без болница,само с комисия,която така или иначе до днес не съм и видяла очите а съм трети месец болнични!  Peace

ЕЛИНЦЕ ,голямо заглавие вкара мила  Joy Joy Joy супер е  Hug

Лека за сега от мен... отивам да правя мусака ,че мъжете ми са гладни  Grinning

П.П днес отделих време и си отрязах смело косата... ще сложа някоя снимка с новата коса  Joy Joy тия хормони хич не прощават но се чувствам страхотно.. и не ме боли главата!косата ми беше до кръста..сега горе долу до рамото... много ми олекна ей!

# 706
  • Мнения: 39
Браво момичета за заглавията !!!
За болничните - мен направо ме пуснаха в болнични от комисия без да влизам в болница ! От 13.08 съм в болнични - нищо ми няма иначе -даже и работата ми е такава,че продължавам да си работя а болничните ми идват като една голямаааа помощ Simple Smile
Искам и аз паролата за албума Simple Smile !!!!
Lyubashka - добре дошла - лека,безпроблемна и красива бременност - със здраво и красиво бебче на финала Simple Smile

# 707
  • Мнения: 79
desislava_87 Честита прическа  4470 чакаме  photo голямо предизвикателство е било това да се подстрижеш толкова много такава дълга коса

# 708
  • София
  • Мнения: 239
Добро утрооо маменца....

След малко се отправям към Док ,дано бебока да е добре застанал за да му видим дупетоо малко  Crazy Crazy

сложила съм една снимчица от вчера... 
приятен ден за сега и до после...  Hug Hug

# 709
  • Мнения: 1 236
Доро утроооо сладурки!Как сте днес?Я да ви питам кафето сутрин на гладно ли го пиете?Аз допреди една седмица не исках и да 4уя за кафе,но малко по малко ми се завръща желанието за живот дето се вика:)) и си пийвам по едно кафе сутрин с мноого мляко,ама отвреме на време си го пийвам преди закуската,4е ина4е ми се губи удоволствието EmbarassedМай не е много добре,ама....Деси,хайде после да кажеш как е минало вси4ко!И аз си подстригах косата,не толкова смело като теб,а с около една педя и сега е до раменете,но така или ина4е и преди и сега все си я нося на опашка или прибрана горе на рошав ко.Откакто съм родила по4ти не съм ходила с пусната коса,все и се дразня,тя толкова много окапа,4е направо не ми се говори.Така,4е сега макар и доста по-къса не ми ли4и да съм с нова при4еска,защото пак си я нося прибрана,ама поне се поосвежи малко.На вас изпадаха ли ви косите след раждането?Моята освен,4е опада,ама и се изправи,от 4уплива и дълга сега е  Sick.Ако се престраша някой ден ще пусна снимки преди и след,ама не обещавам.Сега като се замисля,4е пак това ме 4ака,само дано този път не е с такава сила,4е в 4удо се видях първия път.Както и да е,и това ще преживеем,само да мине вси4ко наред и  си имаме здрави и хубави беб4ета на финала! Heart EyesХубав ден на вси4ки!

# 710
  • Мнения: 13
Здравейте Бременелки  preggo smile3503

Аз малко се поизгубих, но ще наваксам бързо. Но, успях поне да се цопна в темичката Simple Smile
Предложили сте страхотни имена за новата темичка, браво момичета.

Да ви се похваля, ние с тати бяхме на море и яко се поплинцикахме  Simple Smile и вече съм болнични, стига с тази работа вече.Много се уморявах ( ама нали работех и на смени ).
Близнаците ги видяхме вчера при лекарката и растът добре, и ритат с крачета,и мойта пупа е пораснала стабилно Simple Smile))
Видях че някой е слагал щъркели на 1ва страничка Simple Smile което е супер, но мен сте ме уцелили някак. Единия близнак се видя ясно че е момче, но втория ни се крие още. Незнам коя от вас се занимава с групичката ни сега ( още ли си ти Деси Simple Smile )
Деси, Честито за сватбата, за прическата, и да кажеш днес какви са ви новите гащички Simple Smile Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!
Момичета, отивам да ви изчета, че нямам търпение вече.
Обещавам вече да съм редовно на линия newsm51

# 711
  • Мнения: 122
Добро утро мами! Прекрасно прохладно утро! А аз съм супер щастлива, защото вчера гледахме бебо – мъничето расте, шава и изглежда всичко е наред  Simple Smile! А и аз се чувствам добре, а откакто го видях и много по-щастлива  newsm68!!! Макар че всъщност на обикновения екограф почти нищо не се видя..........Мисля към 17-ти да ходя на 4D за да го огледат хубавичко. А и много искам да си имам клипче  Wink
АГ ме прати на невролог, понеже имам болка ниско в кръста, която понякога като стъпвам тръгва надолу и е много остра. Каза ми, че имало голям нерв  там и при бременните понякога правел проблем. Казвам ви ако се случи на някоя от вас да знаете
Много хубави заглавия за новата темичка!
Lyubashka – радвам се, че се присъедини! Аз не мога да ти помогна обаче, защото не съм си правила тези изследвания и нямам намерение да ги правя
desislava_87 – много хубава промяна, макар че и на снимките от сватбата косата ти изглежда чудесно! Дано да видите пола на бебо, а пък момче или момиче – важното е да е добре! Все пак стискам палци за момиченце!
dilandii кафето на гладно не е много добра идея, дори да не си бременна. Аз лично избягвам това. А за окапването на косата – четох, че при кърмене ставало това. Има едни шуслерови соли – една от тях помага точно за това. В последния брой на списания 9 месеца пише за тях. Не съм много запозната, но изброяват 4 вида соли, полезни за кърмачки

