Старозагорски минерални бани

  • 57 678
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
na starazagorski mineralni bani na centara ima edno mn dobro zavedenie s dobra kuhnq i usmihnat persona preporu4vam go na vseki namirase v centara na st. min bani

# 61
  • Мнения: 9 483
СПА центъра - басейна не е с минерална вода и не става за деца,

Басейна е с минерална вода!

# 62
  • Мнения: 1 142
Някой със скорошни отзиви за хотел Калиста? Благодаря.

# 63
  • Мнения: 2
Хотел Калиста е много добро и уютно място.
Включените към нощувката парни бани (с мента и евкалипт),3 саути,релакс зона,голям и топъл басейн,детски басейн и фитнес са с четризвездно качество но и цените на нощувката са такива.
В момента е много спокойно и уютно.
Ние сме доволни ,защото правят много хубави екзотични масажи от момичета от Бали.
Ползват висок клас немска и френска козметика.
Заслужава си !!!

# 64
  • Мнения: 3 271
Хотел Калиста е много добро и уютно място.
Включените към нощувката парни бани (с мента и евкалипт),3 саути,релакс зона,голям и топъл басейн,детски басейн и фитнес са с четризвездно качество но и цените на нощувката са такива.
В момента е много спокойно и уютно.
Ние сме доволни ,защото правят много хубави екзотични масажи от момичета от Бали.
Ползват висок клас немска и френска козметика.
Заслужава си !!!
Нещо ми прилича на реклама  newsm78

# 65
  • Варна
  • Мнения: 100
Аз да се включа в темата с мнение за нашето пребиваване в Старозагорските бани,минавахме от там и останахме за 2-3 дни.Бяхме в хотел Тирон-2 звезди и съответно 2 пъти по-ниски цени.Хотелът е малко старичък като сграда,но ремонтиран и е много чисто и поддържано.Ресторантът също беше с хубава храна и добри цени и голяма тераса.Няма спа и басейн,само сауна, но ние не бяхме отишли на почивка, а само на разходка.Децата отидоха на басейн в съседен хотел като си платиха вход.Извор е точно отсреща,а Калиста и Армира малко по-надолу.Тирон е точно до отбивката за Богородична стъпка.Препоръчвам като евтин и добър вариант за престой на баните.Няма кой знае какви луксове,но е хубаво хотелче,а собствениците и персонала са изключително сърдечни и любезни.Икономичен вариант и бюджетен избор на добро хотелче за някой друг ден Peace

# 66
  • Мнения: 24 467
А как е храната в ресторанта на това хотелче?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 100
Храната е добра,има всеки ден готвени ястия,отделно салати и скара.Не е някакъв лукс,но е приятно и на мен ми хареса определено адекватно на цена-услуги.Има и пейнтбол игрище,синчето беше много доволно.
Скрит текст:
Мисля,че в момента имат оферта- в грабо май ми се мярна.Имат и сайт eurogradebg.com- за въпроси може да попитате директно тях.

Последна редакция: ср, 20 апр 2016, 13:30 от sufi

# 68
  • Мнения: 24 467
Благодаря за информацията.

# 69
  • Мнения: 2
Здравейте,
само да кажем , че мнението ни за хотел Калиста в Старозагорски минерални е мнение на потребители, а не е с цел реклама.Само искам да ви споделя,  че пробвахме препоръчаното
заведение Щастливците (по-нагоре от Калиста)
и разочарованието беше голямо.
Салатата ми беше с пожълтяла рукола и развален домат,сервитьоката не записва но и не помни поръчките (дано да се е случило само на нас).
Обстановката обаче  навън е приятна-масите са сред дърветата .
Днес изпробвахме друго препоръчано заведение в Стара Загора,прероръчано от форумите-рест.Бунара. Кухнята е превъзходна,обслужването на ниво,разумни цени (не като в Калиста). Горещо го препоръчваме.

Последна редакция: ср, 20 апр 2016, 21:59 от bobi918@abv.bg

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 945
А как е храната в ресторанта на това хотелче?

Ние бяхме на НВ и за цената си качетвото и количеството на  храната приятно ни изненада.Чистичко и уютно хотелче напълно отговарящо на 2те си * и като цена  bouquet
Лошото е че минералната вода трябва да се търси по други места.

# 71
  • Мнения: 11 917
А това игрище за пейнтбол може ли да се ползва от отседнали в други хотел? Каква е цената?

# 72
  • Варна
  • Мнения: 100
А това игрище за пейнтбол може ли да се ползва от отседнали в други хотел? Каква е цената?

Ами честно не си спомням цената  newsm78.Мисля,че ако потърсите телефони за връзка /в интернет могат да се намерят/ или попитате на място на рецепция.За нова година беше включено в цената на новогодишния ни пакет.Синовете на собствениците -две момчета се грижат за екипировката и провеждат играта /игрището е зад хотела/

# 73
  • София
  • Мнения: 14
Да споделя моето мнение за хотел Армира в Старозагорските минерални бани.

Бяхме за три дни. От сайта на хотела останахме с впечатление, че е 4 звезден, но на място хотела се оказа 3 звезден, явно апартхотела и другите сгради може и да са 4 звезни, но самият хотел е 3 звезден. Другото което ни изненада е че двойните стай нямат климатик, затова ако смятате да отсядате през лятото задължително си наемете студио или апартамент тъй като  горещината в хотела е голяма.

Относно обслужването и храната сме със смесени чувства. Сервитьорите са доста неориентирани, а цените са височки не бих казала че отговарят на качеството и нивото на 3/4 звезден хотел/ресторант.

Пред хотела под прозорците са разоложени маси, поради тази причина от сутринта до към 23 часа ще чувате тракане на чинии, смях и разговорите на хората седнали на тези маси. Ние бяхме на третият етаж и мога да Ви кажа че доста добре се чува всичко. Единственето успокоение е че няма музикално оформление.

Тоалетната/банята е изключително тясна, отгоре на всичко през средата беше преградена с алуминиева плъзгаща се преграда - опит за нещо като душ кабина, но поради тази причина за да ползваш тоалетната трябва да седнеш настрани, тъй като няма къде да си поставиш краката.

Лично мнение е че ако трябва пак да го посетим не бихме отседнали в същата сграда и не бихме се хранили в Армира.

# 74
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Апартхотелът е 4 звезди и там е съвсем друго. Два пъти сме ходили там, вземаме двуспални апартаменти. Единият беше дори със доста сериозна гардеробна, много голяма спалня, хол- кухня може би 40-ина кв, друга спалня, две бани и тоалетни, едната с вана мисля, климатици и всичко както си трябва. А и да не забравя - огроооооомна тераса. Въобще много много хубав апартамент, по-голям отколкото живеят повечето хора. Вторият път пак бяхме в двуспален, малко по-малък, но пак хубав, а в нея част е такава тишина, просто разкош. За ресторанта съм съгласна, скъпичък е. Иначе басейнът е голям и чист.

Общи условия

Активация на акаунт