Старозагорски минерални бани

  • 57 651
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 131
Благодаря Ви!На мъжО са му докладвали за филипинките и техните масажи в Спато...аахахаха.Демек, пресен отзив имаме, че всичко е на ниво в "Калиста".А дано!

# 106
  • Мнения: 25 586
И в "Извора" беше минерална водата преди години, но отдавна не сме ходили там.

Беше преди много години. После минаха на чешмяна...

# 107
  • Мнения: 1 141
Навсякъде е чешмяна водата, не се заблуждавайте. Само в обществената баня е минерална.

# 108
  • Мнения: 25 586
Това сигурно ли е? Откъде е информацията?

# 109
  • Мнения: 2 131
Пиша ви от Калиста. Невероятна кухня, пакета ни е  закуска блок маса, а обяда и вечерята по сет меню. Цени за нас скъпи, виното е от 38 лева бутилката... Масажите са уникални, спа зоната става и басейна чат пат. Тишина и спокойствие е наоколо. Но няма да повторим, тъй като го сравнявам с други 4 звезди хотели.

# 110
  • Трявна
  • Мнения: 174
Пиша ви от Калиста. Невероятна кухня, пакета ни е  закуска блок маса, а обяда и вечерята по сет меню. Цени за нас скъпи, виното е от 38 лева бутилката... Масажите са уникални, спа зоната става и басейна чат пат. Тишина и спокойствие е наоколо. Но няма да повторим, тъй като го сравнявам с други 4 звезди хотели.
Може ли малко повече информация- другата седмица имаме резервирани нощувки...Доколкото разбирам басейна не Ви е допаднал...Какво не Ви хареса?Че ние основно заради басейна отиваме - дъщеря ми е като риба - не излиза от водата? За мен е достатъчно да е прилична спа зоната...За храна ме посъветваха да търся алтернативен вариант на ресторанта - в близка до хотела механа??

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 1 021
И аз да се включа с мнение за Клиста-бяхме там по празниците/когато беше испанския шеф-готвач/Не съм впечатлена от нищо/не съм претенциозна/Басейна е един-без плитка зона/1.60 е горе-долу/,без джакузи,с едни уж хидромасажни легла-вдигат адски шум и пръскат навсякъде,просто не се стои около тях.Спато бива,тайландските масажи също.Менюто е много бедно,с цени до небето.За испанеца не ми се коментира-ще кажа,само че паелята беше изгоряла.Иначе е чисто и топло,но няма да повторим.Най-много ми хареса водопада и зеленината /апомниха ми един любим хотел в Зимббве/Все пак за един уикенд става!

# 112
  • Мнения: 2 131
Писали са след мен, всичко е вярно за басейна. Има един малък детски до него, ако е малко детето ще стане. Дано да сте с храна иначе алтернатива е Щастливците, но с резервация да знаят, че ще отидете вечерта. Затварят в 21.30 ако няма хора. Естествено база за сравнение с храната няма. Под Калиста има стълби и за 5 минути сте на езерцето. Там има някакво заведение също и магазин. Задължително си направете една разходка, ако не е много малко детето Ви, до Богородична стъпка.

# 113
  • Трявна
  • Мнения: 174
Franceska,Jenda76 - благодаря Ви!
За три дни сме само и дъщеря ми е голяма-на 12 години е вече!
Естествено за вечеря ще се храним някъде наоколо...предполагам на обяд в ресторанта на Калиста ще има обедно меню...С две думи няма да умрем от глад/то не че ще обеднеем,ако и вечеряме  в него.../
А до Богородична стъпка непременно ще отидем!

# 114
  • Мнения: 1
А някой има ли представа бившата станция на бившите Строителни войски съществува ли още и ако да - как се казва сега? "Щастливците" ми заприлича на нея, но съм ходил последно преди 14-15 години и не съм сигурен...

# 115
  • Мнения: 11 907
Отдавна не е писано в темата.
Старозагорски минерални бани ми е любимо място, но сега пиша с конкретен въпрос.
Не можах да намеря информация за пътека до вр. Момини гърди. Когато сме били на баните, все нещо сме посещавали, сега съм решила и до това място да ходя, но инф в мрежата е много оскъдна.
Въпросът ми е-колко време се върви, трудността каква е има ли добра маркировка и има ли змии

Общи условия

Активация на акаунт