# 712
  • Мнения: 2
Добро утро! Много хубави предложения сте дали за новата темичка  Peace  dilandii относно кафето - и аз си пия по едно кафенце сутрин, с повечко мляко, но не на гладно.. peteto24 като чета за твоите близнаци и много ти се радвам - аз имам близначка, в рода ми има много близнаци и на първия си преглед при лекаря, въпроса ми беше - колко са, едно или две  Wink  лека бременност ти пожелавам и две сладки бебчета накрая..  bouquet Аз утре съм на преглед и се надявам бебчо да се покаже - не сме видяли още пол  Simple Smile Лек ден на всички!

# 713
  • Мнения: 0
Добро утро на всички мами  bouquet Аз съм новичка в сайта,от както разбрах,че съм бременна се регистрирах,но отдавна ви чета страхотни сте! Моят термин е за 9-ти февруари и ще си имаме момченце   babyuu Ако може и мен да ме включите при майчетата от заглавната страница ще се радвам много  Hug  Сега се приготвям за плаж дано днес не духа толкова вятър както вчера до моренцето Laughing Хубав ден на всички !

# 714
  • Мнения: 13
Благодаря DanitkaDreamer  за хубавите пожелания, да се връщат на всички мами. Пожелавам ти утре да видите този цвят на гащите, за който си мечтаеш повече Simple Smile)))
Прекрасен ден Ви желая

# 715
  • Мнения: 319
Здравейте, мамита!
Елинце чудно ти е заглавието. С две ръце съм за  Mr. Green
Да се пофалА Mr. Green - вчера видях бебораче- краче на 4д . Толкова голямо ми се стори, чак не ми се вярва. Разбира се пола все още не е ясен, защото сме много срамежливи. Така си сгъваше краката, че от нийде не можеше да се види какво е. След две седмици пак ще съм на преглед за да се пробваме пак да надникнем за цвета на гащетата   Mr. Green
Другото хубаво е,че все още съм +1кг от началото на бременността. А се усещам все едно са повече. Започвам да изпитвам болки в тазобедрените стави. Някоя друга мама има ли болки?
Добре дошли на новите мами. Да сте спокойни и здрави най-вече  bouquet

# 716
  • Мнения: 45
Мами ,ползвате ли спецално мляко за тяло за бременни ?Знам ч,е има едно на Hipp ,но аз ползвам основно на Nivea и Blanchette и не знам дали не вреди по някакъв начин на бебето ,ако не е специално за бременни... newsm78

# 717
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Grinning

Хахаха като видях, че сте ми цопнали предложението за темата много се смях. Ихааа, и цели 4 гласа като се има впредвид, че не съм гласувала за себе си  hahaha Ох, много сте сладки  Hug
Деси, дано е момиченце, ама щом си подстригала толкова косата значи си отрязала пишлето и ще е момиченце  Mr. Green - поне така бабите разправят  Wink Като се върнеш кажи резултата, за да видим дали е вярно поверието  Grinning А, аз още не съм видяла коста, ама след малко ще проверя резултата от разбушувалите си хормони  Wink
bobito мен предната бременност в 5-тия месец така ме болеше едната става, направо ми се плачеше, ама после отминава. Нормално е, нали се разширяваме, натежаваме, няма как  Thinking
peteto24 ти с 2 бебока определено имаш нужда от болнични, че много тежат тез малки сладки душички  Hug
Добре дошли на всички нови мами  Hug
Ох, аз нещо се изринах яко под гърдите в средата, едно голямо червено петно, което вече днес ужасно пламна.  ooooh! Така ужасно ме сърби, но не смея да го чеша, че да не сане по-зле. След малко се запътвам към доктора, за да ме види, че не мога да си намеря място от сърбел. То тъкмо да ми стане добре, да не ме боли нищо и все нещо ще излезе, дето да ме тормози, да му се невиди  Crossing Arms Дано бързо се оправи, чееее все едно гъбички отдолу имам, ей така ме сърби  Crazy

Айде милички, аз изчезвам към лекаря. Много целувки на всички  Hug

# 718
  • Мнения: 0
Аз използвам мляко за тяло без никакви аромати и парабени, максимално нтурално, пък и е евтино   Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 6 288
Аз използвам мляко за тяло без никакви аромати и парабени, максимално нтурално, пък и е евтино   Peace

Сподели кое е.

За кафето - аз пия сутрин като отида на работа, с енго си хапвам и плодовете.

Косата - 3 месеца след като родих миналия път започна як косопад (аз съм с гъстакоса), доста се стреснах, но моята тогавашна фризьорка (най-добрата, която съм имала) ме успокои, че просто косата си се сменя, по време на бременността се сгъстява. След това се разболях от Хашимото ипак почна косопад и така до сега, фолиевата киселина ми помага, но все пак пада,а и в момента ми е доста дълга косата. Мисля скоро да я скъся. Не се притеснявайте, не режете пишлетата, доказателството е вкъщи  Mr. Green Аз лично не робувам ан таквиа неща, подстригвам си се и се боядисвам.

Болките в таза - мен ме боли опашната кост от 2 седмици Sad

Общи условия

Активация на акаунт