Огледален свят по VOYO ~ тема 6 ~

  • 28 385
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Много е красива, не мога да и се нагледам! Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesМного ще ми липсва... Cry

# 47
  • Мнения: 1

Много е красива, не мога да и се нагледам! Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesМного ще ми липсва... Cry
Дето се вика не съм изгледала още първия сезон и втория,но в третия щом няма да я има си мисля,че ще доста несполучлив newsm78 Thinking

# 48
  • Мнения: 1

С триста зора изгледах серията. ooooh!
Голяма мъка в този епизод- всички тъжни, наранени само наш Халилудко и дъртия Чепик - щастливи.
Ох, нашето Фери, горкото, си съчинило приказка, в която повярвало, но не би...Зехра реши да и покаже реалността - сгоди я за този урунгел... Sick
Леле, пък Сехер какви стойки прави пред Мехмед и си показва балконите, пък той направо загуби ума и дума...голям глупак... Laughing
Халилудко щял да приготвя кошница за Фериха с армагани ooooh! ooooh! ooooh! и кой ще му помогне - Сехер, тя с нейния вкус...кич на ента степен... Sick
Да и в кошницата пак шноли и ластици hahahaмного е смотан тоя  Joy

# 49
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Да и в кошницата пак шноли и ластици hahahaмного е смотан тоя  Joy

Много е смотан и ненормален.  Sick  С Ръза са си лика -прилика , нали и Мехмед каза, че приличал на баща му.  Laughing Иде ми и двамата да ги... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 50
# 51
  • Мнения: 11 820
ти си ме кръстила Фериа а тук ми казват слугинското момиче...исках просто да ме наричат по име Sad

# 52
  • Мнения: 0
ти си ме кръстила Фериа а тук ми казват слугинското момиче...исках просто да ме наричат по име Sad
Много добре го каза.А не оправдавам Зехра ,че се съгласи за годежа.Лъжите  на Фериха не са оправдание.

# 53
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
ти си ме кръстила Фериа а тук ми казват слугинското момиче...исках просто да ме наричат по име Sad
Много добре го каза.А не оправдавам Зехра ,че се съгласи за годежа.Лъжите  на Фериха не са оправдание.

И аз не оправдавам Зехра, че се съгласи да сгоди дъщеря си, но от друга страна тя, според мен искаше да и даде урок. Все пак Фериха не трябва да живее в своя измислен свят, а трябва да се върне в реалността, където не всичко е розово и прекрасно като в приказките. Peace

# 54
  • варна
  • Мнения: 1 228
Каквото и да е направила Фериа ,Зехра не може да постъпва така с детето си  Crossing Arms
Тъжна серия ,но съм сигурна ,че другата ще е още по тъжна.

# 55
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098


Много тихо днес в темата! Rolling Eyes  Къде е народа? newsm78

# 56
  • Мнения: 1


Много тихо днес в темата! Rolling Eyes  Къде е народа? newsm78
smile3524  Wink Hug:

# 57
  • Мнения: 11 820


Много тихо днес в темата! Rolling Eyes  Къде е народа? newsm78
мн тихо чак плашещо Simple Smile къде може да са едни по чуждо други спът трети филми гледат... Hug

# 58
# 59
  • България
  • Мнения: 430
Здарвейте,
Къде могат да се гледат серийте?
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт